انگلستان سرمایه گذاران از دست داده اند در بیش از £30 میلیارد دلار در سود سهام. آن است که در مورد به بدتر تحلیلگران می گویند.

به اشتراک گذاری اطلاعات قیمت نمایش داده شده در صفحه نمایش در بورس سهام لندن.

گتی ایماژ

سرمایه گذاران از دست داده اند در بیش از £30 میلیارد دلار درآمد به عنوان مستند اقدامات با هدف کنترل گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس ایجاد کرده اند کمبود حاد در جریان وجوه نقد برای شرکت ها آنها را وادار به بریده بریده سهامداران پرداخت.

این اتحاد چپ یک سوراخ بزرگ در جیب مردم در دوران بازنشستگی و کسانی که تکیه بر سود سهام به بالا درآمد ماهیانه خود را.

در روز سه شنبه امپریالیستی برندها IMB, -7.22% پیوست گروه کر در حال رشد از شرکت ها پس از توتون و تنباکو با نام تجاری کاهش سود خود و یک سوم به اولویت بندی کاهش بدهی های خود را در کوه. اخبار فرستاده شده و سهام این شرکت که دارای علامت های تجاری از جمله Davidoff, Gauloises و JPS پایین بیش از 7% در لندن تجارت.

لورا Suter, امور مالی شخصی تحلیلگر در پلت فرم سرمایه گذاری AJ بل گفت: کاهش سود و deferrals در حال حاضر در صدر £30bn ترک درآمد سرمایه گذاران با یک سوراخ بزرگ در پرتفوی خود را.

“در حالی که برخی از سرمایه گذاران ممکن است به امید پایان است در چشم برای این کاهش آنها در واقع می تواند به افزایش در حال حاضر دولت به ارمغان آورده است در اقدامات سختگیرانه تر ممنوعیت شرکت با استفاده از طرح وام از پرداخت سود سهام به سرمایه گذاران” Suter گفت.

در ماه مارس انگلیس بزرگترین وام دهندگان از جمله HSBC Holdings HSBA, -1.43%, استاندارد چارترد استن +0.89% و بارکلی BARC, -1.59% اوراق پرداخت سود سهام به سهامداران زیر فشار نظارتی برای آزاد کردن سرمایه در coronavirus بحران است.

این حرکت به دنبال یک درخواست از بانک مرکزی مقررات احتیاطی قدرت است که رئیس اجرایی سام جنگل در نامه ای به مدیران عامل بانک ها در 31 مارس به طور خاص به درخواست عمل است.

نیمی از سرمایه گذاران سوال توسط امیرحسین بل گفت که کاهش سود آمار پرتفوی خود را و کاهش درآمد آنها در حال گرفتن.

به طور متوسط سرمایه گذاران می گویند که آنها را دیده اند درآمد خود را کاهش 27 ٪ به این معنی که کسی که متکی به پرداخت از نمونه کارها خود را به صندوق بازنشستگی خود را به طور موثر است گرفته شده 27% کاهش پرداخت. اما برخی از آمار شده اند به مراتب سخت تر با 40 درصد شاهد کاهش سود 30% یا بیشتر و یک پنجم سرمایه گذاران گفت: آنها تا به حال دیده می شود سرمایه گذاری خود را کاهش درآمد بیش از نیمی از.

“کسانی که با تکیه بر سرمایه گذاری های خود را به صندوق شیوه زندگی خود را در حال حاضر خواهد شد در مواجهه با انتخابی دشوار از فروش برخی از واحدهای سرمایه گذاری خود را برای جبران کسری — به طور بالقوه در معرض از دست دادن با توجه به شرایط فعلی بازار و یا در صورت قطع به درآمد خود را معنی آنها نیاز به کاهش مخارج خود را,” Suter گفت.

همچنين 12 درصد از سرمایه گذاران گفت: آنها نمی دانند که اگر درآمد سرمایه گذاری شده است ضربه. این نشان می دهد آنها ممکن است صندوق سرمایه گذاران که هنوز به ببینید که چه تاثیر جمع اوری سود سهام را در دارایی های خود را.

“برخی از درآمد مدیران صندوق پیش بینی کرده اند درآمد کاهش 40 ٪ یا بیشتر در حالی که دیگران بیشتر خوش بینانه است. در هر صورت برخی از سرمایه گذاران در یک شوک زمانی که بعد از پرداخت از بودجه خود را می رسد” Suter هشدار داد.

اما سهام سرمایه گذاران متعهد می تواند بیشتر از پول نقد خود را به این شرکت است که متعهد به حفظ پرداخت سود سهام در سال جاری برای کمک به محافظت از برخی از درآمد سقوط.

تا کنون 140 شرکت متعهد به حفظ £12.3 میلیارد دلار در سود سهام — از جمله 26 FTSE 100 شرکت. امثال BP BP -1.94%,
مریم گلی SGE, +0.21%,
وودافون VOD +1.04%,
گلاکسو GSK -0.55%,
Diageo DGE, -0.61% و تسکو TSCO, -2.39% همه متعهد به پرداخت در سال آینده به معنی درآمد سرمایه گذاران هنوز هم باید گزینه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>