انگلستان دولت به حفظ پرداخت دستمزد furloughed کارگران تا پایان اکتبر به عنوان شغل برنامه تمدید

انگلستان را حفظ برنامه که در آن دولت می پردازد تا 80 درصد از furloughed کارگران دستمزد تمدید شده است تا پایان ماه اکتبر.

صدراعظم از خزانه Rishi Sunak گفت: این برنامه شده است یک “جهان پیشرو اقتصادی مداخله” منجر به 7.5 میلیون شغل بودن furloughed به جای به طور دائم از دست داد.

اعلام کرد در ماه مارس این برنامه در حال حاضر می بیند دولت پرداخت 80 درصد از دستمزد کارگران در مواجهه با بیکاری و به طور موقت ترک با توجه به همه گیر تا به £2,500 یک ماه.

پرداختن به مجلس Sunak تایید کرد که این برنامه خواهد بود تمدید از ماه ژوئن تا پایان اکتبر — با “انعطاف پذیری بیشتر” برای حمایت از برگشت به کار. اعلام کرد FTSE 100 UKX, +0.81% افزایش 1% در روز سه شنبه.

دفعات بازدید:در اینجا این است که چگونه انگلیس را به بازگشت به محل کار می تواند به عنوان کسب و کار آماده برای راه اندازی مجدد اقتصاد

کارفرمایان خواسته خواهد شد که برای کمک به سمت هزینه از ماه اوت زمانی که آنها همچنین قادر خواهد بود به furloughed کارکنان به کار پاره وقت — جزئیات بیشتر در کارفرمایان کمک پرده برداری خواهد شد در پایان ماه مه.

Sunak اطمینان کارگران است که از طریق ترکیب دولت و کارفرما و حمایت از آنها ادامه خواهد داد به پرداخت 80 درصد از حقوق خود را — با وجود گزارش خواهد بود که قطع به 60 درصد از ژوئیه.

“این طرح شده است یک جهان پیشرو اقتصادی مداخله حمایت از معیشت و حفاظت از آینده. 7.5 میلیون شغل شده اند furloughed شغل ما می تواند از دست داده اند و اگر ما تا به حال عمل کرده است. نزدیک به یک میلیون کسب و کار از آن پشتیبانی می کند که می تواند بسته فروشگاه خوب” Sunak گفت.

“همانطور که ما بازگشایی اقتصاد ما نیاز به حمایت از مردم بازگشت به کار ما را انجام خواهد داد تا در یک راه اندازه گیری.”

گسترش برنامه پنجم ماه اوت در شکل کنونی آن — را افزایش می دهد هزینه £10 میلیارد آوردن کل پشتیبانی ارائه شده توسط برنامه به حدود 60 میلیارد موسسه مطالعات مالی معاون کارل Emmerson گفت.

جزئیات:بریتانیا پرده ‘وام مسکن تعطیلات و £350 میلیارد بسته برای حمایت از کسب و کار

گروه های کسب و کار و اتحادیه های کارگری استقبال فرمت است که آنان را نجات دهد میلیون ها شغل.

معاملات اتحادیه کنگره دبیر فرانسیس o’grady گفت که او خوشحال بود وزرای تا به حال گوش به اتحادیه های کارگری با حفظ 80 درصد از سطح و گسترش به پاییز.

“این خواهد بود که یک تسکین بزرگ برای میلیون ها نفر است. تغییر قوانین اجازه می دهد تا پاره وقت کار است که کلید برای فعال کردن تدریجی و بازگشت امن به کار می کنند. و حفظ نرخ در 80% است یک پیروزی برای پرداخت بسته از کار خانواده است.”

موسسه مدیران سیاست مدیر ادوین مورگان گفت: بخشی از زمان از جنبه های این برنامه خواهد بود بسیار مهم برای کسب و کار.

همچنین نگاه کنید به:U. K جلوه 100% مورد حمایت دولت ‘به گزاف گویی وام برای محافظت از کسب و کارهای کوچک

“پاره وقت کردند فراهم می کند بسیار مورد نیاز راه اندازی سطح شیب دار تا کسب و کار می تواند شروع به عقب بر گردیم به سرعت. بیشتر انعطاف پذیر روش اجازه خواهد داد که شرکت به منظور بالا بردن سطح فعالیت در پشت سر هم با تقاضا و کمک به جلوگیری از جریان پول نقد چالش,” او گفت:.

جرمی تامسون-طبخ اقتصاددان ارشد در برابر گفت که تمدید شد خوش آمدید حرکت می کند اما همچنین چیزی نیست که به توان به عنوان خوانده شده “بیش از حد خوش بینانه.”

“اکتبر است مدت زمان طولانی از اصلی مستند تاریخ. ما در آن از یک نقطه از رئالیسم — کسب و کار نمی تواند تلنگر از یک سوئیچ و بازگشت به سرعت کامل و بدون حمایت مداوم و برای بدترین آسیب دیده بخش مانند صنعت مهمان نوازی — ما انتظار داریم این طرح به تمدید بیشتر در آینده است.”

گزارش اضافی توسط مورچه میچل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>