Unfazed Tyrese Haliburton قرار خواهد نیکز در مسیر درست’

ایالت آیووا گارد نقطه Tyrese Haliburton می گوید او نمی خواهد ترسیده بودند اگر او باد تا با نیکز به عنوان برخی از پروژه.

“بودن در نیویورک, آنها همیشه بحث در مورد فشار بودن یک چیز قشنگ,” Haliburton گفت: در ESPN “پرش” و اضافه کرد “من احساس می کنم بدون توجه به جایی که من رفتن فشار من را در خودم بیشتر از من از هر نقطه. بدون توجه به جایی که من در هستم که فشار برجسته است و از آن خواهد شد بیشتر از من. من آماده بازی در هر نقطه.”

به عنوان یکی از دو نقطه نگهبانان در پیش نویس 20 سال Haliburton نیست یکی معمولی-و-انجام, کالج, چشم انداز. او دانشجوی سال دوم سال در ایالت آیووا و عمدتا پرواز تحت رادار تا همین اواخر.

Haliburton آمد از دبیرستان به عنوان فقط یک سه ستاره و جذب او معتقد است که چون او نمی پیوستن نایک, آدیداس, Under Armour, جوانان, مدار است که ویترین بازیکنان جوان. Haliburton برای دبیرستان خود را در Oshkosh Wisc., محلی و برنامه های جوانان است, اما در حال حاضر در نظر گرفته شده است یک پتانسیل بالا 10 انتخاب کنید.

Haliburton به پایان رسید کار خود را در ایالت آیووا با یک حرفه ای 3-نقطه تیراندازی درصد از 42.6 درصد است. به عنوان یک دانشجوی سال دوم او به طور متوسط 15.2 امتیاز 6.5 کمک و 5.9 کمک می کند.

NBA قرعه کشی شده اند که صحنه سهشنبه شب با پیش نویس این ترکیب در شیکاگو شامل اندازه گیری بازیکن و تیم مصاحبه لگد زدن به چهارشنبه. هر دو رویدادی بودند به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و 25 ژوئن پیش نویس است که انتظار می رود به تعویق افتاد و همچنین.

Tyrese Haliburton
Tyrese Haliburtonگتی ایماژ

“من می دانم که در نهایت آن را تمام خواهد شد به کار گرفته شده و [ما] پاسخ به زودی” Haliburton گفت: پیش نویس. “مردم در این دنیا بسیاری از عدم قطعیت اتفاق می افتد در زندگی خود را. من آن را در گشاد گشاد راه رفتن. مردم آن را بدتر از من. من اشکالی ندارد.”

نیکز که پست های گزارش شده در ماه فوریه شد به دنبال به ثمر رساند گارد نقطه در پیش نویس در حال حاضر نشستن ششم در قرعه کشی رده بندی است.

“من فکر می کنم نیکز در مسیر درست هستند اگر آنها او را در 6” یکی NBA اجرایی گفت.

این پست آخرین پیش نویس ساختگی است Haliburton رفتن به نیکز با ششم انتخاب کنید و LaMelo توپ رفتن به رزمندگان با شماره 1 انتخاب کنید.

6-پا-5 Haliburton چک بسیاری از جعبه با توانایی خود را برای اجرای یک جرم بالا بسکتبال IQ و ظهر در دفاع. وزن او فقط 175 پوند و صعود به عنوان بالا به عنوان توپ که مورد علاقه است به عنوان نقطه بالا و گارد.

“من از طرفداران Haliburton” یکی NBA دیده بانی گفت: پست. “من فکر کردم او واقعا می دانست که چگونه به بازی. او دارای ارتفاع زیادی برای موقعیت و استثنایی از ظهر. او بسیار نازک است. او همچنین برای رفع شوت او به دلیل پایین انتشار نقطه. اما او را لمس کنید و می توانید شلیک از راه دور.

“او در دانش و توانایی دفاع از اما نیاز به اضافه کردن قدرت است. او منجر می شود و رقابت. او بسیار خوب و چشم انداز. فیزیکی یک سوال است اما در غیر این صورت یکی از بهتر و بیشتر نگهبانان ضعیف پیش نویس است.”

پرسیده شده توسط ESPN مورد انتقاد تیراندازی مکانیک Haliburton گفت: “مهم ترین بخش برای من است که آن را در می رود و من فکر می کنم آن می رود در یک بسیار بالا کلیپ. من از تجربه من دانشجوی سال اول و دوم سال, اما من شات تنها بدست بهتر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>