دانشگاه میشیگان رئیس جمهور: هیچ فوتبال کالج در پاییز اگر دانش آموزان نیست در پردیس

دکتر مارک Schlissel افکار در امکان یک فصل فوتبال تغییر کرده است.

اگر وجود دارد هیچ دانشجویان در محوطه دانشگاه در این پاییز میشیگان رئیس جمهور نمی کنم وجود خواهد داشت فوتبال کالج است.

در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال Schlissel — درمان آموزش — لمس بر پتانسیل بازگشت دو و میدانی و پتانسیل مشکلات پیش رو است.

“اگر وجود دارد در دانشگاه, راهنما و سپس وجود خواهد داشت دو و میدانی بین دانشکده حداقل برای میشیگان” Schlissel گفته وال استریت ژورنال. او همچنین با بیان “برخی از درجه ای از شک و تردید که آیا وجود خواهد داشت کالج دو و میدانی (در هر نقطه) حداقل در پاییز.”

Schlissel نظرات تکرار نظرات خود در طول یک مصاحبه با CNBC در اوایل ممکن است. او همچنین می گوید: تصمیم گیری در مورد اینکه آیا دانشجویان باز خواهد گشت این سقوط را می توان ساخته شده است “در هفته های آینده.”

CORONAVIRUS & SPORTS: دریافت آخرین اخبار و اطلاعات درست در صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا.

یک گام نزدیک تر: نیویورک تیم های ورزشی دریافت تایید از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو شروع به اردوگاه های آموزشی

“هر تصمیم ما را برای آینده این سقوط است که به احتمال زیاد رفتن به مورد برای کل سال تحصیلی. چه رفتن به متفاوت در ژانویه است؟” Schlissel گفت.

در حالی که سایر دانشگاه ها اعلام کرده اند وجود خواهد داشت کالج فوتبال و تیم در آستانه آوردن ورزشکاران خود را به عقب به پردیس (Ohio State, تیم ملی فوتبال گزارش شده که بازگشت به کلمبوس در تاریخ 8 ژوئن در حالی که در ایلینوی فوتبال و بسکتبال باز خواهد گشت بین ماه های ژوئن 3-8), U-M است که مصرف بیشتر بیمار رویکرد — که آن هم لازم داده شده دولت در زمان اقامت در خانه سفارش شده است گسترش از طریق ژوئن 12. Wolverines نمی خواهد به بازگشت به دانشگاه و داوطلبانه تمرینات قبل از آن.

در جای دیگر در دولت مرکزی میشیگان فلک دولت و غربی میشیگان اعلام کرده اند آنها را به استقبال دانشجویان در محوطه دانشگاه برای ترم پاییز. Michigan State دولت بزرگ دیگر ده مدرسه گفته است: “صبر کنید تا ژوئیه به یک تصمیم در سقوط ترم.

“هر زمان که دانشجویان اجازه بازگشت دانشگاه ما کار خواهد کرد با U-M رهبری و بزرگ ده کنفرانس برای ایجاد گام های بعدی” گفت: دانشیار مدیر ورزشی Kurt Svoboda در بیانیه ای در روز شنبه.

Schissel گفته وال استریت ژورنال است که زمانی که تیم فوتبال بازگشت به دانشگاه بازیکنان و کارکنان می تواند آزمایش می شود به طور منظم. او همچنین ابراز شک و تردید در مورد توانایی اجازه می دهد تا طرفداران برای حضور در بازی در ورزشگاه میشیگان که دارای ظرفیت 107,601.

“من نمی توانم تصور کنید یک راه برای انجام این کار با خیال راحت” Schlissel گفت.

تماس با جبار سنگ در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @orion_sang. جزئیات بیشتر در میشیگان Wolverines و ثبت نام برای ما Wolverines عضویت در خبرنامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de