UFC را آنتونی اسمیت دست او زدم کردن دندان به عکس در طول مبارزه وحشیانه

قبل از جنگ بود و حتی به نام UFC نور سنگین وزن آنتونی اسمیت در حال حاضر چیدن دندان خود کردن حصیر و توزیع آن را به داور.

در آن زمان شد و در نهایت متوقف و اعلام TKO دور پنجم برای Glover Teixeira شنبه شب اسمیت تا به حال یک لیست خشکشویی از آسیب های که سمت چپ او را به بیمارستان پس از UFC Fight Night در جکسون ویل.

اسمیت گوشه ای در حال حاضر رو نقد برای توقف مبارزه هر چه زودتر پس از او راه می رفت دور با بینی شکسته شکسته استخوان مداری دو دندان از دست رفته و یک برش از زیر چشم راست او با توجه به ESPN.

“من خوب هستم با تصمیمات داور و من گوشه ساخته” اسمیت گفت: ESPN. “هنگامی که ref روشن ساخته است که او نیاز به چیزی یا او gonna stop آن را من انجام آنچه که من تا به حال به ماندن در این مبارزه است. من از نبرد با سپر یا من آمد در آن است. که من قانون است. دوره.”

در یک نقطه در طول یک استراحت در بازی اسمیت می تواند شنیده گفتن گوشه ای خود را, “من دندان های در حال سقوط است.” اما به نظر می رسید برخی از سردرگمی در مورد آنچه که به معنای. اسمیت مربی مارک مونتویا گفت: ESPN اسمیت دارای روکش که افتاده اند در تمرین قبل از, پس از آن ممکن است صدا به عنوان هشدار دهنده است. با توجه به اسمیت هر چند آن را واقعی او دندان های در حال سقوط.

“من نمی تواند نگه دارید من منادی در محل به علت دندان از دست رفته” او گفت:. “سرم را پایین انداختم و آن را بر روی بوم. بنابراین من برداشت آن و آن را به دست [داور].”

اسمیت خود قرار داده است UFC مهارت های لازم برای استفاده بهتر از ماه گذشته زمانی که او با موفقیت مبارزه, صفحه اصلی, مزاحم تلفنی آن را “یکی از سخت ترین مبارزه من در تمام زندگی من است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>