دو مجروح, یک انتقادی پس از ماشین خیش به معترضان در سیاتل ایالتی

پلیس سیاتل گرفته اند را بازداشت راننده یک خودرو که زده دو زنان در طول یک تظاهرات در مرکز شهر کشش بین ایالتی 5 اواخر جمعه ترک یکی از قربانیان در شرایط بحرانی با توجه به گزارش های رسانه ها.

واشنگتن گشت سخنگوی سپاهی ریک جانسون گفت: اوایل روز شنبه که این خودرو که ظاهرا وارد بسته آزادراه از طریق خارج از سطح شیب دار را شخم “چند عبور و مرور” مدت کوتاهی قبل از نیمه شب.

خودرو متوقف شد و راننده را بازداشت گرفته جانسون گفت: در یک صدای جیر جیر.

واشنگتن گشت سروان. ران مید گفت: 24 سال از سیاتل است مهم تهدید کننده زندگی صدمات و 32 سال از بلینگهام است آسیب های جدی.

در اوایل این هفته: پلیس سیاتل پاک کردن ریز ریز کردن منطقه و دستگیریهای پس از دستور شهردار معترضان به ترک

راننده 27 ساله از سیاتل در بازداشت مید گفت. هر چند انگیزه و اتهام هستند تحت بررسی مید گفت: این مرد چند چهره به اتهام جنایت.

تصویری در رسانه های اجتماعی نشان داد یک ماشین سفر در سرعت بالا از سرعت حرکت در اطراف دو خودرو قرار است در سراسر خطوط به عنوان یک مانع. ماشین careened نسبت به یک تعداد انگشت شماری از معترضان در آزادراه دو قابل توجه افرادی که به هوا پرواز کرد و قبل از فرود بر روی زمین است.

KING5-TV به نقل از یک شاهد به عنوان توصیف این حادثه به عنوان یک “هدفمند حمله کند.”

سیاتل بوده است سایت از طولانی شدن ناآرامی های پس از 25 ماه مه پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس که موجب سراسر کشور تظاهرات. بزرگراه میان ایالتی 5 بسته شده در زمان اعتراضات در هفته های پس از, و ده ها تن از مردم دستگیر شدند این هفته در ارتباط با اعتراضات به تظاهرات ادامه پس از مقامات پاک “کاپیتول هیل اشغالی در اعتراض به” منطقه چهار شنبه صبح.

معترضان تعطیل ایالتی برای 19 روز در یک ردیف مید در کنفرانس مطبوعاتی گفت:.

“امید من این است به عنوان یک نتیجه از این فاجعه اعتراض تجدید نظر کند تمایل خود را به در بزرگراه بین ایالتی چون من نمی تواند تضمین ایمنی خود را ساده و ساده” مید گفت.

کمک: آسوشیتد پرس

بیشتر: نوجوان کشته و زخمی در تیراندازی در داخل سیاتل اشغال منطقه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de