ایالات متحده new coronavirus موارد آمار تمام زمان بالا از 57,497 — به عنوان COVID-19 موج در فلوریدا و آریزونا و کالیفرنیا و تگزاس

ایالات متحده در روز سوم با جدید روزانه موارد coronavirus بیش از 50,000 طی 24 ساعت بالا از 57,497. این COVID-19

توسط NEWSAMINS در 15 تیر 1399

ایالات متحده در روز سوم با جدید روزانه موارد coronavirus بیش از 50,000 طی 24 ساعت بالا از 57,497.

این COVID-19 همه گیر بود که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در ماه دسامبر تا به حال آلوده 11,124,651 مردم در سطح جهان و 2,808,003 در ایالات متحده از روز شنبه. آن را تا به حال ادعا کرد حداقل 526,003 زندگی در سراسر جهان 129,476 که در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به مدت سه دهه و یکی از کارشناسان برجسته در بیماری های همه گیر در آمریکا در چهار دهه گذشته است گفت: آمریکایی ها و قانونگذاران نیاز به تجدید نظر در برخی از اقدامات خود را.

" نیویورک بيشترين مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ایالات متحده و پس از نیوجرسی و ماساچوست است. "

در روز پنج شنبه Fauci گفت: این ویروس ممکن است جهش به تبدیل شدن به بیشتر انتقال. "ما لازم نیست که یک ارتباط بین فردی بدتر می کند با این یا نه. آن را فقط به نظر می رسد که این ویروس تکرار و بهتر است و ممکن است بیشتر انتقال. اما این است که هنوز در مرحله تلاش برای تایید آن است."

Fauci با تمرکز بر سه اصلی نقایص توسط هر دو عمومی و مقامات: بسیاری از کشورهای بازگشایی بیش از حد به سرعت مردم را مطیع قوانین اجتماعی فاصله و مقامات می تواند انجام یک کار بهتر در تماس با ردیابی برای پیگیری افرادی که بوده ام در تماس با کسانی که تست مثبت است.

فلوریدا گزارش 11,458 جدید موارد شنبه دوم تنها به اوج روزانه از 11,571 در نیویورک در ماه آوریل گذشته. آن را تایید تقریبا 190,052 موارد از 178,594 موارد به روز قبل از آن به حساب نمی عبارتند از کسانی که بدون علامت و یا قبل از علامت و 3,702 از 3,684 روز قبل از مرگ و میر ناشی از ویروس است.

بر خلاف مقامات در کالیفرنیا و تگزاس, اما, فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه گفته است که دولت نمی خواهد تاخیر بازگشایی برنامه و گفت: این افزایش عمدتا به دلیل جوان تجمع مردم در کافه ها و رستوران ها و در خارج از فضاهای به جای کسب و کار بازگشایی.

ده دولت دموکراتیک نمایندگان مجلس با امضای نامه ای در روز جمعه گفتن DeSantis به معرفی یک ایالت سفارش برای مردم به پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی.

"به تماشای ویرانی که COVID-19 باعث شده است در جوامع ما" با توجه به نامه "ما به شدت توصیه می کنند که ایالت فلوریدا اجرای اجباری استفاده از پوشش بیش از بینی و دهان در حالی که در یک کسب و کار و یا ساختمان های دیگر به روی عموم باز و همچنین در فضای عمومی فضاهای اجتماعی هر زمان که فاصله ممکن نیست."

" فلوریدا گزارش 11,458 موارد جدید شنبه, بالاترین تعداد روزانه موارد پس از همه گیر آغاز شد. "

تا کنون نیویورک تا به حال بیشترین مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ایالات متحده آمریکا (32,137) پس از نیوجرسی (15,164) ماساچوست (8,149) ایلینوی (7,005), پنسیلوانیا (6,746) کالیفرنیا (6,318) و میشیگان (6,215). تگزاس گزارش شده 2,592 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

ایالات متحده جراح عمومی و وزارت بهداشت و خدمات انسانی صادر عمومی-اعلام خدمات این هفته اصرار آمریکایی ها به دنبال دستورالعمل از شستن دست های خود را غالبا به لحاظ اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک صورت در فضاهای عمومی.

در حالی که COVID-19 پیشرفت کند شده است در ایالات آمریکا مانند نیویورک که در آن بسیاری از موارد در ایالات متحده هنوز هم محور تایید coronavirus موارد افزایش یافته است در 37 ایالت آمریکا با برخی از پرجمعیت ترین ایالات آمریکا مانند فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا یک کلید دلیلی برای نگرانی.

موارد جدید هستند تا 43 درصد در فلوریدا بیش از هفته گذشته تا 32 درصد در آریزونا تا 37 درصد در جزایر ویرجین تا 37 درصد در مونتانا و کارولینای جنوبی تا 35% در تگزاس تا 31 درصد در آیداهو و تا 20% در کالیفرنیا بیش از همان دوره با توجه به این شمارش توسط واشنگتن پست.

در روز پنج شنبه DeSantis ملاقات با معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس به بحث در مورد افزایش موارد در دولت و خواست فلوریدا به پوشیدن ماسک در عمومی و جلوگیری از جمعیت زیادی. "من می خواهم مردم از فلوریدا به می دانم که ما در یک مکان بسیار بهتر با تشکر رهبری از رئیس جمهور تهمت," او گفت:.

فلوریدا دیده است افزایش بستری شدن در بیمارستان در روزهای اخیر و در حالی که بسیاری از کسانی که در میان افراد مسن, an 11-year-old boy از Miami-Dade County درگذشت از عوارض ناشی از این بیماری جوانترین فرد در دولت به مرگ از COVID-19 و فرزند سوم در دولت به مرگ ناشی از این بیماری است.

DeSantis دستور میله که مجاز به باز کردن به نیمی از ظرفیت معمول خود را برای متوقف کردن فروش الکل به عنوان یک امتیاز به افزایش coronavirus موارد اما دولت ندارد محدودیت در تعداد افرادی که می توانید جمع آوری در فروشگاه ها و سالن های ورزشی.

صنعتی داو جونز شاخص DJIA, +0.35% و S&P 500 SPX +0.45% شد و تا جمعه بعد از بهتر از حد انتظار نرخ بیکاری اعداد در میان موجی از coronavirus در کشورهای که سست محدودیت.

چگونه COVID-19 منتقل می شودtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن