دانشگاه شکایت کرد پس از انکار سوابق درخواست بایدن سنا مجموعه

ویلمینگتون – یک محافظه کار غیر انتفاعی همراه با یک وب سایت خبری شرکت تاسیس شده توسط Fox News میزبان Tucker Carlson هستند تحت پیگرد دانشگاه دلاور برای امتناع خود را به آزادی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سناتوری سوابق.

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند دانشگاه است نقض قانون آزادی اطلاعات با انکار درخواست به انتشار اسناد و مدارک.

دانشگاه مدعی است که بایدن را بررسی مقالات عمومی هستند و سوابق, دانشگاه, سخنگوی Andrea بویل Tippett در بیانیه ای گفت.

بایدن را مهر و موم شده سنا اسناد اهدا شده به دانشگاه در سال 2012 تحت فشار قرار دادند که دانشگاه را سیاسی ویژه این سال است. برخی پیشنهاد کرده اند که این مجموعه می تواند شامل فایل های مربوط به سابق سنا کارمند تارا Reade اتهام که بایدن sexually assaulted او هنگامی که او کار می کرد ،

غیر انتفاعی قضایی سازمان دیده بان واصل طرح دعوی در دادگاه روز شنبه به نمایندگی از خود و Daily Caller, اخبار بنیاد. هر دو سازمان را به ثبت اطلاعات درخواست بایدن سنای مجموعه همراه با هر گونه سوابق در مورد حفظ و انتشار اسناد و مدارک.

گذشته فشار: UD در حال حاضر در این مرکز به اتهام تجاوز جنسی علیه جو بایدن

در ابتدا مقاله انتظار می رود که در دسترس عموم دو سال پس از بایدن آخرین روز انتخاب ، پس از بایدن اعلام کرد که پیشنهاد خود را برای رئیس جمهور, شرایط توافق را تغییر داد. اسناد و مدارک نخواهد بود ساخته شده تا دو سال پس از بایدن بازنشسته از زندگی عمومی است.

این دانشگاه اعلام کرده است که آن را نمی خواهد نقض قرارداد خود را با انتشار اسناد بدون بایدن رضایت.

سابق سنا کارمند, Reade قبلا گفته آسوشیتد پرس که در کاپیتول هیل ساختمان اداری در سال 1993 بایدن تحت فشار قرار دادند و او در برابر دیوار, groped او و دیجیتالی نفوذ خود را بدون رضایت او.

بایدن بارها رد این اتهام گفت: آن را هرگز اتفاق افتاده است.

Reade خود حساب عمومی از اتهامات منتقل شده در طول سال گذشته و او رو موشکافی صورت پله به جلو زودتر. اما دچار آسیب های روانی قربانیان خشونت جنسی همیشه قادر به بگویید سازگار داستان در مورد معتادان و اغلب نه به اشتراک گذاری این داستان در همه, با توجه به سوء استفاده از کارشناسان.

چهار طرح دعوی در دادگاه است که در آخرین ماه از فشار بر دانشگاه به باز کردن مجموعه برای بررسی. در ماه مه Reade وکیل بایدن خواستار باز کردن archives — یک مجموعه گسترده ای است که دهانه بیش از 1,850 جعبه همراه با 415 گیگابایت پرونده های الکترونیکی.

مبارزات انتخاباتی آگهی: عربستان اهداف دانشگاه دلاور در تبلیغات بیش از تارا Reade ادعا در مورد بایدن

مدت کوتاهی پس از آن دانشگاه شد و هدف از مبارزات انتخاباتی آگهی تحت فشار قرار دادند توسط کمیته ملی حزب جمهوری خواه این ادعا آن است که “همدستی در یک تجاوز جنسی در پوشش” با انتشار اسناد و مدارک.

در حال حاضر قضایی, سازمان دیده بان و روزانه تماس گیرنده در حال اعمال نفوذ یک نبرد قانونی علیه این دانشگاه را طولانی-برگزار معافیت از ترین قانون آزادی اطلاعات درخواست.

این دانشگاه در ابتدا رد قضایی و روزانه تماس گیرنده درخواست به دلیل بودجه عمومی استفاده می شود برای حمایت بایدن سنای مجموعه است. دولت و دادستانی کل را تایید کرد این.

قضایی و the Daily Caller استدلال می کنند که دانشگاه قادر به بیانیه ای که بدون ارائه کامل اثبات که هیچ دولتی دلار رفت به بودجه بایدن مجموعه است.

عمومی و یا خصوصی ؟ فکر می کنم دلاور دو تا از بزرگترین دانشگاه هستند ، فکر می کنم دوباره

“پارتیزان بازی ماهرانه توسط یک دانشگاه دولتی است که نا زیبا و غیر قانونی” Daily Caller جمهور نیل پاتل گفت. “اگر آنها نمی خواهند به انجام کار درست ما را به زور آنها را در دادگاه.”

مطابق با دلاور قانون UD و دلاور دانشگاه دولتی هستند و نه سازمان های دولتی و معاف از درخواست اطلاعات مگر اینکه آنها را به طور مستقیم مربوط به هزینه از بودجه عمومی است. این سوال که آیا UD عمومی یا خصوصی شده است به کاوش در بسیاری از موارد دادگاه.

UD به مدت طولانی اشاره به منشور آن به عنوان شواهد حاکی از آن است که “بخش خصوصی اداره می شود و دولت کمک دانشگاه. در حالی که آن را باید به اشتراک گذاری اطلاعات به طور مستقیم مربوط به بودجه عمومی سایر اطلاعات مالی در نظر گرفته شده است ، از آنجا که این مالیات دهندگان هستند تا حد زیادی در تاریکی نگه داشته در مورد مدرسه در امور مالی و شیوه های کسب و کار.

آیا مجموعه ای شامل شواهد relateReade اتهام نامشخص است. Reade را حفظ کرده است که او در محل کار مورد تبعیض و آزار و اذیت شکایت خواهد بود که در این مجموعه در UD. بایدن گفته است که هر گونه فایل های پرسنل خواهد بود در آرشیو ملی و نه UD مجموعه است.

این مجموعه هنوز در حال سرپرستی و دانشگاه انتظار دارد این روند به گذشته حداقل تا بهار 2021.

ناتالیا Alamdari پوشش آموزش و پرورش برای مجله اخبار. شما می توانید رسیدن به او را در (302) 324-2312 یا [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de