انگلستان وزیر امور خارجه انتقاد کرد و گفت در نظر گرفتن زانو در می آید از ‘Game of Thrones’

دومینیک Raab انگلستان وزیر امور خارجه مورد انتقاد قرار گرفته پس از این است که مصرف زانو می آید از “بازی تاج و تخت” مجموعه های تلویزیونی است.

Raab که رهبری این کشور در حالی که نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری شد با COVID-19 همچنین گفت: حرکت “به من احساس می کند مانند یک نماد تسلیم تبعیت.”

این حرکت — که در آن مردم زانو زدن با یک زانو روی زمین شده است به تصویب رسید و در سراسر جهان به عنوان یک اعتراض مسالمت آمیز نماد پس از مرگ جورج فلوید در مه 25.

وقتی پرسیده شد که در بریتانیا TalkRadio که آیا او را به زانو Raab پاسخ داد که او تنها انجام این کار برای دو نفر — “ملکه و خانم زمانی که از من خواست او را به ازدواج با من است.”

در کامل او گفت: “من درک می کنم این حس سرخوردگی و بی قراری است که رانندگی سیاه زندگی مهم جنبش است.

“من می گویند در این گرفتن از زانو چیزی که من نمی دانم شاید این رو گسترده تر اما سابقه آن به نظر می رسد گرفته شده از” بازی تاج و تخت,’ احساس برای من مثل یک نماد تسلیم تبعیت جای آزادی و رهایی. من درک می کنم مردم احساس می کنند متفاوت در مورد آن موضوع انتخاب شخصی است.”

تعدادی از سیاستمداران از جمله حزب کارگر را دایان ابوت ناودان Raab برای نظرات خود را.

Raab بعد با صدور بیانیه ای در توییتر: “به روشنی من احترام کامل به صورت سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و مسائل مربوط به رانندگی آنها. اگر مردم مایل به گرفتن یک زانو که به انتخاب خود و من به آن احترام بگذارند. همه ما نیاز به گرد هم می آیند برای مقابله با هر گونه تبعیض و بی عدالتی اجتماعی.”

سابق NFL quarterback khezri آورده گرفتن زانو به ویژه در سال 2016 پس از اعتراض به خشونت پلیس و بی عدالتی اجتماعی با زانو زدن در طول سنتی در حال پخش از ایالات متحده سرود ملی قبل از بازی فوتبال.

گذشته از اینکه در تظاهرات در سراسر جهان در هفته های اخیر, ستاره های ورزشی نیز استفاده می شود این حرکت برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

لیگ برتر فوتبال, بازیکنان در زمان زانو در چهار شنبه قبل از کیکآف از لیگ اولین بازی از این فصل تعلیق در اوایل این سال است. عبارت “Black Lives Matter” جایگزین بازیکنان نام در پشت پیراهن خود را.

در پاسخ به Raab نظرات, کار, MP, David Lammy گفت: “این نه تنها توهین به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است; آن است که عمیقا شرم آور برای Dominic Raab. او قرار است به وزارت امور خارجه بریتانیا است.”

لیبرال دموکرات MP لیلا موران گفت: “وزیر امور خارجه باید آموزش خود را قبل از او چنین مضر ، او از لمس از نظم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de