وزارت دادگستری و اف بی آی به بررسی طناب دار موجود در بابا والاس گاراژ

The United States Department of Justice روز دوشنبه اعلام کرد که از آن خواهد شد به دنبال به طناب دار موجود در راننده نسکار بابا والاس گاراژ غرفه در آلاباما Superspeedway در تلاش برای تعیین اگر قانون فدرال شکسته شد. اف بی آی نیز بررسی کشف طناب دار.

نسکار به سرعت واکنش نشان داد جمعه برای محکوم کردن این حادثه به عنوان یک “عمل شنیع” اعلام تحقیقات و متعهد به پیدا کردن فرد مسئول و ممنوعیت آنها از این ورزش است.

وزارت دادگستری ایالات متحده منتشر شد بیانیه زیر را گفت: “ایالات متحده به دفتر دادستان برای منطقه شمال آلاباما اف بی آی و وزارت دادگستری حقوق مدنی بخش در حال بررسی وضعیت اطراف طناب دار که داشت در بابا والاس گاراژ برای تعیین اینکه آیا وجود دارد نقض قانون فدرال است. صرف نظر از اینکه فدرال اتهامات آورده می شود می تواند این نوع از عمل هیچ جایی در جامعه ما است.”

والاس به نام قانون “نفرت” و “دردناک یادآوری” از اهمیت مبارزه علیه نژاد پرستی و اعتراض به بی عدالتی اجتماعی. در سوم کامل-فصل در نسکار سطح بالا والاس تنها سیاه راننده در جام سری بوده و انتگرال در پیشرو ورزش های اخیر تعهد به مبارزه با نژاد پرستی و بی عدالتی است. خود بزرگترین ضربه تا کنون خواستار شد برای نسکار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از تمام اتفاقاتی که در بدن حاکم را در 10 ژوئن.

ناراضی طرفداران با مؤتلفه پرچم راند گذشته ورودی اصلی به آلاباما مسیر مسابقه قبل از نژاد روز یکشنبه در حالی که هواپیما به پرواز در آمد بالا مسیر کشیدن یک بنر پرچم است که به عنوان خوانده شده “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار.”

کمک: میشل Martinelli, آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de