باز ما لغو مسابقات مقدماتی به موضوع معافیت

در حال حاضر برای سال 2020 ایالات متحده باز در بالدار پا باقی می ماند برای آن موکول تاریخ در سپتامبر اما بخش قابل توجهی از آن واجد شرایط فرایند تغییر خواهد کرد.

برای اولین بار از اوایل روز از قهرمانی 120 آمریکا, باز, برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 17-20, انجام خواهد شد و بدون آن سالانه مسابقات مقدماتی. به دلیل ادامه نگرانی های بهداشتی از COVID-19 گیر USGA اعلام کرد روز دوشنبه که همه از آن مقدماتی مسابقات لغو شده است.

زمینه حدود نیمی از آن است که معمولا ساخته شده تا با بازیکنان که رفته ام از طریق محلی و مقطعی مقدماتی را شامل تنها معافیت. یک USGA گفت که آن را در روند کار معافیت روند که به احتمال زیاد شکسته شده به دسته های. کسانی که معافیت در حال حاضر در حال نهایی خواهد شد و نشان داد در تاریخ بعد با توجه به USGA.

“همانطور که شما می توانید تصور کنید این فوق العاده دشوار است تصمیم به مقدماتی است که سنگ بنای USGA قهرمانی” جان Bodenhamer ارشد مدیر عامل در مسابقات قهرمانی USGA در بیانیه ای گفت:. “ما افتخار بزرگ در این واقعیت است که بسیاری از هزاران نفر به طور معمول وارد کنید و به دنبال رویای خود را واجد شرایط برای آمریکا باز است و ما عمیقا تاسف است که آنها نمی خواهد که فرصت این سال است. اما این ساختار فراهم می کند بهترین راه رو به جلو برای ما به رفتار ایالات متحده در سال 2020 است.”

USGA برنامه ریزی شده بود 108 محلی مقدماتی در 45 متحده با یک برنامه ریزی در کانادا. کسانی که به دنبال 12 مقطعی مقدماتی بیش از 36 سوراخ در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن است. نه از آن حوادث بود به بازی در ایالات متحده و سه در انگلستان و ژاپن و کانادا.

در اوایل ماه آوریل USGA به تعویق افتاد ایالات متحده باز از اصل آن تاریخ ژوئن تا سپتامبر با امید که COVID-19 بحران را کاهش خواهد یافت ، هنوز هم به نظر می رسد به احتمال بسیار زیاد این مسابقات برگزار خواهد شد بدون تماشاگر اجازه بر این اساس هر چند USGA رسمی نه تایید می کنند که در روز دوشنبه.

“ما در نقطه که در آن ما در حال گفت وجود خواهد داشت هیچ طرفداران” USGA رئیس تجاری افسر کریگ Rocky گفت: پست. “ما در حال سناریو برنامه ریزی که در آن ما در حال تلاش برای تعیین مطلق کمترین تعداد افراد مورد نیاز به منظور انجام متحده باز در بالدار ، همانطور که در حال حاضر که در حدود 2000 نفر است. پس از آن ما امیدوار به ساخت تا به طرفداران اما آن باقی مانده است دیده می شود.

“ما می دانیم این است که نمی توان نمونه متحده باز با 30 ، 000 تا 40 ، 000 نفر در سایت. از آن خواهد شد به طور قابل توجهی کوچک شده.”

یکی از مزیت های USGA است که قادر به تماشای چگونه PGA Tour انجام آن مسابقات برای چند ماه آینده. PGA Tour تنظیم شده است را دوباره شروع و در ژوئن 11 با چارلز شواب چالش در فورت ورث ،

Annis که گفت USGA مقامات کار کرده اند با PGA Tour کمیسر جی موناهان گفت: USGA می تواند “یاد” از چه PGA Tour کند.

گذشته از ایالات متحده باز در ایالات متحده زنان باز خواهد شد هنوز هم بازی می شود, به عنوان خواهد شد که ایالات متحده و ایالات متحده زنان ، که باعث می شود تنها چهار نفر از 14 قهرمانی USGA انجام است که برگزار خواهد شد در سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>