Uber Technologies, Inc. اعلام کرد سه ماهه از دست دادن نزدیک به 3 میلیارد دلار پنج شنبه بعد از ظهر از جمله نوشتن به پایین بیش از 2 میلیارد دلار مربوط به سرمایه گذاری خود را در همکاران به عنوان سوار-نقطه صنعت رنج می برد از COVID-19 بیماری همه گیر.

Uber UBER +11.17% گزارش سه ماهه اول از دست دادن $2.94 میلیارد دلار یا $1.70 یک سهم در مقایسه با از دست دادن $1.01 میلیارد دلار در سال پیش دوره است. درآمد دارای عقاید 14 ٪ به $3.54 میلیارد از $3.1 میلیارد دلار در سال پیش دوره است. تحلیلگران بررسی FactSet تا به حال برآورد زیان 84 سنت به اشتراک گذاری در درآمد حاصل از $3.55 میلیارد دلار به طور متوسط.

این شرکت در زمان $2.1 میلیارد اختلال writedown که در آن گفته بود: “در درجه اول مربوط به سرمایه گذاری ما در دیدی و اعتبار از دست دادن کمک هزینه های ثبت شده بر روی ما سرمایه گذاری در گرفتن.” بارگذاری خارج شد عملیات خود را در نقاط آسیا را در ازای سهام در آن دو سوار-نقطه شرکت.

“در حالی که ما سواری کسب و کار شده و ضربه های سخت و مداوم همه گیر ما گرفته اند و اقدام سریع برای حفظ قدرت ما در ترازنامه تمرکز منابع اضافی در حال بارگذاری می خورد و آماده سازی ما برای هر گونه بهبود سناریو” Uber اجرایی دارا Khosrowshahi گفت: در یک بیانیه اعلام نتایج.

اول-چهارم, نتایج, اعلام کرد پس از به بازار نزدیک پنج شنبه در ابتدا فرستاده بارگذاری سهام پایین 3% در بعد از ساعات معاملاتی.

بزرگ از دست دادن فصلنامه ممکن است حداقل از سوار شدن-نقطه غول نگرانی در coronavirus همه گیر در میان خروج قریب الوقوع از آن افسر ارشد فناوری و 14 درصد از نیروی کار خود را که ممکن است فقط یک شروع است. CTO Thuan Pham ترک مارس 16 به دلایل نامشخص با توجه به نظارتی تشکیل پرونده در آوریل 24, دیگر در یک رشته اجرایی خروج از Khosrowshahi گرفت به عنوان مدیر عامل. به ترکیب مسائل بارگذاری را گفت: آن بریده شده 3,700 شغل در یک نظارتی تشکیل پرونده روز چهارشنبه به هزینه های بریده بریده.

این industrywide رکود می تواند شتاب را در سه ماهه دوم Wedbush اوراق بهادار تحلیلگر دن ایوس هشدار داد در مارس 29, توجه داشته باشید, با Uber به ویژه آسیب پذیر به دلیل قرار گرفتن در معرض آن در اروپا و آسیا. او پیش بینی 41% شیرجه در, درآمد, سال بیش از سال در حال بارگذاری سه ماهه اول سال جاری.

روز چهارشنبه سوار-نقطه رقیب, Lyft, Inc. LYFT +21.66% گزارش بهتر از حد انتظار درآمد و نازک شدن ضرر و زیان برای اولین بار مالی سه ماهه. آن را از دست داد $398.1 میلیون دلار یا $1.31 یک سهم در مقایسه با از دست دادن $1.14 میلیارد دلار یا $48.53 یک سهم در سال پیش ، درآمد صعود 23 ٪ به $955.7 میلیون از $776 میلیون سال پیش. تحلیلگران بررسی FactSet انتظار داشتند از دست 62 سنت به اشتراک گذاری در خرید و فروش $882 میلیون.

همچنین نگاه کنید به: Lyft سهام soars به فروش نزدیک به 1 میلیارد دلار با وجود بیماری همه گیر کوروناویروس

Uber را منجی در این زمان ممکن است مواد غذایی خود را-تحویل کسب و کار که در رقابت با GrubHub, Inc. گراب -11.68% و راه اندازی مانند PostMates و DoorDash. یک روز پس از GrubHub گزارش رکورد سه ماهه درآمد حاصل از بارگذاری گفت که درآمد حاصل از آن بارگذاری می خورد کسب و کار شروع به پریدن کرد بیش از 50 ٪ در سه ماهه برای $819 میلیون از 536 میلیون دلار از یک سال پیش.

Uber سهام تا 2% در این سال, در حالی که S&P 500 شاخص SPX +1.15% کاهش یافته است 10.4%.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de