انگلیس حملات £150 میلیون از فراموش شده حساب بانکی برای کمک به سازمان های خیریه مبارزه با کروناویروس بحران

دولت بریتانیا باز خواهد شد £150 میلیون دلار پول نقد از حساب های بانکی است که نادیده گرفته شده است توسط صاحبان آنها و repurpose آن برای حمایت از شرکت های اجتماعی و موسسات خیریه کار را از طریق coronavirus بحران است.

صحبت که روزانه در خیابان داونینگ کنفرانس روز چهارشنبه وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت: سرعت بخشیدن به انتشار £71 میلیون وجوه از حساب های بانکی نهفته کنار £79 میلیون نفر در حال حاضر آزاد تا برای کمک به سازمان های خیریه در برخورد با این بیماری همه گیر.

خفته حساب های تعریف شده به عنوان کسانی که دست نخورده برای 15 سال است. پس از راه اندازی خفته-دارایی های طرح در سال 2011, 30 موسسات بانکی باید به طور داوطلبانه انتقال وجوه از حساب های غیر فعال. این شامل برخی از بزرگترین بانک ها مانند HSBC HSBC +0.92%, HSBC +0.92% بانک سلطنتی اسکاتلند RBS +2.68% و گروه بانکی لویدز LYG, +2.92%. تا کنون بیش از £600 میلیون نفر بوده است و توزیع به علل خیریه.

Dowden گفت: پول نقد را حمایت فوری کار برای مقابله با بیکاری جوانان گسترش دسترسی به وام اضطراری برای سازمان های مدنی و کمک به بهبود دسترسی عادلانه و مقرون به صرفه اعتباری به مردم در شرایط آسیب پذیر است.

بودجه می آید در بالای دولت £750 میلیون بسته اعلام کرد در 8 آوریل برای کمک به نگه داشتن سازمان های خیریه از جمله کسانی که در ارائه مواد غذایی و داروهای ضروری و ارائه مشاوره مالی شناور در طول بحران.

بخوانید:چرا coronavirus می تواند نابود موسسات خیریه و حتی بیشتر از رکود بزرگ بود

روز چهارشنبه بین المللی آکسفام گفت: آن را به بستن دفاتر خود را در 18 کشور از جمله در پاکستان و کوبا و رواندا و دراز کردن تقریبا 1500 پرسنل پس از جهانی کمک سازمان منابع مالی به شدت تحت تاثیر coronavirus بحران است.

دولت انگلیس در حال حاضر مشاور در حال گسترش این طرح شامل طیف وسیعی از دارایی های مالی از بیمه و حقوق بازنشستگی سرمایه گذاری و مدیریت ثروت و اوراق بهادار بخش است. که می تواند در میلیاردها پوند اضافی.

“من مشتاقانه منتظر به طور بالقوه میلیون ها نفر بیشتر ما می توانید برای علل خوب از طریق گسترش خفته دارایی های طرح” جان گلن اقتصادی وزیر به خزانه گفت.

دارندگان حساب حفظ تنگ به اصلاح مبلغ نقدی به آنها بدهکار اگر آنها کشف در تاریخ بعد که پول در یک خفته حساب تحویل داده شده است ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de