ایالات دیگر خطوط هوایی بگویید مسافران به پوشیدن ماسک های صورت و یا در خطر ابتلا ممنوع

هواپیمایی متحده و دیگر عمده ایالات متحده حامل قرار دادن برخی از دندان های خود را به صورت-ماسک سیاست گفت: مسافران که دست انداختن قوانین ممکن است ممنوع از پرواز.

ایران UAL, -1.66% مورد نیاز است که به صورت ماسک برای مسافران پس از مارس 4, اما روز دوشنبه این شرکت هواپیمایی گفت که با شروع ماه ژوئن 18, کسانی که نمی مطابق با قوانین خواهد شد قرار داده شده در “داخلی, سفر, محدودیت لیست” از دست دادن “سفر خود امتیازات در ایران برای یک مدت زمان مشخص در حال بررسی جامع حادثه بررسی است.”

در بیانیه ای ایالات گفت خدمه پرواز را اول توضیح سیاست و درخواست scofflaws برای قرار دادن بر روی خود ماسک و یا ارائه آنها را به یکی. اگر آنها نمی, مطابق, “خدمه پرواز را انجام بهترین خود را به د-تشدید وضعیت” و به آنها نوشته شده “سیاست یادآوری کارت.” اگر آنها هنوز هم نمی مطابق “پرواز خواهد فایل یک گزارش از این حادثه که آغاز رسمی فرایند بررسی.”

انتظار نداریم که مارشال هوایی به کشیدن متخلف مسافران — هیچ اقدام فیزیکی گرفته خواهد شد پردازنده. “هر گونه تصمیم نهایی و یا اقدامات مربوط به یک مشتری آینده پرواز مزایای رخ خواهد داد اما در عوض پردازنده را در محل پس از پرواز به مقصد خود رسید و تیم امنیت بررسی حادثه” ایالات گفت.

استثنا خواهد بود ساخته شده برای مسافران با شرایط پزشکی و یا معلولیت است که جلوگیری از آنها را از پوشیدن یک ماسک و مسافران ممکن است حذف ماسک خود را به ea نوشیدنی یا دارو.

ایالات گفت: این انتظار ماسک به اجباری برای حداقل یکی دیگر از 60 روز است.

“پوشیدن یک ماسک است که بخش مهمی از کمک به ایجاد سفر هوایی امن تر” دکتر جیمز Merlino ارشد بالینی تحول افسر در کلینیک کلیولند در بیانیه ای گفت. “بیشتر مردم در یک فضای داده شده با پوشیدن ماسک کمتر ذرات ویروسی در حال ساخت آن را به فضای اطراف آنها را کاهش قرار گرفتن در معرض و خطر است.”

“امروز اعلام کرد که بی تردید سیگنال است که ما در حال آماده برداشتن گام های جدی در صورت لزوم برای محافظت از مشتریان و خدمه” توبی Enqvist ایالات ارشد مشتری افسر در بیانیه ای گفت:.

وی به عنوان گروه تجارت شرکت های هواپیمایی برای امریکا گفت: آن حامل های عضو که عبارتند از ایالات متحده, Alaska Airlines ALK, -1.82%, خطوط هوایی آمریکا آل, -0.23% Delta Air Lines DAL, +0.09% هاوایی Airlines HA +2.37% JetBlue Airways JBLU, -1.71% و Southwest Airlines LUV +1.31% خواهد بود و اجرای سختگیرانه تر صورت-ماسک قوانین از جمله ممکن است ممنوعیت برای مسافران که آیا پیروی از قوانین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>