عزیز Catey,

من در حال حاضر حدود 315,000 در دوران بازنشستگی پس انداز و هستم 38 ساله. من حدود 30 ، 000 $در بدهی های مصرف کننده (این تنها بدهی ما حمل بدون پرداخت خودرو یا وام مسکن) — در مورد $24,000 است که وام های نا امن است که من پرداخت حدود 10% بهره; بقیه در کارت های اعتباری است که بر 0% تبلیغاتی دوره است و من امیدوارم پرداخت و قبل از 0% دوره منقضی می شود در اکتبر سال 2020 است.

من در تلاش برای پرداخت بدهی های من و همچنان به شدت صرفه جویی برای دوران بازنشستگی…من حداقل پیشرفت بیش از چند سال گذشته پرداخت کردن بدهی و به بازی ادامه تعادل انتقال بازی به کارت های اعتباری برای حفظ 0% نرخ بهره و یا دیگر نرخ پایین گزینه. ما همچنین دو فرزند کوچک است که اضافه کردن به لیست هزینه های.

طرح من برای سال 2020 است به پایین تر من 401(k) سهم از 15 درصد به 5 درصد و با استفاده از درآمد اضافی برای پرداخت بدهی. شرکت من کمک 10 درصد بدون توجه به آنچه من کمک می کند. افکار خود را بر روی این ؟

بهترین
M. F.

عزیز M. F.,

مشکل شما این است که یک مشترک: متوسط بدهی های شخصی بار (که بدهی به استثنای وام مسکن) از افراد با بدهی حدود 38,000 با توجه به تحقیقات از شمال غربی متقابل است. و بسیاری از آنها مانند شما در حال تلاش برای پرداخت این بدهی را در حالی که همچنین تلاش برای صرفه جویی برای دوران بازنشستگی. بنابراین من خواسته کارشناسان مالی: باید به شما در کاهش سهم بازنشستگی برای پرداخت بدهی ؟

پاسخ: “این فرد نسبتا مناسب و معقول طرح: کاهش 401(k) کمک به پرداخت بدهی می گوید:” میچل Hockenbury یک برنامه ریز مالی در 1440 و شرکای مالی در شهر کانزاس. . “او هنوز هم کمک 15 درصد (10% کارفرما 5% کارکنان) نسبت به بازنشستگی با یک باند که تنها 38 سال سن دارد.”

رک و پوست کنده, شما حتی ممکن است قادر به کمک کمتر به بازنشستگی اگر این بدان معنی است که شما می توانید پرداخت بدهی سریعتر: “صرفه جویی در پول برای دوران بازنشستگی است فوق العاده مهم است اما بین پس انداز خود را به تاریخ و شرکت خود را 10% سهم (که شگفت انگیز است — تجلیل به آنها) خود را به صندوق بازنشستگی باید همچنان به رشد به طور پیوسته — حتی اگر شما توقف از صرفه جویی در مصرف در دسترس نباشد و خود را رها میزان سهم را به 0 ٪ می گوید:” امی Ouellette, مدیر خدمات بازنشستگی در بهبود کسب و کار — اضافه کردن که درست است فقط “تا زمانی که شما واقعا آماده به صورت متمرکز در پرداخت بدهی های خود را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

چرا پرداخت بدهی بسیار مفید به شما است ؟ “خلاص شدن از بدهی یکی از سود آور ترین چیز شما می توانید انجام دهید برای خط پایین خود را در نظر خالص بهبود می گوید:” کیمبرلی فاس بنیانگذار Empyrion مدیریت ثروت در کالاباساس کالیفرنیا. “هنگامی که شما پرداخت 10% وام شما در اثر افزایش ارزش خالص خود را در نرخ سالانه 10 درصد.”

به طور کلی بسیاری از کارشناسان توصیه می کنند که افراد با بالا بهره بدهی پرداخت که به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است در حالی که همچنین قرار دادن حداقل تا به آنچه که شرکت خود را در مسابقات خود 401(k).

البته, آن را ضروری است که شما با استفاده از پول شما در حال هدایت خود را از صندوق بازنشستگی برای پرداخت بدهی که به سرعت. “اگر شما می توانید درک خود را در هزینه های ماهانه ممکن است به طور موقت برطرف می گوید:” Hockenbury. “ایجاد یک واقعی هزینه های طرح و ارائه خود را به برخی از راه گریز برای هزینه های غیر منتظره از خود دو فرزند کوچک. وقف خود را به هزینه های طرح و سپس کار ریاضی در برنامه کاهش بدهی.”

همچنین نگاه کنید پول در نقاط دیگر بیش از حد و یا راه را در هر درآمد اضافی — که هر دو می تواند به شما کمک کند با سرعت بیشتری پرداخت بدهی.

هنگامی که بدهی پرداخت شده است و شما بدست هزینه های خود را از طریق بودجه شما به احتمال زیاد احساس تسکین: “زمانی که شما حذف بدهی های خود را, شما می شود حتی در موقعیت قوی تری به سر سهم بالاتر به بازنشستگی خود برنامه ریزی—بدون کشیدن از ساخت پرداخت سود به یک شرکت کارت اعتباری و یا وام دهنده دیگر. در سن شما, شما هنوز هم مقدار زیادی از سال را تشکیل می دهند تفاوت برای کاهش سپرده به حساب بازنشستگی می گوید:” فاس.

*نامه در حال ویرایش شده برای وضوح و ظهر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de