سلام Catey,

من 65 ساله و همسر 61. من در حال کار و برنامه ریزی برای بازنشستگی در 71. سوال من این است که باید همسرم را به او امنیت اجتماعی در سال آینده و پس از دریافت 50 درصد از معدن اضافه شده به او که من بازنشسته ؟ یا صبر کنم ؟ او باعث می شود حدود 50.000 دلار و من 8x که مقدار. با تشکر.

صمیمانه
ریچارد

سلام ریچارد

همانطور که با بسیاری از تامین اجتماعی سوال من کارشناسان می گویند پاسخ این است که به احتمال زیاد این: صبر کنید.

اما قبل از فرو رفتن در آن مهم است برای برجسته کردن, چگونه همسر مزایای کار به عنوان این است که معمولا اشتباه گرفته است. همسر شما در واقع می تواند شروع به جمع آوری مزایای تامین اجتماعی در 62 بر اساس کار خود ضبط (به عنوان طولانی به عنوان او کار می کرد برای حداقل 10 سال) و او می تواند ادعا كرد مزایای هنگامی که شما شروع به جمع آوری مزایای سوشال سکیوریتی.

اداره تامین اجتماعی می گوید: “اگر شما واجد شرایط و درخواست خود را برای بازنشستگی منافع و مزایای به عنوان یک مرد متاهل, ما همیشه خود را پرداخت مزایا ، اگر مزایای شما به عنوان یک مرد متاهل بالاتر از خود مزایای بازنشستگی شما ترکیبی از مزایای برابر بالاتر همسر بهره مند شوند.”

و یا به عنوان Kiplinger را موجز آن قرار می دهد: “شما می توانید حداکثر از 50 ٪ از مقدار همسر خود را در منافع خود و یا سن کامل بازنشستگی. شما می توانید نیمی از همسرتان به علاوه مزایای خود را پس از آن را فقط باعث می شود حس به همسر مزایای اگر شما در حال کمتر از نیمی از همسر خود.”

به عنوان زمانی که شما شروع باید خود را برای دریافت مزایای “دیگر به شما صبر کنید تا شروع به جمع آوری بالاتر بهره مند خواهد بود برای هر دو شما” توضیح می دهد که کیمبرلی فاس رئیس و بنیانگذار Empyrion مدیریت ثروت .

ویلیام مایر, مدیر عامل تامین اجتماعی راه حل فراهم می کند که مشاوره و راهنمایی در امنیت اجتماعی برای قریب الوقوع بازنشستگان نیز توصیه می کند انتظار. “با توجه به اطلاعات کلی ارائه شده تصمیم کلیدی برای این زن و شوهر است که مطمئن شوید که دارای درآمد بالاتر, تاریخچه منتظر می ماند تا زمانی که ممکن است. به تأخیر انداختن شروع منافع آنها را به عنوان بالا به عنوان امکان پذیر است به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه همسر خود را دریافت مقدار بالاتر از طریق مزایای بازماندگان اگر او می گذرد دور قبل از او. اگر او می گذرد دور اول او افزایش یافته است و خود را از مزایای ایجاد یک طول عمر پرچین اگر او زندگی می کند طولانی تر از او انتظار دارد.”

او فراهم می کند سه سناریو برای به نمایش گذاشتن آنچه که او بدان معنی ذکر است که این مفروضات برای این سناریو هستند که شوهر گرفتن $2,960 ماهانه از امنیت اجتماعی (به عنوان انتظار می رود با $400,000 حقوق و دستمزد) و $1,492 دفاع کرد گرفته شد از او حقوق و دستمزد سالانه 50.000 دلار و شوهر می میرد در 85 و 90.

  • استراتژی 1: هر دو ادعا می کنند به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است
  • استراتژی 2: او تاخیر به 70 و او شروع می شود در اوایل 62 (درخواست استراتژی)
  • استراتژی 3: او شروع می شود و در 70 و او شروع می شود در سن 67 (بالاترین پرداخت)

در این حالات استراتژی 3 عملکرد بیش از 150.000 دلار بیشتر در تجمعی از مزایای استراتژی 1 و $12,500 بیشتر از استراتژی 2 مایر محاسبه. او توصیه می کند آنها سعی می کنند استراتژی 3 هر چند او اضافه می کند که این بستگی به وضعیت شخصی شما. خط پایین: “اگر آنها در خارج پس انداز برای حمایت از تاخیر در چیدن دلار دیگر 12,500 ممکن است ارزش آن.”

در حال حاضر جزئیات:من تست 2 رایگان تامین اجتماعی, ماشین حساب, و در اینجا آنچه که من در بر داشت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de