آن زمان برخی از استادانه آخرین لحظه برخورد با UFC به ثبت نام Jorge Masvidal به مبارزه Kamaru عثمان پس از برتر “مبارزه در جزیره” رویداد اصلی بود به خطر افتاده است زمانی که عثمان اصلی حریف گیلبرت سوختگی کشیده شد با توجه به COVID-19.

Masvidal نوشته شده بود مذاکره برای این فرصت را به مبارزه با عثمان اما قادر به رسیدن به توافق با UFC در قرارداد شد. بود که پس از آن ، در حال حاضر این جلسه برنامه ریزی شده است به رویداد اصلی در UFC 251 کارت شنبه شب از ابوظبی است که ویژگی های سه قهرمانی مسابقات است.

عثمان بود -250 مورد علاقه در BetMGM که پنج شنبه شب برای حفظ خود, سبک وزن (170 پوند) عنوان. Masvidal حامیان می تواند +200.

Masvidal, 35, در زمان این مبارزه در شش روز متوجه خواهید شد که به نظر می رسد دیوانه است. در عین حال او شده است مبارزه حرفه ای از سال 2003 و در اکتان بالا “باشگاه مبارزه”نوع مسابقات برای سال قبل از آن است.

فقط بر اساس شجره نامه و تاریخچه به نظر من Masvidal به عنوان آماده تر برای کوتاه اطلاع مبارزه بیش از هر کس در این سازمان در حال حاضر و یا قبلا Gracie خانواده حذف شدند.

Masvidal باعث می شود تا برای لمس کوچکتر تقسیم با catlike جنبش یک دانشمند مبارزه با ضریب هوشی و دقت قابل توجه و درست killer instinct. او در حال آماده شدن برای عثمان قبل از مذاکره snafu و بنا به گزارش ها باقی مانده است در ورزشگاه پس از آن که به اعتقاد من درست است — به یک اندازه است.

Jorge Masvidal fights against Nate Diaz in UFC 244 at Madison Square Garden on Nov. 2, 2019.
Jorge Masvidal در برابر Nate Diaz در UFC 244 در باغ میدان مدیسون در Nov. 2, 2019.Anthony J. باعث تخریب جهانی

Masvidal نیاز به استخدام, جنبش, سرعت و غیر قابل پیش بینی اولیه و اغلب به نگه داشتن رو به جلو فشار عثمان در فاصله. در فضای او ممکن است استفاده از ضربات حملات زانو و آرنج سعی کنید برای گرفتن پیشبرد قهرمان.

Masvidal اراضی 4.33 حملات در هر دقیقه خواهد شد و نیاز به استفاده از این حجم به فلفل عثمان و به دست آوردن امتیاز اما من باور نمی کنم او باید قلبی به اجرای این طرح برای پنج دور به دلیل کوتاه توجه کنید.

من سمت چپ با این تصور که Masvidal نیازهای دیگری رویکرد استراتژیک به عنوان او استفاده می شود در برابر دارن تا یا حتی یکی دیگر از حیله اش کو از بن Askren و یا او را در نهایت سلطه بر حصیر توسط عثمان.

عثمان خواهد بود نهفته کوتاه توجه بیش از حد برای Masvidal به ارمغان می آورد بسیار ابزار های مختلف به این تقل از هم می سوزاند. با کامل اردوگاه فیزیکی مزایای استفاده از یک اینچ از ارتفاع و 2 اینچ با دست و پای رسیدن به علاوه بی امان فشار کشتی او استخدام عثمان را بدست آورده و موقعیت های سنگین مورد علاقه خود را. عثمان را قابل توجه شده است به طور پیوسته بهبود و اگر Masvidal دارای سیالیت سرعت و دقت عثمان را با استفاده از فشار رو به جلو و قدرت قابل توجه است.

عثمان را طرح خواهد بود برای از بین بردن هر گونه فضا برای Masvidal — خفه او قلدر او را در برابر حصار و سپس به طبقه بالا کنترل. عثمان را اندازه ویرانگر زمین حمله و توانایی برای حفظ بالا و تلاش برای 25 دقیقه جدا او را از بسیاری دیگر از مبارزان لشکر.

Masvidal بوده است در این سال انجام و آن را روشن ساخته است او نیاز به پرداخت می شود و پس از تدوین 35-13 حرفه ای ضبط. در قضاوت من, شهرت, ثروت و جت های خصوصی به نظر می رسد حداقل بخشی از Masvidal انگیزه بعد از این همه سال او را خدمت پیشگام این ورزش است. و در این جلسه او ذینفع بودن در یک برنده/برنده وضعیت.

اگر Masvidal می شود دودی او می رود و از منتقد به نجات دهنده برای UFC و هنوز هم جبران می شود در آینده خیمه حملات. اگر او شکست عثمان را پشت سر هم می شود و حتی روشن تر.

هیچ مفهوم Masvidal نمی خواهد همه چیز را او. من اعتقاد دارم که او می خواهیم با استفاده از هر نیرنگ او آگاه است و با استفاده از هر مزیت او می تواند جمع اوری سعی کنید به شکست عثمان. اما به اعتقاد من Masvidal ممکن است موثر باشد تنها برای یک زمان کوتاه قبل از عثمان را فیزیکی طول می کشد.

در مجموع 4.5 دور با -110 شانس در هر دو طرف.

شرط بندی توصیه: تکیه به بیش از

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de