مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا رالی, تابستان, انقلاب, روز پدر: 5 چیزهایی که می دانم آخر این هفته

مغلوب ساختن پیشی جستن به ادامه تجمعات انتخاباتی در میان اعتراضات و همه گیر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازديد Tulsa, اوکلاهما, روز شنبه برای بحث تجمع مبارزات انتخاباتی خود را برای اولین بار در سه ماه. تهمت خود قرار داده است تظاهرات در وقفه در ماه مارس در میان coronavirus بیماری همه گیر. شنبه رویداد برگزار خواهد شد در 19,000-صندلی BOK, مرکز حتی اگر اوکلاهما دیده می شود سنبله در coronavirus موارد در هفته های اخیر. مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین کشتی با انتقاد خود از دست زدن به سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی. مبارزات انتخاباتی خود منتقل شد, تجمع پشت یک روز پس از مواجهه با مقاومت مواجه شدید به صورت اصلی خود انتخاب ژوئن 19 یا Juneteenth که یادآور رهایی ا … منتقدان همچنین با اشاره به شهر 1921 مسابقه کشتار یکی از بدترین در تاریخ ایالات متحده است.

 • سیاه واکنش: مغلوب ساختن پیشی جستن به جنبش در آوردن خشم با تولسا رالی
 • چادر و کولر: مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان خط تا روز قبل
 • رفتن همه در: کمپین آوردن اعمال موسیقی خدمه دوربین
 • کارشناسان بهداشت: تجمع در تولسا می تواند تبدیل به یک کوروناویروس “سوپر پخش’ رویداد

بیس بال طول می کشد یک ضربه: MLB امکانات بسته خواهد شد برای مبارزه با کروناویروس

همه از لیگ اصلی بیس بال بهار امکانات آموزش در آریزونا و فلوریدا بسته خواهد شد این آخر هفته بعد از لیگ تصمیم گرفت بلافاصله آنها را تعطیل جمعه شب به مبارزه با کروناویروس, USA TODAY Sports,’ باب Nightengale گزارش. همچنین بازیکنان و کادر نمی تواند بازگشت به امکانات تا آنها را آزمایش منفی برای ویروس. این حرکت در می آید و پس از حداقل 12 MLB بازیکنان و کارکنان به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19. لیگ امیدوار به شروع یک کوتاه 2020 فصل تابستان امسال اما MLB و لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط نمی تواند رسیدن به یک توافق بر سر پارامترهای. بازیکنان اتحادیه روز جمعه گفت MLB بود و نه ارائه یک ضد پیشنهاد خود را به 70-بازی پیشنهاد به عنوان صاحبان مناظر خود را در 60 بازی فصل. MLB کمیسر راب مانفرد دارای امید به توافق می رسید اما او را نگه دارید قدرت به دستور یک فصل اگر coronavirus نمی قیمومیت یکی دیگر از توقف در بازی.

 • ‘به طور کامل در خود خدمت منافع’: برخی فکر می کنند اسکات بوروس است مخرب MLB را 2020 مذاکرات است. او می گوید در غیر این صورت.
 • ممکن است تغییر حکومت: MLB با توجه به روابط برای سال 2020 فصل به عنوان بخشی از اصلاح فوق العاده نوبت طرح
 • گسترش برگشتی, حمایت کشباف و بیشتر: چهار راه MLB را کوتاه فصل ممکن است به طور دائم تغییر بازی

انقلاب تابستانی: دریافت مجموعه ای ترین روز سال

تابستان است که در اینجا در گذشته است. انقلاب تابستانی – لحظه دقیق زمانی که خورشید در بالاترین نقطه در آسمان در هر سال – در 5:44 بعد از ظهر و پنج شنبه. این نشانه آغاز فصل تابستان در نیمکره شمالی اگر چه داغ تابستان-مانند آب و هوا در حال حاضر وارد در بسیاری از نقاط کشور است. در طول انقلاب آفتاب خواهد شد به طور مستقیم در بالای استوایی از سرطان است. که دورترین شمالی خورشید حرکت در آسمان است که چرا روزهای نزدیک به انقلاب دارای بیشترین نور روز از سال است. بسیاری از مردم در سراسر جهان جشن انقلاب با موسیقی و دیگر جشن.

 • 17-سال cicadas بیدار هستند: آنها دارای چشمان قرمز هستند و به عنوان پر سر و صدا به عنوان یک ماشین چمن زنی. وجود دارد هیچ چیز به ترس.
 • تصویری از زمان های مختلف: صدها نفر را به میدان تایمز برای انقلاب یوگا در سال 2019

روز پدر مبارک به همه کسانی که جشن

روز پدر است و روز شنبه, ژوئن 21 — و اگر شما هنوز بدست یک هدیه برای پدر, هنوز هم وجود دارد زمان. در حالی که آن را خیلی دیر به سفارش برخی از محبوب ترین هدیه روز پدر برای رسیدن به این آخر هفته وجود دارد چند که نمی نیاز به هر گونه حمل و نقل. شما می توانید صبر کنید تا آخرین دقیقه و هنوز هم نشان می دهد تا به روز با در دست است. نیاز بیشتر کمک کند ؟ در اینجا برخی از چیزهایی که برای خرید و چه برای تماشای:

 • برای خوانندگان: شش کتاب به پدران و پدر و ارقام
 • چه جریان این آخر هفته: Kevin Bacon چیلر ‘شما باید به سمت چپ’ ‘Miss Juneteenth’
 • طنز آمیز و دلگرم: 5 روشنگری افراد مشهور نشان می دهد از Bryce Dallas Howard روز پدر مستند ‘پدران’

“حلقه آتش”: نادر خورشید گرفتگی قابل مشاهده خواهد بود در آفریقا و آسیا

یک “حلقه آتش” خورشید گرفتگی قابل مشاهده خواهد بود در بخش هایی از آفریقا و خاورمیانه و آسیا در روز یکشنبه. متاسفانه هیچ بخشی از گرفتگی قابل مشاهده خواهد بود در ایالات متحده است که یک خورشید گرفتگی? گاهی اوقات زمانی که ماه به دور زمین حرکت می کند بین خورشید و زمین است. وقتی این اتفاق می افتد که ماه در بلوک های نور خورشید از رسیدن به زمین است. این باعث یک گرفتگی خورشید یا خورشید گرفتگی. در طول یک خورشید گرفتگی و ماه سایه بر روی زمین است. در علاوه بر این به بیشتر آشنا گرفتهای خورشیدی, گاهی, گرفتگی حلقوی رخ می دهد, زمانی که ماه را پوشش می دهد خورشید را مرکز ترک خورشید قابل مشاهده لبه بیرونی به شکل “حلقه آتش” یا “حلقه” در اطراف ماه.

 • ماه کامل تقویم سال 2020: دیوانگی! در اینجا هنگامی که شما می توانید ببینید full moons
 • یک پدیده اخیر: دقیقا همان چیزی است که یک توت فرنگی ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de