تایسون Brummett سابق فیلیز, پارچ, کشته در سقوط هواپیما

سابق بیس بال حرفه ای پارچ و سه نفر دیگر کشته شدند صبح روز جمعه زمانی که هواپیمای کوچک او خلبانی هواپیما در ایالت یوتا کوه در جنوب شهر سالت لیک, محلی, مقامات گفت.

تایسون Brummett 35 ساله که به نظر می رسد در یک بازی برای فیلادلفیا فیلیز درگذشت و در کنار او 35-سال-دوست قدیمی الکس Ruenger, Ruegner 60-سال-قدیمی, عمه ، خاله, ایلین Blackhurst و 62 ساله دایی داگلاس Blackhurst.

سقوط هواپیما در آمریکا, چنگال, دره عمیق و باریک در ارتفاع 8,500 پا, ایالات متحده امروز گزارش داد و چهار نفر به نظر می رسد کشته در اثر با توجه به یوتا, شهرستان کلانتر دفتر.

شاهد پیاده روی در منطقه گفت: او را دیدم هواپیما شروع به نوبه خود قبل از فزاینده رو به پایین با توجه به کلانتر ،

علت سقوط هنوز به تعیین خواهد شد و خواهد شد مورد بررسی ملی ایمنی حمل و نقل و هوانوردی فدرال.

Brummett در زمان خاموش از جنوب به دره در منطقه فرودگاه در غرب اردن واقع در حدود 24 کیلومتر از صحنه تصادف.

یک پنجم دور پیش نویس انتخاب از فیلیز در سال 2007 righthanded مسکن حرفه ای تن به تن برای هشت فصل است. او به نظر می رسد در یکی MLB, بازی قابل توجه دو نفر از چهار مورد در سال 2012 آخر فصل در برابر اتباع.

Brummett صرف بعد از دو فصل در لیگ کوچک سیستم های Blue Jays و داجرز قبل از لس آنجلس منتشر شد او در سال 2014.

تصادف می آید سه سال پس از سابق فیلیز آس روی Halladay کشته شد در 40 در حالی که خلبانی یک هواپیمای کوچک در سواحل فلوریدا به تنهایی. Halladay که القاء شد به سالن از شهرت تابستان گذشته تا به حال سطح بالایی از آمفتامین در سیستم و انجام شد شدید بند زمانی که او از دست داده کنترل هواپیما در سال 2017, این گزارش NTSB در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>