Undertaker واقعی عصبانی’ وینس مک ماهون استفاده نمی کند او را به جلوگیری از مونترال Screwjob

اگر وینس مک ماهون به حال مشورت با آندرتیکر مونترال Screwjob ممکن است هرگز اتفاق افتاده است.

آیا این چیز خوبی است که قابل بحث است. به عنوان زشت قسمت شد برای WWE (سپس WWF) آن را در نهایت begot یک کسب و کار مزیت در زمانی که رقیب WCW برنده شد و به اصطلاح دوشنبه شب جنگ است. با این وجود Undertaker معتقد است که او می تواند در پا برای شاون مایکلز در یک مسابقه با آن قهرمان برت هارت و پایان همه چیز یکنواخت برای همه احزاب به عنوان هارت چپ برای WCW پس از یک اختلاف قرارداد. هارت نمی خواهید به رها کردن عنوان به مایکلز با آنها هارت تا به حال در زندگی واقعی دشمنی در مادری خود کانادا.

“من عصبانی شد,” Undertaker, نام واقعی, Mark Calaway گفت: از مونترال Screwjob در “بیل سیمونز پادکست.” “من عصبانی شد در مورد همه چیز آنجا که من احساس وجود دارد, من احتمالا می تواند استفاده کرده ایم به آنچه که ما مورد نیاز است. نگاهی به شاون از این اجازه دهید من آن را انجام دهد و پس از آن من انجام کسب و کار در طرف دیگر و من فکر می کنم برت احتمالا خواهد رفت ام که.

“وجود چنین تحقیر در آن زمان بین دو نفر از آنها و برت بود ، اما من فقط نوع در آن نقطه من بود اگر … آن را (مک ماهون) در شرکت و او آنچه او فکر می کردم بهترین بود اما من مثل این بود, ” Dude, من فکر می کنم من می توانم کمک کرده ایم این چیز تمام است. من حق در اینجا و شما می دانید که من میخوام انجام کسب و کار.’ اما آن اتفاق افتاد و من واقعی بود عصبانی.”

هارت گفته است, بیش از سال است که آندرتیکر بود که در مک ماهون را درب پس از نوامبر. 9 سال 1997 حادثه به منظور WWE مدیر عامل برای توضیح خود را به هارت — که پس از پانچ مک ماهون در صورت.

اما Undertaker خود را نجات داد دیگر صحبت کردن با مک ماهون برای روز بعد در “دوشنبه شب Raw.” کشتی گیران قرار است به نشان می دهد تا حدود ظهر در تلویزیون روز Undertaker می گوید اما او نشان داد تا حدود 5 p. m. و آماده بود تا منفجر شود. Undertaker نگران بود در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد بنابراین او سعی کرد آرامش خود را قبل از مواجهه با مک ماهون به شنیدن سمت خود را از داستان.

“”اگر این نوع s–t اتفاق می افتد دوباره شما رو شامل من در اینجا به دلیل آن را ندارد به پایین رفتن مثل این,'” Undertaker می گوید: او گفت: مک ماهون. “و او موافقت کرد. من حدس می زنم آن همه کار می کرد. این غم انگیز بود. من واقعا تنگ با برت. برت می اید از انجام برخی از کارهای متفاوت; Shawn می تواند انجام داده ام همه چیز متفاوت; Vince می تواند انجام داده ام همه چیز متفاوت است. اما … این یکی از بزرگ کشتی داستان از آن دوران و دهه مونترال Screwjob.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de