ما باز می توان در مقابل طرفداران این سال پس از همه — نه فقط لزوما در کوئینز.

در حالی که میزبانی این رویداد در آن به طور منظم خانه نیویورک بوده است نه حکومت کردن USTA است و با توجه به حرکت ما باز به چاه در کالیفرنیا و داشتن آن در ماه نوامبر, مدیر اجرایی, مایکل میل زدن گفت: در داخل تنیس.

“هیچ چیز را از روی میز” میل زدن گفت: این مجله در روز پنج شنبه از جمله داشتن از مسابقات گراند اسلم در کوئینز با طرفداران کمتر و یا هیچ در تمام.

“وجود دارد بیش از حد حدس و گمان – ما می دانیم که خیلی بیشتر در ماه ژوئن. در واقعیت, آن را قطعا ممکن است به بازی بدون فن. هیچ تصمیم رسمی ساخته شده است در مورد Indian Wells. هر آنچه که ما انجام خواهیم باید آن را در تراز با صاحبان Indian Wells و ATP و WTA. این روزها بیشتر انرژی است که در اجتماعی فاصله.”

این Indian Wells Tennis Garden خانه به 16,100-صندلی, هوای آزاد, ورزشگاه, است که دومین در نوع خود در پشت تنها Arthur Ashe Stadium در فلاشینگ. آن نقش میزبان را به BNP Paribas Open مارس هر آن به تعویق افتاد و در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

US Open Indian wells November coronavirus.
Indian Wells Tennis Gardenگتی ایماژ

باز فرانسوی به تعویق افتاده است تا اواخر ماه سپتامبر در حالی که ویمبلدون لغو شده است در دسترس نباشد.

میل زدن گفت: در یک کنفرانس در ماه آوریل بود که آن را “بسیار بعید” ما باز خواهد شد بدون تماشاگر. این رویداد در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای Aug. 31-سپتامبر. 13 اما آن باقی مانده است دیده می شود که سالن های ورزشی در دولت را مجاز به باز کردن. این Billie Jean King ملی تنیس مرکز به تازگی تبدیل به یک 350-تخت مرکز پزشکی برای کمک به کاستن از افزایش بیماران مبتلا به نزدیک بیمارستان.

“همه ما می خواهید ما باز اتفاق می افتد و ما آماده برای کمک به با افزایش تست و برای کمک به بازیکنان در داخل و خارج از کشور” میل زدن گفت: در داخل تنیس. “ما باید سه اولویت: 1) سلامت و رفاه از بازیکنان, کارکنان, طرفداران و همه کسانی که درگیر; 2) چه خوب است برای تنیس; و 3) تاثیر مالی. همه چیز هنوز روی میز است و ما را به رفتن به جلو بر اساس سه فاز روش اشاره در دستورالعمل های فدرال.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de