ایالات متحده ثبت نام رای دهندگان کاهش مییابد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به چالش کشیدن هر دو طرف

واشنگتن – ثبت نام از رای دهندگان جدید به طور چشمگیری کاهش یافته در ایالات متحده به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس به چالش کشیدن تلاش از هر دو حزب سیاسی اصلی به کمک طلب کردن از حامیان جدید در میدان نبرد متحده پیش از سال 2020 انتخابات.

تعداد رای دهندگان ثبت نام شده در سراسر 11 متحده در مارس سال 2020 کاهش 70 درصد در مقایسه با آوریل سال 2016 با توجه به یک گزارش از حزبی مرکز برای انتخابات نوآوری و تحقیقات پنجشنبه منتشر شد.

ثبت نام رای دهندگان بود و پیش از سال 2016 سرعت در اکثر کشورهای طریق فوریه. آن شروع به کاهش در ماه مارس زمانی که ایالات متحده شروع به اجرای stay-در-خانه سفارشات و اجتماعی فاصله مورد نیاز برای مبارزه با گسترش COVID-19 ویروس.

آوریل, ثبت نام کاهش یافت به عنوان دو تا از محبوب ترین روش های ثبت نام رای دهندگان جدید – شخص ثالث در مدارس و دیگر اماکن عمومی و “موتور ثبت نام رای دهندگان” – تقریبا متوقف شده است. دومی اشاره به یک قانون فدرال که نیاز متحده به افراد این فرصت را به ثبت نام برای رای دادن زمانی که آنها برای درخواست و یا تمدید گواهینامه رانندگی.

شما ثبت نام نکرده اید ؟ بررسی وضعیت خود را و یا ثبت نام برای رای دادن

“تلاش دیگر برای ثبت نام رای دهندگان در حال رفتن به مهم تر از همیشه گفت:” دیوید بکر, مدیر اجرایی مرکز انتخابات نوآوری و پژوهش است.

“اگر ما به طور کامل باز است و هیچ نگرانی در مورد این ویروس در ماه سپتامبر احتمالا ما در حال رفتن به خوب است. اما من نمی دانم که بسیاری از افرادی که واقعا بانکی است. من فکر می کنم اکثر کارشناسان بهداشت عمومی فکر می کنم که ما در حال رفتن به نیاز به نگرانی در مورد اجتماعی فاصله و گروه زیادی از مردم در حالی که برای.”

متحده با حداقل 50% ثبت نام رای دهندگان کاهش از مارس 2016 شامل ریاست جمهوری نوسان متحده Arizona, کلرادو, فلوریدا و ویرجینیا و کارولینای شمالی و گرجستان که دموکرات ها همچنین امیدواریم که برای قرار دادن در بازی برای presumptive نامزد جو بایدن. تگزاس کشور دیگری که در آن دموکرات ها بر این باورند که آنها می توانند همچنان به تاخت و تاز و کالیفرنیا کاهش یافت توسط یک همیشه بیشتر از 75%.

کامل ‘فاجعه’: گرجستان اولیه رای گیری لعنتی برای خطوط طولانی خطاب تجهیزات

ثبت نام رای دهندگان در ایالت ایلینوی مریلند دلاور و ناحیه کلمبیا هر یک از کاهش بیش از 50% به عنوان به خوبی.

“این چیزی است که دموکرات یا جمهوری خواه” بکر گفت. “هر دو طرف تکیه در ماه های منتهی به انتخابات ریاست جمهوری به شرکت های با پتانسیل رای دهندگان جدید را دریافت و آنها را ثبت و امیدوارم رای گیری. و آن را واقعا سخت به تعامل با یک رای دهنده اگر شما نمی توانید در آنها ثبت شده است.”

بیشتر: جمهوری خواهان و دموکرات فشار پیش در رای گیری غایب حتی به عنوان برگ برنده انفجار میشیگان بیش از آن

تگزاس تریبیون گزارش شرکت تگزاس جمهوری و فوق العاده PAC متمرکز در ثبت نام رای دهندگان در تنها ستاره امور خارجه تعطیل به دلیل چالش در آورده با این بیماری همه گیر. این سازمان با راه اندازی $12.7 میلیون دلار در بودجه, اما رهبران گفت: آنها تعیین “بهترین استفاده از حامی و کمک کننده انرژی” است که از نزدیک و از دور خارج کردن فرد-به-فرد ثبت نام رای دهندگان.

حرکت در تگزاس که به دنبال ثبت نام جدید جوان رای دهندگان پیشی گرفته 2019 ثبت نام بالغ بر بیش از 8000 قبل از دولت 3 مارس ریاست جمهوری اولیه با توجه به مجله مادر جونز.

سپس همه گیر رسید.

“ما از ثبت نام 2000 نفر در هفته به ثبت نام شاید 100,” درو Galloway, مدیر اجرایی حرکت تگزاس گفت: “مادر جونز. “ثبت نام رای دهندگان نابود شده است در تگزاس است.”

گزارش جدید می آید به عنوان رای گیری-حقوق فعالان و دموکرات ها از جمله بایدن ساخته اند رای-توسط-mail توسعه ملی rallying cry برای آماده سازی برای امکان یک انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر در طول یک بیماری همه گیر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفت با این تلاش است.

ایالات متحده آمریکا امروز/Suffolk نظرسنجی: آمریکایی ها به شدت حمایت رای-با-پست فشار اما جمهوری خواهان با احتیاط بیشتر

ثبت نام رای دهندگان جدید در طول همه گیر دریافت کرده است کمتر توجه – حتی اگر رای-با-ایمیل بستگی به رای دهندگان ثبت نام دور های قبل از انتخابات.

برای افزایش ثبت نام چند تا از کشورهای تجزیه و تحلیل از جمله کالیفرنیا و جورجیا و ایلینوی تصویب قوانین از سال 2016 به طور خودکار ثبت نام شهروندان برای رای دادن زمانی که آنها دریافت می کنند و یا خود را تمدید گواهینامه رانندگی. اما بسیاری از ایالت ها بسته ادارات خود را از وسایل نقلیه موتوری در طول بیماری همه گیر.

در میان اشخاص برای کمک به پر کردن ثبت نام شکاف بکر با اشاره به ثبت نام الکترونیکی مرکز اطلاعات غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار با 30 متحده برای به روز رسانی رول رای دهندگان و افزایش دسترسی به ثبت نام رای دهندگان. اریک قصد دارد به تماس با 20 میلیون رای دهنده واجد شرایط که هنوز ثبت نام این چرخه انتخابات و آنها را تشویق به ثبت نام.

داده های این مطالعه جدید آمد به طور مستقیم از ایالات متحده و فقط شامل جدید ثبت نام رای دهندگان فعالیت های در حال حاضر ثبت نام از افرادی که به روز رسانی آدرس و یا اطلاعات دیگر.

بکر گفت: آن را خیلی زود به بگویید که آیا تعداد ثبت نام را بهبود بخشد در ممکن است, اما او گفت که او در بازدید از یک دولت را داده و “آن را نگاه خوب است.” این مرکز در نظر دارد به طور منظم به روز رسانی گزارش از طریق نوامبر.

رسیدن به جوی پادگان در توییتر @joeygarrison.

غایب رای برنامه: جمهوری خواهان و دموکرات فشار پیش رو حتی به عنوان برگ برنده انفجار میشیگان بیش از آن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de