UFC 249: Dominick کروز می گوید ref کیت پترسون ‘مانند بوی الکل و سیگار’

Dominick کروز ادعا می کند که یک UFC 249 داور عبور نمی کند بوی آزمون.

پس از توقف شنبه خروس وزن عنوان مبارزه با هنری gabriel gomez rojo با فقط دو ثانیه مانده در دور دوم کروز متهم داور کیت پترسون از نوشیدن در کار با این استدلال آن را کمک به آنچه که اعتقاد او به پایان پیش از موعد را به مبارزه با.

“بود که اوایل توقف 100 درصد – من مثبت از آن” کروز گفت: پس از آن در ESPN. “من آرزو می کنم وجود دارد یک راه برای نگه داشتن این refs کمی بیشتر مسئول گاهی اوقات. مرد مانند بوی الکل و سیگار به طوری که می داند آنچه که او انجام شده بود. قطعا (او). من آرزو می کنم آنها مواد مخدر آزمایش آنها است.

“من بلافاصله وقتی دیدم که عکس من بود” انسان است وجود دارد یک راه برای وتو یک عکس و یک است؟’ من تعجب می کنم که.”

کروز (22-3, MMA, UFC 5-2) تا به حال مبارزه در بیش از سه سال بود و زدم به زمین با زانو از gabriel gomez rojo (16-2 MMA 10-2 UFC) که به دنبال آن با یک سری از مشت قبل از تقلا نامیده می شد.

UFC 249 Dominick Cruz Henry Cejudo Keith Peterson
Dominick کروز (r.) تظاهرات UFC داور کیت پیترسون توقف.Zuffa LLC via Getty Images

کروز 35 سابق قهرمان خروس وزن در زمان برخی از مسئولیت این شکست پس از ساخت جدی نماید.

“من یک مرد را به بهانه” کروز گفت. “اگر شما خودتان را در موقعیت برای ref به یک ظرف غذا چیزی در توقف و سپس شما انجام این کار.

“[من] کاملا آگاه? که سخت است برای گفتن. شما لرزاند. گاهی اوقات شما ضربه. من در آن موقعیت بسیاری از بار ،

Gabriel gomez rojo پست-مبارزه دیدگاه ممکن است بیشتر تعجب آور نیست که در طی آن او اعلام بازنشستگی خود را.

“من خوشحال هستم با زندگی حرفه ای من. من انجام داده ام به اندازه کافی در ورزش. من می خواهم به راه رفتن به دور” gabriel gomez rojo گفت. “من می خواهم برای لذت بردن از خودم. من 33 ساله – من یک دختر بچه در حال حاضر که همسرم به خانه برگشت. من در نهایت می خواهید به شروع یک خانواده. پس من 11 ساله من قربانی تمام زندگی من به جایی که من در امروز. من قصد ندارم به اجازه هیچ کس را که از من است. بنابراین من نمیتوانم امشب. من هستم 33 ساله. من خوشحال هستم با زندگی حرفه ای من. عمو دانا (سفید) من می خواهم به می گویند با تشکر از شما برای همه چیز. شما مرد هستید. … خیلی ممنون از شما اما ‘سه گانه C’ ، شما لازم نیست که به گوش من و نه بیشتر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>