شرکت های ایالات متحده همچنان خود را به فروش گسترده کردن از ماسک های پزشکی در خارج از کشور در طول ماه مارس و پس از coronavirus شروع به آلوده کردن آمریکایی ها و تخلیه بیمارستان ها از بحرانی منابع و حتی به مقامات کاخ سفید مطرح قرمز پرچم ایالات متحده آمریکا امروز بررسی یافت.

امریکا صادر می شود بیشتر ماسک محافظ — از جمله یکبار مصرف فولاد ماسک و N95 ماسک ماسک — این مه از هر ماه دیگر در دهه گذشته. در برخی از $83.1 میلیون ارزش فرستاده شد از ایالات متحده آمریکا به سایر نقاط جهان با توجه به تجزیه و تحلیل آخرین سرشماری تجارت داده است.

مارس کل رقم صادرات پیشی قبلی بالا از $74.3 میلیون مجموعه در ماه فوریه زمانی که بسیاری از ماسک به چین رفت. و آن را به مراتب بیش از متوسط ماهانه حمل و نقل ارزش $53.3 میلیون بیش از دهه گذشته ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل یافت. داده ها نشان می دهد تنها ماهانه بالغ و اجازه نمی دهد که به صورت روزانه به تفکیک حمل و نقل.

صادرات آمد و حتی به عنوان سطح بالای مقامات کاخ سفید از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس بودند حال هشدار داده است که چنین محموله بودند صدمه زدن به خود این کشور عرضه شود با توجه به 89-صفحه whistleblower شکایت سه شنبه منتشر شد از سرنگون ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, مدیر بخش دکتر ریک روشن است.

شکایت متعدد شامل فایل های پیوست که جزئیات بحث در میان مقامات دولتی در اوایل ژانویه در مورد زنجیره تامین مسائل شخصی تجهیزات حفاظتی و امکان توقف صادرات ایالات متحده.

در فوریه. 14 برای مثال پیتر ناوارو, کاخ سفید را, مدیر دفتر تجارت و تولید سیاست با ارسال یادداشتی به COVID-19 نیروی کار به ریاست پنس: “اتحاد صادرات N-95 متوقف شده است? اگر نه چرا نه ؟ ما در مواجهه با کمبود مواد اولیه است که نشان می دهد یک محدود عرضه است. ما نباید صادرات هر ماسک.”

ناوارو خواست اقدام فوری در این مسئله است.

“بیایید این حرکت را در مغلوب ساختن پیشی جستن زمان,” او نوشت. “این ماسک ها در خط مقدم دفاع ما برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و ما نمی توانیم وقت را هدر ندهید.”

با وجود این هشدار رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت نمی کند به ممنوعیت صادرات N95 ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی تا آوریل 3, هفت هفته بعد. او تا حدی معکوس که سیاست روز بعد پس از واکنش شدید از کشورهای دیگر به ویژه در کانادا است.

نه کاخ سفید و نه وزارت بهداشت و خدمات انسانی در پاسخ به ایالات متحده آمریکا امروز درخواست برای نظر.

COVID-19 اولین بار در ایالات متحده در ژانویه. 21 و تا به حال آلوده حداقل 42 آمریکایی با آغاز ماه مارس است.

در پایان که ماه مورد تعداد آمار نزدیک به 186,000 و باعث ممنوعیت سفر, اقامت در خانه سفارشات و عظیم کمبود تجهیزات حفاظت شخصی. بیمارستان های سراسر شهرستان در تلاش بودند برای خرید فولاد و N95 ماسک مواجهه با سفارش تاخیر تا شش ماه بر اساس یک نظرسنجی که روز دوشنبه منتشر شده توسط ناظر از وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

HHS وزیر الکس آذر در خدمت در COVID-19 نیروی کار که ناوارو را یادداشت فرستاده شد. اعضای دیگر شامل مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci, ایالات متحده, جراح عمومی جروم آدامز و وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnunchin.

در کنگره ایالات متحده لوید Doggett D-تگزاس مطرح شده پرسش و پاسخ با آذر و تجارت وزیر ویلبر راس در اوایل ماه مارس پس از یک وزارت بازرگانی بروشور منتشر شده است که تشویق کسب و کار به استفاده از به طور موقت چینی واردات مشوق ها و فشار شرکت های آمریکایی برای فروش بیشتر از تجهیزات پزشکی حیاتی به کروناویروس پاسخ در خارج از کشور.

کسب و کار تشویق شدند به صادرات ماسک محافظ مکانیکی, هواکش و حتی ماسک ساخت ماشین آلات چین است.

“در ماه ژانویه این دولت بود که گفته شده توسط خود اعضا در مورد اهمیت انجام کاری” Doggett گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. او گفت: به جای پرداختن به موضوع دولت فدرال ادامه داد: به منظور تسهیل صادرات تجهیزات حفاظتی.

“من بسیار انترناسیونالیستی و به اعتقاد من در همکاری با کشورهای دیگر” Doggett گفت. “اما در یک زمان از جمله نیاز مبرم در ماه مارس به حمل و نقل آنچه ما نیاز داریم برای ما متخصصان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان در خارج از کشور است واقعی خیانت به منافع ملی است.”

بحث آغاز شده در ژانویه

در حالی که در ماه فوریه بود که یک رکورد در ماه برای صادرات به چین که در آن رمان coronavirus شروع داده ها نشان می دهد که صادرات به ایتالیا و اسپانیا به ضرب گلوله در ماه مارس به عنوان کسانی که دو کشور وضعیتی وخیم از ویروس. حداقل نیمی از لوازم هر چند رفت و به مکزیک و کانادا داده ها نشان می دهد.

بحث زنجیره تامین مسائل از تجهیزات حفاظت فردی به عنوان اوایل به عنوان Jan. 29 وقتی که یک HHS معاون دستیار وزیر فرستاده هشت دیگر در سطح بالا و مردم در HHS از جمله معاون وزیر برای آمادگی و پاسخ با جزئیات بیشتر در چه بخش انجام شد برای پرداختن به آن با توجه به whistleblower شکایت.

ایمیل گفت: این اداره راه اندازی یک سیاست تیم که نگاه در “دولت خرید تغییرات محدود تر PPE راهنمایی انتشار ذخایر و یا مسدود کردن صادرات است.” این ایمیل همچنین هشدار داده گیرندگان که تایوان به یک تولید کننده عمده N95 ماسک برای ایالات متحده مارک های در حال اجرا در یک ممنوعیت صادرات پنج روز قبل on Jan. 24.

و در فوریه. 9, ناوارو با ارسال دو صفحه یادداشت به COVID-19 نیروی کار اصرار در میان چیزهای دیگر, فوری توقف صادرات N95 ماسک.

“آمریکا چهار شرکت های کوچک است که تولید ماسک اما بستگی به بقیه جهان برای حدود 90 درصد از منابع خود,” او نوشت. “در حال حاضر شرکت های ایالات متحده در حال ramping تا اما آنها صادرات از تولید” ناوارو نوشت. “ایالات متحده در نتیجه چهره واقعی چشم انداز شدید, ماسک, کمبود!”

و روشن نوشت: در یک ایمیل در روز 12 مارس: “تلاش برای توقف صادرات باید در نظر گرفته شود در حال حاضر. ساده ترین راه ممکن برای SNS به جای برخی از سفارشات با ما‐بر اساس تولید کنندگان به 1) خرید موجودی فعلی و 2) تا سطح شیب دار تولید بیشتر است.”

روشن واکسن متخصص مدعی او برداشته شد از پست خود به عنوان مدیر HHS پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان در ماه آوریل پس از افزایش نگرانی ها در مورد مواد مخدر تهمت تبلیغ به عنوان درمان بالقوه برای کوروناویروس. او با ارسال شکایت خود را به ایالات متحده دفتر مشاور ویژه.

در حال حاضر دولت فدرال صرف 400 میلیون دلار به الودگی و استفاده مجدد از N95 ماسک یک مفهوم است که بی سابقه بود قبل از زمان کمبود.

ما می خواهیم به شنیدن از شما: ایالات متحده آمریکا امروز پیگیری شیوع کروناویروس در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر کشور است. خود را به ما بگویید داستان. ایمیل kbagenstose@gatehousemedia.com

خصوصی شهروندان دوخت ماسک خود را برای اهدا به بیمارستان های محلی به عنوان یک راه حل موقت تا کارگران مجبور به کراوات bandanas در اطراف خود مواجه است.

شهرداران از 192 شهرستانها در سراسر کشور گفت: در یک نظرسنجی منتشر شده در اواخر ماه مارس که آنها کافی ماسک صورت برای اولین پاسخ دهندگان و پرسنل پزشکی و 186 شهرستانها گفت: آنها در مواجه با کمبود شخصی دیگر تجهیزات حفاظتی.

این بررسی گفت: شهرستانها باید 28.5 میلیون ماسک صورت 24.4 میلیون انواع دیگر از تجهیزات حفاظت شخصی و 139,000 هواکش. پاسخ دهندگان را شامل نمی شود شهرداران برخی از این کشور بزرگترین شهرها مانند نیویورک و شیکاگو است.

روشن است whistleblower شکایت ثابت می کند که مردم در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می دانست که ماه پیش که کمبود قریب الوقوع بود, Doggett گفت.

“هنگامی که شما می دانید طوفان دم است,” او گفت:, “شما نمی صادرات خود را زندگی نگهدارنده.”

ایالات متحده آمریکا امروز با استفاده از آخرین تجارت اطلاعات منتشر شده توسط اداره آمار ایالات متحده برای تحلیل و نگاه هر کالا را ارزش معامله بر اساس آن هماهنگ کد سیستم شناخته شده به عنوان کد HS بر اساس یک سند مرجع برای COVID-19 لوازم پزشکی منتشر شده توسط سازمان جهانی گمرک.

Dian ژانگ یک دیتا خبرنگار ایالات متحده آمریکا امروز. او را می توان در رسید dzhang@gatehousemedia.com یا @dian_zhang_. کتی Wedell و ارین منسفیلد در حال خبرنگاران تحقیقی برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. تماس با کتی در kwedell@gatehousemedia.com و در ارین emansfield@gatehousemedia.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de