دوقلوها نیکی و بری بلا تحویل نوزاد پسر یک روز از هم جدا: "ما در حال غرق با شادی'

کیم ویلیس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:58 PM EDT Aug 2, 2020تعجب! دوقلوها بری و نیکی بلا هر دو استقبال

توسط NEWSAMINS در 13 مرداد 1399

تعجب! دوقلوها بری و نیکی بلا هر دو استقبال بچه ها این آخر هفته.

"کل وارد دانشکده هنرهای زیبا" ستاره اعلام کرد خود را به اشتراک گذاشته خوب اخبار یکشنبه در Instagram.

Brie رفت و آشکار است که به هنگام تولد او روز شنبه به یک پسر بچه کوچک فرزند دوم خود را با او کشتی گیر حرفه ای Daniel Bryan (نام واقعی Bryan Danielson). زن و شوهر, دختر مرغک است 3.

"این پسر!!!" 36 سال از تلویزیون واقعیت بیان نوشت: در Instagram پس از نگه داشتن نوزاد از جنس راز طول بارداری. او یک عکس از نوزاد که بود محافظ توسط شوهرش دست اما چه کسی چنگ انگشت او. "ما در حال غرق با شادی و همه سالم است!!!"

کمتر از دو ساعت بعد خواهر نیکی upstaged او با ارسال که او با عبور از خط پایان روز جمعه ارائه خود نوزاد پسر – اولین فرزند او با نامزد pro رقصنده آرتم Chigvintsev.

"ما نوزاد پسر است و در اینجا ما نمی تواند شادتر و بیشتر در عشق!" او زیر نویس خود را در هم پیچیده-دست عکس. "همه امن و سالم است."

در طول حاملگی, the Bella twins مشترک متعدد جانبی توسط سمت عکس از نوزاد خود را در شکم در رسانه های اجتماعی.

"دانستن ما بچه ها ما خواهد آمد همان روز بیش از حد lol!!!" Brie نوشت: در Instagram که نیکی نشان داد او هم انتظار یک نوزاد حدود یک هفته و نیم پس از Brie تاریخ به دلیل. "ما هیجان زده برای همه شما به دنبال ما در این سفر شگفت انگیز!!! عشق شما خواهر!!"

خواهران که در حال سابق کشتی گیران اذعان زمان صدا مانند یک شیرین کاری تبلیغاتی است.

"صبر کنید, دوقلو حامله بودن در همان زمان؟" بری گفت: مردم در اوایل این سال است. "مردم در حال رفتن به فکر می کنم که این یک شوخی است. ما هر دو شوکه هستند. مردم در حال رفتن به فکر می کنم ما آن را برنامه ریزی شده اما شما واقعا نمی تواند برنامه ریزی بارداری!"

دوقلوها اعلام بازنشستگی از کشتی کج در تابستان گذشته پس از نیکی آموخته است که او تا به حال یک مغز کیست.

کمک: راشا علیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن