ما وعده به $1.2 میلیارد دلار برای دسترسی به 300 میلیون دوز تجربی COVID-19 واکسن

ایالات متحده متعهد به پرداخت تا آنجا که $1.2 میلیارد برای دریافت دسترسی سریع به 300 میلیون دوز تجربی COVID-19 واکسن در حال توسعه و آزمایش در انگلستان است.

این واکسن در حال توسعه توسط دانشگاه آکسفورد Jenner, موسسه و مجوز به انگلیسی, داروسازی AstraZeneca.

آن است که انتظار برای تحویل در اوایل اکتبر هر چند که تنها به معنی دوز خواهد شد ذخیره می شود تا زمانی که این واکسن کامل بالینی اطمینان از آن است که بی خطر و موثر در حفاظت در برابر COVID-19 عفونت است.

این واکسن در آزمایشات کلینیکی اولیه و تست شده برای, ایمنی, این که آیا آن را به تولید آنتی بادی علیه SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 و اینکه آیا آن را محافظت می کند مصون از تبدیل شدن به آلوده به ویروس. اولین آزمون آغاز شد و در انگلستان در آوریل 23.

فاز 3 مطالعات بالینی آغاز خواهد شد در این تابستان در هر دو بریتانیا و ایالات متحده که در آن حدود 30,000 داوطلبان را با توجه به ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی.

توافق بین AstraZeneca و ایالت متحده پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت. بردا خواهد پرداخت تا $1.2 میلیارد دلار برای حمایت از پیشرفته مطالعات بالینی تولید و توسعه است.

قرارداد “یک نقطه عطف بزرگ در عملیات پیچ و تاب سرعت کار نسبت به امن و موثر به طور گسترده ای در دسترس واکسن تا سال 2021,” HHS وزیر الکس آذر گفت: در انتشار اخبار.

عملیات با سرعت پیچ و تاب است که کاخ سفید ابتکار به سرعت COVID-19 درمان و واکسن. رئیس جمهور تهمت نامیده می شود برای توسعه 300 میلیون دوز از SARS-CoV-2 واکسن در ماه ژانویه به عنوان بخشی از این تلاش است.

AstraZeneca کرد و گفت: این کار به امن مجموع ظرفیت تولید یک میلیارد دوز. آن را قطع معاملات برای اولین 400 میلیون از شنبه, از جمله 100 میلیون به انگلستان و 300 میلیون دلار به ایالات متحده است.

“AstraZeneca به رسمیت می شناسد که این واکسن ممکن است کار نمی کند اما متعهد به پیشرفت بالینی برنامه با سرعت و پوسته پوسته شدن تولید در معرض خطر” این شرکت اعلام کرد.

“در معرض خطر” به معنی بدون دانستن قطعی که در آن کار می کند و یا می تواند با خیال راحت تجویز می شود. اگر معلوم نیست به آن نابود خواهد شد.

سازمان غذا و دارو را به اجازه انگلیسی ها ساخته شده و واکسن آن را در دسترس ساخته شده در ایالات متحده است.

واکسن تجربی در اصل به نام ChAdOx1 nCoV-19 اما تغییر کرده است AZD1222.

واکسن ساخته شده است از نسخه ضعیف از یک شمپانزه بودند. این یک ویروس مشترک است که در انسان به علل مختلف کم-درجه عفونت مانند سرماخوردگی.

در این واکسن از آن شده است از نظر ژنتیکی تغییر یافته به طوری آن را حمل پروتئین از SARS-CoV-2 ویروس. این تحریک بدن به تولید آنتی بادی امیدوارم حفاظت فرد از آلوده شدن. این آدنوويروس خود شده است از نظر ژنتیکی تغییر پس از آن نمی تواند رشد در انسان است.

سه دیگر واکسن coronavirus نامزدها — by Johnson & Johnson, مدرن و سانوفی — دریافت کرده اند بردا پشتیبانی از اواخر مرحله توسعه و تولید HHS گفت: پنج شنبه. انتشار گزارش نشان می دهد که جانسون و جانسون است بدست حداقل 500 میلیون دلار در coronavirus واکسن کمک مالی از ایالات متحده, مدرن دریافت بیش از $480 میلیون و سانوفی دریافت کرده است حداقل $30 میلیون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de