عزیز Catey,

من به عنوان خوانده شده داستان خود را از این زن و شوهر که تا به حال $95,000 در درآمد بازنشستگی و می خواستم یک شهر ساحلی به بازنشسته در. خوب من از بازنشستگی درآمد $16,600 در هر سال است. وجود دارد جایی که من می توانید به جایی که آسمان آبی است و آب گرم ؟ که در آن می توانید یک فرد به طور متوسط مثل من بازنشسته ؟

R. S. R.

عزیز R. S. R.

من می شنوم شما — آن را خسته کننده به عنوان خوانده شده در مورد افرادی است که به زندگی بزرگ در بازنشستگی زمانی که واقعیت خود را (و اکثر آمریکایی ها واقعیت) بسیار متفاوت است. متوسط تامین اجتماعی مزایای بازنشستگی در سال 2019 شد $1,470 یک ماه یا $17,640 یک سال با توجه به مرکز بودجه و اولویت های سیاست. حتی با مزایای آن اندازه, اگر چه گزینه های وجود دارد برای beachy بازنشستگی. در اینجا مقرون به صرفه نقاط در ساحل برای شما در نظر بگیرید.

در ساحل در Gulfport, از دست ندهید.


iStock

اگر شما می خواهم به ماندن در آمریکا: Gulfport, از دست ندهید. (با برخی از کار پاره وقت)

من قصد ندارم به sugarcoat این: آن را سخت به زندگی در ایالات متحده $16,600 یک سال و به خصوص در یک شهر ساحلی. که گفت:, اگر شما می توانید مکمل زندگی خود را با برخی از پاره وقت کار شدنی است.

یک شهر را برای شما به در نظر گرفتن: Gulfport, Miss., که یکی از مقرون به صرفه ترین شهرهای ساحل در کشور است.

هزینه زندگی تقریبا 19 درصد پایین تر از ایالات متحده آمریکا به طور میانگین با توجه به Sperling بهترین مکان ها شما می توانید پیدا کردن آپارتمان های کوچک برای اجاره به زیر 600 دلار در ماه است. به علاوه می سی سی پی است مالیات دوستانه به بازنشستگان با SmartAsset اشاره کرد که “می سی سی پی معاف همه اشکال از بازنشستگی درآمد حاصل از مالیات از جمله مزایای تامین اجتماعی درآمد از ایرا درآمد از 401(k) و هر گونه درآمد حقوق بازنشستگی.

گولفپرت ارائه می دهد آب و هوای گرم و سواحل زیبا — و دیگر قدرت پردازش بیش از حد. “این شهرستان است که با داشتن یک جدی باز گشت لحظه … وجود دارد و به فضل سرد و ران کسب و کار جدید” رواج می نویسد: از گولفپرت. “یک گوهر خاص است خار ماهی کوی: بد بو مقصد که پشت کردن به یک تعداد انگشت شماری از رستوران ها و کافه ها مباهات اصلی هنر محلی همراه ساختمان ها است.” جنبه های منفی عبارتند از: گرم و داغ تابستان و خطر طوفان است.

مزتلن اگر شما مایل به زندگی در خارج از کشور.


iStock

اگر شما می خواهید به ماندن نزدیک به آمریکا: مزتلن, مکزیک

به سمت جنوب از مرز می تواند کمک به شما کشش وجوه خود را به طور موثر تر از این است که به طور کلی ممکن است در ایالات متحده — و شما می خواهم به دور از تنها آمریکا وجود دارد. در واقع به من گزارش شده در سال گذشته افراد زیادی از دریافت خود را از آمریکا تامین اجتماعی چک در مکزیک (پشت تنها دو کشور کانادا و ژاپن). البته بخش های خاصی از مکزیک باید جنبه های منفی از جمله تابستان گرم و جنایت بالا است.

اما همانطور که من نوشت: در این ستون های اخیر برای یک زن به دنبال بازنشسته در نزدیکی اقیانوس در بین $800 تا 1000 دلار در ماه وجود دارد برخی از مکان های مناسب است که در داخل بودجه خود را. من پیشنهاد او در نظر مزتلن — اقیانوس آرام ساحلی شهر رفت و آمد مکرر با “خیابان های سنگ فرش نئوکلاسیک و باروک معماری و امکانات فرهنگی مانند تئاتر و گالری های هنری.” (ما با هم صحبت کردیم به یک زن که بازنشسته شد به مزتلن در $1000 در ماه, و او را احساس نمی کند او جوانه سکه بیش از حد.) توجه داشته باشید که مزتلن خود را در ایالت سینالوآ که دولت آمریکا توصیه می کند آمریکایی ها در برابر سفر به, هر چند این معاف قطعات مزتلن به ما گزارش کرده اند.

یکی سکسکه وجود دارد: پول مورد نیاز برای اقامت است که شما ممکن است در حال حاضر پاسخگویی به آنها تصریح معینی ماهانه درآمد حقوق بازنشستگی و یا حداقل ارزش برگزار شد در سرمایه گذاری (این اعداد تغییر با نرخ ارز و عوامل دیگر اما شما می توانید به عنوان خوانده شده تا در که در اینجا.) اگر همه خود را $16,600 خواهد آمد از امنیت اجتماعی و شما هیچ پس انداز و سرمایه گذاری و بازنشستگی وجود دارد ممکن است یک مشکل اگر, اما, شما باید یک بزرگتر حساب سرمایه گذاری به منظور جلب از آن کار می کنند.

چقدر این آمریکایی ها صرفه جویی در پول در دوران بازنشستگی: آنها در اسپانیا زندگی می کنند

ساحلی پاناما.


iStock

اگر شما برای یک ماجراجویی: Pedasi, پاناما

این سرد کردن شهر در اقیانوس آرام تقریبا 4½ ساعت از پاناما سیتی است “بی تکلف و گذاشته پشت” می نویسد: تنها سیاره اضافه کرد: “Pedasi به خیابان های پوشیده شده با کاشی مستعمراتی و برگ فضاهای. برای سال ها این خواب آلود عقب نشینی به زندگی تنها در جشنواره بار. اما خارجی ها کشف بزرگ درخواست تجدید نظر از زندگی در شهر کوچک و نسبتا سواحل دست نخورده.”

برای مطمئن شود, این شهر کوچک با کمتر از 5000 نفر از ساکنان و روستایی اما به زندگی بین المللی آن قرار می دهد “Pedasi روستایی است, زندگی در بهترین حالت آن است.” آن را احاطه شده توسط سبز مراتع و چرای دام در عین حال نهفته در درون یک درایو 10 دقیقه ای از اقیانوس, با توجه به زندگی بین المللی است که می افزاید که “مایل ها دست نخورده ساحل و کمی توسعه” پیدا محلی.

شما همچنین می توانید در اینجا زندگی می کنند در بودجه خود را, اگر چه آن ممکن است به عنوان زندگی بین المللی, یادداشت ها نیاز به “چکمه بر روی زمین بررسی با مردم محلی” و یا در حال حرکت کمی دورتر از اقیانوس برای دریافت یک معامله بهتر در اجاره. (هر چند آنها اشاره پرداخت 500 $در ماه برای یک آپارتمان شدنی است.) حتی اگر به شما پرداخت کمی بیشتر در اجاره شما را از بهره مند پاناما pensionado برنامه برای بازنشستگان (که دارای درآمد مورد نیاز در حدود 1000 $در ماه) را به عنوان آن ارائه می دهد تن از تخفیف برای افراد مسن در همه چیز از سرگرمی به نسخه.

حروف در حال ویرایش شده برای وضوح و طول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de