UConn دانشجو پیتر مانفردونیا می خواستم برای 2 قتل در مریلند پس از شش روز manhunt

یک دانشجوی کالج می خواستم برای slayings دو نفر در کانکتیکات گرفتار شد و دستگیر چهارشنبه شب پس از شش روز manhunt با توجه به اجرای قانون مقامات در مریلند است.

Hagerstown رئیس پلیس پل Kifer گفت: او یک پیام به صورت متن در 9:26 بعد از ظهر بعد از محققان آموخته پیتر مانفردونیا, 23 در بازداشت است. پلیس گفته شد مانفردونیا راه می رفت از یک منطقه پوشیده شده از درخت در پشت یک کامیون stopand تبدیل, خود, در, Kifer گفت.

سرویس مارشال آمریکا و واشنگتن شهرستان کلانتر دفتر شد و در صحنه همراه با پلیس دولت, مقامات گفت.

کانکتیکات پلیس ایالتی گفت: مانفردونیا است می خواستم در کارد بزرگ و سنگین کشتار 62 ساله تد DeMers و زخمی شدن یک مرد دیگر در Willington در روز جمعه. مانفردونیا رفت و به مرد دیگری در خانه او برگزار شد به گروگان گرفتند و او را به سرقت برده اسلحه و کامیون و سپس سوار حدود 70 مایلی جنوب غربی به دربی, کانکتیکات, دولت, پلیس گفت:.

در دربی پلیس مانفردونیا دبیرستان, دوست, دوست نیکلاس Eisele, 23, شات به مرگ در خانه اش. مقامات بر این باورند مانفردونیا سپس مجبور Eisele را به ماشین او و فرار دولت است. دوست دختر پیدا شد صحیح و سالم با ماشین خود در یک استراحت توقف در بزرگراه بین ایالتی 80 در نیوجرسی, پلیس گفت:.

مانفردونیا سپس در زمان بارگذاری به خارج در ایست سترودسبورگ نه چندان دور از نیوجرسی مرز ایالتی پنسیلوانیا, پلیس گفت:.

یک وکیل برای مانفردونیا خانواده گفت که او تلاش کرده است با مشکلات روحی و روانی را نشان می دهد نشانه هایی از خشونت است.

Hagerstown پلیس اطلاع داده شد بعد از ظهر چهارشنبه که مانفردونیا ممکن است آمده اند به منطقه Kifer گفت. که بیش از یک روز پس از مانفردونیا بود کاهش یافته است, مرکز شهر, او گفت:.

اطلاعات از ایالتی پنسیلوانیا پلیس چمبرسبورگ اداره پلیس و خدمات مارشال ایالات متحده نشان داد مانفردونیا رها سرقت خودرو در پنسیلوانیا در روز سه شنبه, با توجه به Hagerstown پلیس انتشار اخبار. مقامات کشف سرقت خودرو در روز چهارشنبه. دیگر سازمان های تحقیق تعیین مانفردونیا سپس در زمان بارگذاری به Hagerstown.

ایالتی پنسیلوانیا پلیس در بعد از ظهر چهارشنبه گفت: آنها دریافت کرده بود یک نکته در مورد امکان رویت مانفردونیا در چمبرسبورگ. شاهد توصیف و نظارت تصویری تصاویر همسان که از مانفردونیا به گفته پلیس.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>