ارتقاء: ‘مراقبت های بهداشتی خواهد ما را از رفتن به آمریکا’: تگزاس زن و شوهر که بازنشسته شد به اسپانیا در حدود 2000 $در یک ماه

تماس اونا Texpats.

کوین و سوزان برایانت 55 و 48 صرف بیشتر از زندگی خود را در تگزاس به تازگی در بازنشسته نقطه داغ Austin. اما “زمانی که Austin شد یک مینی سیلیکون ولی ما قیمت را از” کوین در حال حاضر بازنشسته تاریخچه معلم و مدیر می گوید MarketWatch.

تاریخچه چرم گاومیش می گوید او می خواهم همیشه می خواستم به زندگی در اروپا — “در یک قلعه, به طور خاص, اما به من اجازه دهید که بخشی رفتن” او جوک — و شروع به شکار برای که در آن زن و شوهر ممکن است بازنشسته در آموزش حقوق بازنشستگی. آنها در نظر گرفته شده بیش از یک دوجین کشور در نهایت حل و فصل در اسپانیا به دلایل مختلف از جمله آن نسبی آن خوب مراقبت های بهداشتی و که معلم خود را به حقوق بازنشستگی واجد شرایط می تواند به عنوان درآمد برای کمک به او را دریافت اقامت وجود دارد.

نیاز به کمک پیدا کردن یک محل برای بازنشسته ؟ تماس با MarketWatch بازنشستگی تیم در [email protected] و ما کمک به شما در جستجوی خود را.

برای پیدا کردن نقطه سمت راست آنها تور اسپانیا, رد بارسلونا به دلیل آن را بیش از حد بزرگ بود; Tarragona چرا که آن را بیش از حد شمالی (آنها می خواستند جایی کمی گرمتر); و Peñíscola زیرا اگر آنها آن را دوست داشت, سوزان, جوک, “من هرگز نمی تواند بگوید من مادر من زندگی در یک شهر با این نام است.”

Dénia اسپانیا


iStock

آنها دریافتند Dénia یک شهر ساحلی که در آن آنها در حال حاضر زندگی می کنند, حادثه توسط: “به دنبال در نقشه یک روز صبح متوجه شدم که یک کشتی از ایبیزا اسکله در مکانی به نام Dénia. من بلافاصله فکر کردم که بسیار جالب مردم به ایبیزا و بسیاری از باید بروید که در مسیر بنابراین ما باید به اتمام این محل” کوین که یک رشد کودک توضیح می دهد.

آنها عاشق Dénia برای تعدادی از دلایل از جمله معماری تاریخی خود را (حتی باستانی قلعه مور برای کوین اگر فقط به عنوان یک بازدید کننده) بزرگ مواد غذایی (یونسکو آن را به نام یک شهر خلاق خوری) چهار فصل آب و هوایی و موقعیت ساحلی. به علاوه سوزان می افزاید: “این بسیار خانواده گرا شهرستان با تعداد زیادی از جشن.”

آنها نقل مکان کرد به Dénia در سال 2016 به عنوان وقایع on Facebook.

در اینجا چیزی است که زندگی خود را مانند در حال حاضر از هزینه های مراقبت های بهداشتی برای اقامت و جنبه های منفی.

هزینه: این Bryants می گویند که آنها در زندگی کوین بازنشستگی و می گویند که آنها “زنده به خوبی بر روی 2000 $در هر ماه.” آنها صرف در مورد $665 اجاره (آنها زندگی می کنند در یک آپارتمان دو خوابه نزدیک به ساحل را با یک commune), $82 در برق $33 در آب $33 در اینترنت $44 در گوشی 90 دلار در بدنسازی, عضویت 130 دلار و بیمه بهداشت و درمان $490 غذا در هر ماه آنها بگویید MarketWatch.

این Bryants.

کوین و سوزان برایانت

این Bryants صرفه جویی در پول داشتن یک ماشین. آنها زندگی می کنند در یک اتوبوس خط و گفتن آنها صرف حدود 30 دلار در ماه در نظر گرفتن اتوبوس به و از شهر. (آنها توجه داشته باشید که یک تاکسی از شام ممکن است هزینه آنها را 12 دلار.)

‘مراقبت های بهداشتی است و این چیزی است که ما را از رفتن به ایالات متحده آمریکا, ما می توانیم به رشد آرامی و به پزشک مراجعه کنید در اینجا. آن را نمی خواهد شکست ما.

— کوین برایانت

آنها بیشتر عمر خود را صرف پول اضافی در سفر و اخیرا آمار تا جزایر یونانی و لذت می برد بسیاری از سفر کوتاه تر از طریق اسپانیا. آنها اشاره می کنند که سفر در اروپا اغلب نیست که گران به دلیل پروازهای کوتاه و کم هزینه از طریق حامل های منطقه ای. و بیشتر آنها را از سفرهای اتوبوس به شهرهای نزدیک از جمله والنسیا (حدود 13 دلار کرایه) و بنیدورم (5 دلار).

مراقبت های بهداشتی: این Bryants می گویند که آنها صرف حدود 130 دلار برای هر دو از آنها را برای بیمه درمانی خصوصی هر ماه — و آنها بوده ام بسیار خوشحال و با کیفیت مراقبت از خود. “من به این گوشی دکتر در اینجا. من مرد در تگزاس — ما نمی رفتن به دکتر مگر اینکه چیزی آویزان کردن و یا شکسته” او جوک. “هر زمان که ما نیاز به چیزی در حال حاضر ما به دکتر مراجعه کنید و ما [انتصاب] در یک یا دو روز” او اضافه می کند و اشاره کرد که “ما دکتر هلندی و پنج زبان صحبت می کند — مرد سرد بیش از حد.” برخی از شرح ممکن است قادر به واجد شرایط برای free state سیستم مراقبت های بهداشتی در اسپانیا (در اینجا دستورالعمل); شرح که برای واجد شرایط نیست که — یا که می خواهند به نبرند گاهی اوقات انتظار طولانی آمده است که با سیستم می توانید با خرید بیمه خصوصی برای پوشش خود است. (شما می توانید اطلاعات در مورد مختلف سیستم مراقبت های بهداشتی در اینجا).

او اعتبار خود ارتباط خوبی با دکتر و تجربه عالی با اسپانیایی نظام سلامت با ابتلا به سرطان لکه های روی صورت و سر خود زود و با ارائه یک درمان است که هزینه کمتر از $100. “اگر من هنوز هم در ایالات متحده سرطان نقاط هنوز هم در حال رشد از آنجا که من نمی دانم آن وجود دارد,” او می گوید.

کوین و سوزان برایانت.

اسپانیا به رسمیت شناخته شده برای کیفیت مراقبت سلامت: یک مطالعه منتشر شده در مجله لانست در کیفیت و دسترسی به مراقبت های بهداشتی اماکن اسپانیا میان جهان بالا 20 کشور بالاتر از ایالات متحده بود که رتبه 29.

این Bryants آنقدر خوشحال و با هزینه پایین و کیفیت مراقبت های بهداشتی در اسپانیا است که آنها می گویند آن را عمده دلیل آنها هرگز ترک. “بهداشت و درمان چیزی است که ما را از رفتن به ایالات متحده آمریکا, ما می توانیم به رشد آرامی و به پزشک مراجعه کنید در اینجا. آن را نمی خواهد شکست ما است.” او می افزاید: “همانطور که همه چیز ایستاده و من به عنوان آنها ایستاده به آینده هزینه های مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده به طور کامل مانع ما همیشه بازگشت به زندگی می کنند وجود دارد. این امر می تواند فوق العاده به این گزینه اما ما نیست.”

محل اقامت: فرایند گرفتن ویزا به حرکت می کند و در حال حاضر اقامت در این کشور نبوده است صاف. همه در همه ، هنگامی که آنها در ابتدا رفت به اسپانیایی کنسولگری در هوستون در امید حرکت آنها آمد مسلح با تمام مدارک به آنها گفته شد در این وب سایت است که آنها مورد نیاز — فقط برای مطلع شود که این مقالات کافی نیست.

“مردم از اسپانیا بودند در آن وجود دارد و شنیده می شود همه چیز. من از آنها این است که راه آن همیشه است؟’ و همه آنها شروع به خنده و گفت: بله” کوین به یاد می آورد. در آن زمان آنها را از سه سفر به کنسولگری خود را برای دریافت ویزا.

در حال حاضر آنها باید خود را تمدید ویزا به اقامت در اسپانیا و کوین می گوید: از آن بوده است “بدون هیچ زحمتی واقعی,” اضافه کرد: “ما در نهایت مجبور به استخدام یک وکیل و مورد ما در حال پیشرفت است. فرصت دیگری داده شود من می خواهم استخدام وکیل مستقیم کردن و اجازه دهید آنها را انجام تمام کار.” در اینجا مروری بر ویزا برای اقامت در اسپانیا.

مردم از خوردن و نوشیدن در Els Magazinos بازار در Dénia.


iStock

منفی: سخت ترین چیز برای هر دو کوین و سوزان شده است از دست رفته خانواده خود را stateside.

“پس از آن عدم فوری طعم ارضاء. در یک شهر بزرگ ایالات متحده تقریبا هر ولع مصرف مواد غذایی میتوان در هر زمان از روز یا شب” کوین می گوید و اضافه کرد که وجود دارد این است که یک حرکت صعودی به عدم وجود گزینه های در Dénia هر چند است: “من بسیار بهتر کوک من به عنوان تلاش برای تکرار برخی از سلیقه ها.” اما او جوک: “من باید موفق به تکرار یکی از غذاهای مورد علاقه enchiladas پنیر در شیلی استفاده نا مشروع.”

به علاوه این زبان شده است “سرگرم کننده چالش” برای Bryants. کوین مطالعه اسپانیایی در مدرسه و “حتی به یاد برخی از آن,” او می گوید. “من انتظار می رود مسلط به سرعت نسبتا اما ما نقل مکان به یک محل که در آن بسیاری از صحبت Valencian به جای کاستیلی بنابراین من پیشرفت کندتر از حد انتظار است.” سوزان ندارد هر زبان اسپانیایی, پس زمینه, اما او نظر گرفتن کلاس و در حال حاضر می گوید که در حالی که او نمی تواند صحبت هایی که او می تواند درک و خواندن همه چیز بهتر است.

خط پایین: “این خیلی بیشتر به عقب گذاشته اینجا. مردم نگاه کردن به یک دیگر” سوزان می گوید. اما او می افزاید: “من عاشق امریکا و همیشه خواهد شد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>