Tulsa شهردار تحمیل حکومت نظامی پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن رالی; پلیس حرکت هواداران که تا به حال معترضان در خارج زندگی می کنند به روز رسانی

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

اوکلاهما دیوان عالی کشور است که انتظار می رود به حکومت جمعه که آیا کسانی که حضور در روز شنبه تجمع مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تولسا باید پایبند به دستورالعمل های فدرال برای ماسک صورت و اجتماعی فاصله.

دادگاه داور شنیده استدلال از طریق تلفن و شنبه و یک توصیه به قضات که در حال برنامه ریزی برای بحث در مورد بعد از ظهر جمعه. داور نمی رود, به افشای خود را توصیه.

یک تولسا وکیل پرونده این هفته به توقف BOK مرکز مدیریت از میزبانی رالی “برای محافظت در برابر قابل توجهی قریب الوقوع, و کشنده خطر برای جامعه است.”

درخواست نقل از افزایش موارد مستند از COVID-19 در Tulsa County و دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

بیشتر: سلامت کارشناسان ترس مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در تولسا می تواند تبدیل به یک کوروناویروس “سوپر پخش’ رویداد

“همه معتبر و واجد شرایط کارشناسان پزشکی از جمله CDC معتقدند که این نوع از جرم-جمع آوری داخل رویداد ایجاد بزرگترین خطر ممکن است از جامعه گسترده ویروسی انتقال” درخواست متحده است.

اوکلاهما مجموعه دولت جدید رکورد مورد افزایش در یک روز و در روز پنج شنبه تایید 450 موارد جدید.

اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt گفته است که مردم نگران گسترش COVID-19 در این تجمع باید در خانه بمانند.

تیم Willert این Oklahoman

مقررات منع رفت و آمد اعمال شده پیش از تجمع

شهردار Tulsa, اوکلاهما, اعمال مقررات منع رفت و آمد جلوتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع وجود دارد باعث افسران به حرکت هواداران که شده بود کمپینگ در مقابل این عرصه است.

شهردار G. T. به bynum اعلام سفارش پنجشنبه شب به نقل از رود جمعیت بیش از 100000 برنامه ریزی شده تظاهرات و ناآرامی های مدنی است که در حال حاضر فوران در این شهر و سراسر کشور در این ماه.

به bynum همچنین گفت که او دریافت اطلاعات از تولسا اداره پلیس و دیگر سازمان های اجرای قانون “است که نشان می دهد که افراد از گروه های سازمان یافته که در مخرب و یا رفتار خشونت آمیز در کشورهای دیگر در حال برنامه ریزی برای سفر به شهر تولسا به منظور ایجاد ناآرامی در داخل و اطراف این تجمع است.”

به bynum گفت: منظور این است که نیاز به حفاظت از بهداشت و ایمنی و حفظ جان و اموال.

منع رفت و آمد از نقاط شهر را به مرکز شهر آغاز شده و در 10 p. m. روز شنبه و در اثر تا 6 صبح روز شنبه. آن را دوباره آغاز می شود در نتیجه از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع و همچنان به صبح روز یکشنبه.

“جمعیت بزرگ و خطوط در حال حاضر در حال تشکیل در تولسا” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی جمعه صبح ساعت پس از حکومت نظامی به اثر رفت.

او همچنین با صدور این هشدار: “هر معترضان و آنارشیست ها و آشوبگران, غارتگران و یا lowlifes که در حال رفتن به اوکلاهما لطفا درک شما را درمان نمی شود مثل شما شده اند در نیویورک و سیاتل یا مینیاپولیس. از آن خواهد شد بسیار متفاوت است!”

مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران شروع به پوشش در خارج از BOK مرکز روز پیش از این تجمع است.

“به خطر انداختن یک هفته از زندگی ما است و هیچ چیز برای چه تهمت انجام داده است برای ما” رابین Stites که وارد روز دوشنبه به حفظ شماره 2 در محل خط گفت: این Oklahoman در اوایل این هفته.

در یک Facebook پست پنج شنبه در تولسا اداره پلیس گفت: هر کسی در نقض شهردار فرمان اجرایی خواسته خواهد شد که به ترک این منطقه است. کسانی که حاضر ممکن است ذکر شده و یا دستگیر شدند.

در علاوه بر این به حکومت نظامی به منظور ممنوعیت کوکتل مولوتف و یا دیگر قابل احتراق دستگاه.

“این یک رویداد بی سابقه ای برای شهر تولسا و صدها نفر از قطعات متحرک” پست گفت. “ما در حال درخواست برای کمک همه در ساخت این امن رویداد برای همه شهروندان است.”

بیشتر: سلامت کارشناسان ترس مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در تولسا می تواند تبدیل به یک کوروناویروس “سوپر پخش’ رویداد

بیشتر: Oklahoma coronavirus موارد افزایش و بستری شدن در بیمارستان افزایش جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا رالی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net