زشت MLB مذاکرات ممکن است در نهایت باید به یک مصالحه در چشم: شرمن

سوم شخص در یک اتاق با تونی کلارک و غارت مانفرد نباید UFC داور آن را باید در یک دادگاه سریع القلم.

به ما آموخته اند با این دو طرف آنها در حال رفتن هرگز به توافق به توافق برسند و حتی در آنچه که آنها ظاهرا توافق شده است. یک مرد را در چارچوب دیگری را پیشنهاد. تفاوت در تفسیرهای ایجاد یک خلیج به اندازه کافی گسترده به زباله های ورزشی در.

آنها باید یا ثبت نوشته شده است از همه چیز دو طرف به یکدیگر می گویند — درس هایی که باید آموخته شده است زمانی که آنها شروع به برخورد در مورد آنچه که دقیقا در مارس 26 توافق و چه شفاهی درک در مورد آن — و یا فقط به مذاکرات pay-per-view. که نه تنها به ایجاد یک رکورد از مذاکرات اما فقط ممکن است تولید بودجه برای راه اندازی مجدد این فصل است.

به عنوان پنج شنبه, MLB معتقد است کلارک و مانفرد درباره چارچوب یک توافق برای 60 بازی فصل است که در آن بازیکنان پرداخت می شود خود را سرشکن حقوق. اتحادیه درمان آن را به عنوان یک پیشنهاد ساخت یک شمارنده برای 70 بازی. MLB ادعا چه خارج از کلارک/مانفرد اجلاس تا به حال بسیاری از قطعات متحرک آن نیز به نفع بازیکنان از جمله حداقل 25 میلیون دلار در یک postseason استخر 33 میلیون دلار در بخشش از $170 میلیون پیش از ماه مارس به توافق و جهانی DH طریق 2021. بنابراین MLB نمی بینم که به عنوان یک طبقه به counterproposal اما به جای آجیل و پیچ و مهره از یک توافق است.

در این مرحله ما آموخته اند که این رابطه مانند ویروس است که قفل کردن بازی و این مذاکرات آن است که در نزدیکی غیر ممکن است برای پیش بینی چه اتفاقی می افتد بعدی. اما اجازه دهید سعی کنید با آنچه که من فکر می کنم دو تا از بارز ترین دوره های:

1. این چارچوب/پیشنهاد واقعا منتقل شده به طرف نزدیک به یک معامله. در قلب آن این است که در مورد چه مقدار از بازیکنان را در حقوق و دستمزد. در 60 بازی از آن خواهد بود $1.51 میلیارد دلار است. در 70, $1.757 میلیارد دلار است. می تواند هر دو طرف دریافت مجوز از حوزه برای رسیدن به 65, $1.632 میلیارد ؟ آیا آنها واقعا تعطیل یک فصل بیش از پنج بازی فوق العاده از پرداخت هر دو راه?

2. البته آنها خواهد بود. آیا شما شده است توجه? این طرف نفرت داشتن هر یک از دیگر. MLB احساس می کند فریب خورده. صاحبان این باور وجود دارد یک معامله و بازیکنان عقب نشینی. بازیکنان این باور وجود دارد یک پیشنهاد و بنابراین در حال حاضر یک شمارنده ساخته شده است. دوباره پادشاهی من برای سریع القلم.

بنابراین ما هم در saber-تند, به دنبال بیشتر بده و بستان و معامله است. و یا ما در حال تماشای صابر-تند, به دنبال هیچ معامله. که در آن نقطه مانفرد می تواند تحمیل یک فصل در 48 تا شاید کسانی که در 60 بازی هر چند من فکر می کنم به احتمال زیاد 50-54. و یا به سادگی کشتن فصل به عنوان حق خود را تحت مارس 26 قرارداد ،

دوباره این فقط عمدتا روده, اما من فکر می کنم او خواهد تعیین مهلت مانند ظهر دوشنبه برای یک معامله و یا دیگری او در حال رفتن برای لغو بقیه فصل. که در آن نقطه یک مهلت در نهایت در محل و مانفرد خواهد بود وادار کردن بازیکنان برای دیدن اگر آنها را به پول ارائه شده و یا به هیچ اضافی حقوق و دستمزد در این سال است.

که به ارمغان خواهد آورد MLB به یک بازی کامل مرغ, برای دیدن اگر هر کسی پلک یا مانفرد به جلو می رود با بسیاری از گزینه های هسته ای.

اما قبل از ما به آن آستانه, یک کلمه از من در صفحه توییتر. شما انتظار نیست درسته ؟ روز چهارشنبه هنگامی که خوش بینی است که یک معامله ممکن است نزدیک به سرعت فرو برد و با واقعیت های تاریخی است که هیچ چیز می آید که به آسانی با این اشخاص وجود دارد معمول پاسخ در رسانه های اجتماعی ابراز خشم و نفرت نسبت به یک طرف و یا هر دو و یا در بازی به طور کلی.

چیز دیگری وجود داشت ، پیشنهاد/چارچوب شامل جهانی DH طریق 2021. که نباید رد کرد. آن است که واقعی کردن برای بازیکنان هنگامی که شما فکر می کنم که 15 تیم بیشتر می تواند منافع این offseason در ضربه اول و ضربه-تنها نمایندگی رایگان مانند Yoenis Cespedes, Nelson Cruz و ادوین Encarnacion.

هر دو MLB و اتحادیه مسئولان باید نگاهی به واکنش ها در توییتر و جاهای دیگر به وحی از DH آینده به NL. نه به شمارش آرا و یا برابر. اما برای دیدن چگونه بسیاری از مردمی وزن در و شور و شوق آنها بیان شده را تایید یا رد کند. فقط کوچکترین روشنایی ضعیف تابیدن است که در زمان طرفداران دور از مذاکرات و بازگشت به بازی در معرض فقط چگونه بسیاری هنوز در مورد مراقبت از محصول و چه افزایش آن و یا از آن بکاهد.

من می دانم که زمانی که این مبارزه است که در مورد اصل و صدها میلیون دلار آن سخت است برای دیدن کسانی که از طرفداران و یا مراقبت از بسیار آنچه آنها می خواهند در حال حاضر. اما در صورتی که شما نیاز به یک یادآوری آنها می خواهند این بازیکنان بازی. آنها می خواهند به بحث در مورد DH در NL و حدود 30-man فهرست اسامی و چه نوع تیم ها می توانید از ظهور 60-70 بازی فصل. آنها به دنبال یک دلیل برای سقوط در عشق اگر طرف نیاز به یک دلیل به چشمک زدن و توقف صابر-تند و دریافت این حل و فصل به یاد داشته باشید که.

جذاب برای طرفداران است که در صورت صرفه جویی در مکانیزم به سازش در این تاریخ اواخر; برای پیدا کردن یک راه برای ایجاد یک طرح یا چارچوب به یک معامله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>