UFC ستاره Conor McGregor بازنشستگی از مبارزه دوباره

Conor McGregor که در نظر گرفته شده است بزرگترین ستاره در UFC, تاریخ, نوشته شده در توییتر اواخر شنبه شب که او را از بازنشستگی از هشت ضلعی.

این اطلاعیه که پس از آماندا Nunes’ قابل توجه او دفاع از عنوان خود در UFC 250 آمد به عنوان یک شگفتی اما در حال حاضر برخی معتقدند این مانور و می تواند بیشتر از یک شیرین کاری تبلیغاتی است. بازنشستگی اغلب استفاده می شود به عنوان یک ابزار چانه زنی در ورزش های رزمی.

31-در سال McGregor, که دارای یک 22-4 رکورد در مخلوط هنرهای رزمی مبارزه به تازگی به عنوان Jan. 18 هنگامی که او به ثمر رساند یک دور اول پیروزی TKO بیش دونالد “کابوی” Cerrone در UFC 246.

“سلام بچه ها من تصمیم به بازنشستگی از مبارزه با” مک گرگور هنوز توییتی. “با تشکر از همه شما برای خاطرات شگفت انگیز! چه آن سوار شده است!”

این شک و تردید از این اعلام بازنشستگی می آید از این واقعیت است که بحث جنگنده ساخته شده است این مشکوک اعلامیه قبل از. آن را در حال حاضر سومین بار در چهار سال سابق دو بخش قهرمان بازنشستگی خود را اعلام کرده. او همچنین گفت که او با انجام مبارزه در سال 2016 و 2019 تنها به بازگشت.

مک گرگور به تازگی نشده صدا مانند یک جنگنده آماده به تماس آن واریز شده است. در مه 28, او ارسال شده در توییتر که او را قبول مبارزه با اندرسون سیلوا یکی دیگر از UFC افسانه است. با توجه به ESPN در این تابستان McGregor بود یک بار به یک پتانسیل مبارزه با جریان بالا, سبک وزن, مدعی جاستین Gaethje و در آنجا نیز تا به حال حدس و گمان بوده است از یک سه گانه جلسه tiebreaker تقلا در برابر Nate Diaz.

در اوایل این هفته, UFC رئیس دانا سفید گفت: McGregor ممکن است بهترین خدمت به صبر کنید و در صورت برنده عنوان کشمکش بین Gaethje و Khabib Nurmagomedov یک McGregor نمسیس که برنده بیش از او.

پس از مک گرگور پیروزی بر Cerrone وجود داشت و حدس و گمان که او را به مبارزه Floyd Mayweather دوباره. اما بوکس مسابقه برگشت مقابل Mayweather خواهد بود کمی بیشتر به چالش کشیدن به اعتیاد به مواد مخدره دوباره پس از McGregor به وضوح مورد ضرب و شتم خود را در 10-TKO دور دست دادن در Aug 26, 2017.

هر چند سفید به احتمال زیاد خیلی دوست دارم مک گرگور در یکی دیگر از مشخصات بالا مبارزه با او به خبرنگاران گفت: شب شنبه که اگر “بدنام” می خواهد بازنشسته شود او باید از تماس آن واریز شده اما همچنین اشاره کرد که مردم شده اند اقدام عجیب در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“هیچ کس از اعمال فشار و کسی که به مبارزه با” سفید گفت: پس از UFC 250. “و اگر Conor McGregor احساس می کند او می خواهد به بازنشستگی شما می دانید که احساسات من در مورد بازنشستگی — شما باید کاملا آن را انجام دهد. و من عاشق کونور … وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از مردم که این واقعا برای من سرگرم کننده. و او یکی از آنها است.”

سفید است که دشمنی UFC نور قهرمان سنگین وزن جان جونز و ستاره Jorge Masvidal گفت: “مقدار زیادی از افرادی که من گانینگ در من در حال حاضر دیوانه است.”

اما معروف پروموتر که او نیز شده است از اختلافات با HBO میزبان جان الیور chalked سنگین مقدار UFC فتنه به زمان آشفته.

“اگر این چیزی است که کونور احساس در حال حاضر — Jon Jones, خورخه Masvidal من احساس می کنم شما” سفید گفت. “آن را دوست ندارم من قصد دارم, ‘Holy s— این دیوانه است, این آجیل است.’ هیچ چیز دیوانه و آجیل در حال حاضر چون همه چیز دیوانه و آجیل در حال حاضر بر روی یک سطح معینی. من کاملا آن را درک و دریافت آن است.”

مک گرگور که شده است یک موضوع بحث او در طول زندگی حرفه ای ساخته شده است که بسیاری از تاریخ در هشت ضلعی. زمانی که مک گرگور زدم ادی آلوارز برای برنده شدن در این سبک کمربند در UFC 205 on Nov. 12, 2016, او اولین UFC fighter برای برگزاری دو عنوان در دو وزن های مختلف کلاس در همان زمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de