تایسون خشم-آنتونی جاشوا مگا مبارزه است که واقعا نزدیک به واقعیت

بوکس سنگین وزن می تواند یک متحد قهرمان برای اولین بار در بیش از دو دهه.

مربوط به خط و WBC قهرمان تایسون خشم موافقت کرده است که در اصل به دو مبارزه مقابله با آنتونی جاشوا به WBO, WBA و IBF قهرمان, 2021, اگر هیچ قرارداد امضا شده است.

خشم (30-0-1 21 کوس) که اخیرا به دست دئوتای وایلدر اولین دست دادن در ماه فوریه است قرارداد موظف به چهره برنز “بمب افکن” دوباره اگر تاریخ خود را در سه گانه-پایان دادن به کشمکش هنوز در شک و تردید با توجه به COVID-19. جاشوا (23-1, 21 کوس) جلسه بعدی — در برابر کوبرات Pulev — نیز به تاخیر افتاده است با این بیماری همه گیر.

“ما توافق کرده اند که به اصول این توافق دو-مبارزه معامله” جاشوا پروموتر ادی Hearn گفت: ESPN.com. “سخت ترین بخشی است که به توافق مالی عنصر از معامله. ما توافق کرده اند که با تایسون خشم و تیم ما در حال حاضر می تواند حرکت رو به جلو با نهایی قطعات کوچکتر از معامله. خبر خوب برای طرفداران مبارزه است که ما توافق کرده اند که برای انجام دو دعوا و ما در حال حاضر می توانید بروید و نقطه من و عبور از T است.

“آنها همچنین باید دعوا در بین را دریافت و از طریق و آن مسئله دیگری است.”

Tyson Fury Anthony Joshua two-fight deal 2021
تایسون خشم; آنتونی جاشواگتی ایماژ

در حالی که همه به زبان انگلیسی مبارزه بین خشم و جاشوا می تواند یکی از بالاترین پرفروش در امور تاریخچه بوکس وایلدر (42-1-1, 41 کوس) — چه کسانی ثبت یک تساوی در برابر خشم خود را در ماه سپتامبر جلسه — می تواند به کاهش فوق العاده مبارزه با درخواست تجدید نظر با هدف قرار دادن دست راست. خشم نیز اجباری عنوان دفاع در برابر Dillian ویت, برنامه ریزی شده برای اوایل 2021.

“بزرگترین مبارزه در بوکس (تاریخچه) به تازگی توافق” خشم گفت: در یک ویدیو ارسال شده در توییتر. “یک مشکل من فقط عاشق سر و صدا دئوتای وایلدر چهره حق در مبارزه بعدی و پس از آن ما به جاشوا مبارزه با….آن را برای سال آینده است.”

بوکس سنگین وزن نداشته یکپارچه قهرمان پس از Lennox Lewis. یک بعدی می تواند انگلیسی, بیش از حد.

“این احتمالا بزرگترین مبارزه در تمام دوران برای ورزش” Hearn ESPN گفت:. “شده است وجود دارد هیچ چیز به مقایسه آن وجود دارد و هرگز دوباره خواهد بود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de