دو تاریخی نیویورک بیس بال استادیوم هرگز فراموش نخواهد شد

این هفته با پست طول می کشد یک نگاه تازه در “بهترین” نیویورک سابقه ورزشی — مناطق هستند که فقط به عنوان قابل بحث اما است که در میانهی شب استدلال بی وقفه. Madison Square Garden, معروف ترین جهان, عرصه, بهترین ورزشی محل برگزاری در نیویورک تاریخچه ورزش. در اینجا دو که فقط از دست رفته قطع:

اصلی استادیوم یانکی

اصلی استادیوم یانکی بود که اموزش ساخته شده است.

این خانه که در آن لو گریگ در تاریخ 4 ژوئیه سال 1939 به او وداع سخنرانی برای سنین: “امروز من خودم را خوش شانس ترین مرد روی زمین است.”

این خانه که در آن Joe DiMaggio با شکوه گشت میدان مرکز و گفت: “من می خواهم برای تشکر از خداوند خوب برای من یک یانکی.”

این خانه که در آن توانا عضله محدود میکی گوشته سمت چپ یانکی ها طرفداران گسترده ای در چشم ترس از قدرت خود را از هر دو طرف از صفحه.

این خانه که در آن جکی رابینسون سرقت خانه در 1 بازی از سال 1955 سری جهانی و Yogi Berra همیشه قسم او بود.

Here's an overhead view of the final game at the old Yankee Stadium on Sept. 21, 2008.
در اینجا یک سربار نظر نهایی بازی در قدیمی استادیوم یانکی در سپتامبر. 21, 2008.perspectiveAerials

این خانه که در آن یوگی افتاده به همین Larsen اسلحه پس از Larsen زده از دیل میچل به پایان بازی 5 از سال 1956 سری جهانی در برابر داجرز خود را برای بازی کامل است.

این خانه که در آن گوشته و راجر ماریس به بیس بال خود را فراموش نشدنی تابستان 1961 خانه که در آن ماریس را شکست اموزش ضبط با 61 صفحه اصلی اجرا تریسی Stallard.

Ebbets Field

این بود که صمیمی ترین ballpark را از همه 32,000 طرفداران کهنه داخل عاشقانه کلیسای جامع که در آن آنها می توانند تقریبا رسیدن و لمس جکی و Pee Wee و Campy و دوک و معشوق خود بروکلین داجرز.

80-پای برجک ساخته شده از سنگ مرمر ایتالیایی استقبال طرفداران ساخته شده است که راه خود را توسط چرخ ماشین به 55 سالیوان جای خود و راه رفتن در داخل رهبری آنها را به یک دنیای فانتزی که در آن یک زن آنها می دانستند که Howlin’ هیلدا چستر نشسته در حقه با او پررونق صدا و برنج cowbell … که در آن طفره زن سمفونی باند موسیقی زیبا برای این تیم در خانه و نبود خجالتی در مورد قدرت نمایی تیم مقابل یا اذیت کردن داوران با “سه موش کور” … که در آن شیرین برای تلفن های موبایل از ارگ Gladys Gooding پر از هوا; که در آن تحت رتبه بندی در سمت راست-مرکز میدان بود آبه استارک را صاف و ساده, تبلیغات, حیله, “ضربه, علامت, پیروزی کت و شلوار. آبه استارک. 1514 پیتکین Ave. بروکلین پیشرو Clothier.”

“در Ebbets Field شما بودند آگاه” یاد داجرز پخش وین اسکالی گفت: یک بار. “از آنجا که هر روز شما می بینید همان مردم در جعبه کرسی است.”

جکی رابینسون را شکست رنگ مانع وجود دارد در 15 آوریل سال 1947. یک دهه بعد آنها را بازی آخرین بازی وجود دارد قبل از صاحب والتر اومالی در زمان Dem دانشگاه علوم پزشکی مشهد به لس آنجلس. و بعد از آن همه سال که داجرز طرفداران گریه, “Wait ’til سال آینده” وجود دارد در سال آینده در بروکلین و آنها به سادگی به گریه کرد. Ebbets Field تخریب شد و در سال 1960.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de