که هنری gabriel gomez rojo یک 2-1 مورد علاقه متوقف Dominick کروز خود را به دفاع خروس وزن عنوان در UFC 249 نشده اند ممکن است بسیاری از.

آنچه اتفاق افتاده است در مدت کوتاهی پس قطعا بود.

Gabriel gomez rojo (16-2 MMA 10-2 UFC) رو در میکروفون با جو روگان برای پست خود-مبارزه مصاحبه پس از TKO بیش از سابق قهرمان کروز (22-3 MMA 5-2 UFC) با دو ثانیه به سمت چپ در دور دوم و اعلام MMA بازنشستگی.

“من خوشحال هستم با زندگی حرفه ای من. من انجام داده ام به اندازه کافی در ورزش. من می خواهم به راه رفتن به دور” gabriel gomez rojo گفت. “من می خواهم برای لذت بردن از خودم. من 33 ساله – من یک دختر بچه در حال حاضر که همسرم به خانه برگشت. من در نهایت می خواهید به شروع یک خانواده. پس من 11 ساله من قربانی تمام زندگی من به جایی که من در امروز. من قصد ندارم به اجازه هیچ کس را که از من است. بنابراین من نمیتوانم امشب. من هستم 33 ساله. من خوشحال هستم با زندگی حرفه ای من. عمو دانا (سفید) من می خواهم به می گویند با تشکر از شما برای همه چیز. شما مرد هستید. … خیلی ممنون از شما اما ‘سه گانه C’ ، شما لازم نیست که به گوش من و نه بیشتر.”

عنوان دفاع بود gabriel gomez rojo برای اولین بار در 135 پوند است. او نیز برگزار شد و او عنوان, اما خالی از آن گذشته دسامبر حدود شش ماه پس از او دو قهرمان است.

Gabriel gomez rojo برنده مدال طلای المپیک در سال 2008 بازی. او در MMA در سال 2013 ساخته شده راه خود را به UFC به عنوان یک 6-0 pro. او شروع به در خروس وزن در UFC پس از برخی از مسائل مربوط به وزن در او. اما پس از تبلیغاتی اولین پیروزی او رفت و برگشت به 125 پوند و لرزاند کردن سه برنده مستقیم.

خود را 4-0 شروع در ارتقاء همه گیری کردم او یک شات عنوان در سال 2016 برابر Demetrious Johnson. اما جانسون دست او اولین نرم افزار از دست دادن با یک دور اول TKO در UFC 197.

در آینده تفرج gabriel gomez rojo کاهش یافته و به یک تصمیم گیری تقسیم به یوسف Benavidez. اما پس از آن او شروع به یک 6-0 اجرا به پایان, در حال حاضر, MMA خود را حرفه ای. پس از برنده بیش از ویلسون Reis و سرجیو Tia او هم یکی دیگر از شات در جانسون و آمد از طریق.

Gabriel gomez rojo برنده یک تصمیم گیری تقسیم از جانسون در UFC 227 در ماه اوت سال 2018 به نفع خود او کمربند. که مبارزه جانسون گذشته در UFC قبل از حرکت به یک قهرمانی. در برابر سابق قهرمان خروس وزن T. J. Dillashaw در ژانویه 2019 او در دفاع از او کمربند با 32-دوم TKO.

سپس او رفت تا خروس وزن و رفت و پس از Dillashaw سابق کمربند و سپس خالی و متوقف Marlon Moraes برای تبدیل شدن به ارتقاء دوهسته قهرمان.

به نظر می رسد بیشتر مبارزان MMA بازگشت از بازنشستگی اطلاعیه ها در واقع از اقامت بازنشسته پس از آن باقی مانده است دیده می شود اگر gabriel gomez rojo به ظاهر در مبارزه نخست را دور ماندن. اما در حال حاضر او می گوید آن را در پایان خط برای او بیرون می رود و با سه مستقیم TKO برنده در عنوان دعوا.