مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا, تجمع, تظاهرات, ‘احتمال’ کمک به افزایش coronavirus موارد بهداشت محلی رسمی می گوید

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین کمپین بزرگ رویداد از آغاز coronavirus مستندات همراه با تظاهرات در آن زمان شد “به احتمال زیاد” عاملی در موج اخیر موارد در Tulsa, اوکلاهما با توجه به محلی بالا سلامت رسمی.

Tulsa وزارت بهداشت, مدیر اجرایی, بروس, پیکان گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه که آن را “بیش از احتمال زیاد” این اجتماعات بزرگ در چند هفته گذشته به اضافه یک رکورد تعداد موارد گزارش شده این هفته است.

شهرستان شاهد یک رکورد 261 مورد جدید از این ویروس دوشنبه – بیش از دو هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رالی – با اضافی 206 روز سه شنبه با توجه به تولسا در بخش بهداشت و درمان. دوره کمون برای coronavirus توسط کارشناسان بین دو و 14 روز.

“چند روز گذشته ما تا به حال تقریبا 500 مورد و ما می دانیم که ما تا به حال چندین مراسم بزرگ کمی بیش از دو هفته پیش که در مورد حق, بنابراین من حدس می زنم ما فقط اتصال نقطه” پیکان گفت: با استناد به مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع و “دیگر تظاهرات.”

این تجمع برگزار شد در Tulsa BOK مرکز در ژوئن 20, درو برخی از 6,200 مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت کنندگان و ملاقات با صدها نفر از معترضان. این تجمع نیز رخ داده است به عنوان شهرستانها در سراسر کشور از جمله Tulsa شدند سایت عظیم راهپیمایی علیه نژادپرستی و خشونت پلیس. همچنین در تولسا در آن زمان بود و یک Juneteenth جشن در دانشگاه-تولسا.

یکی دیگر از کمپین تجمع روز شنبه: پزشکان coronavirus نگرانی در مورد خطرات در مغلوب ساختن پیشی جستن, نیوهمشایر, رالی

تیم Murtaugh و ارتباطات و مدیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در بیانیه ای گفت که این خبر رسانه ای شد نامتناسب متمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن حوادث در گسترش ویروس.

“وجود دارد هیچ درمانی احتیاطی به صحبت می کنند به عنوان هزاران نفر غارت همچنین و اعتراض در خیابان ها و رسانه ها گزارش دادند که نبود آن منجر به افزایش coronavirus موارد” Murtaugh گفت. “در همین حال رئیس جمهور تجمع بود 18 روز پیش تمام شرکت کنندگان تا به حال درجه حرارت خود را چک همه ارائه شد و وجود دارد مقدار زیادی از ضد عفونی کننده دست در دسترس برای همه است. واضح است که رسانه ها نگرانی در مورد اجتماعات بزرگ آغاز می شود و به پایان می رسد با مغلوب ساختن پیشی جستن”،”

این کمپین گفته است که آن را ارائه شرکت کنندگان با ماسک صورت اما نیاز نیست آنها پوشیده می شود که در سمت چپ اکثریت rallygoers maskless آن شب. مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت کرده است با پوشیدن یک ماسک صورت در حالی که کاخ سفید می گوید ماسک ها یک توصیه از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری مورد نیاز است.

که باید تشویق پوشیدن ماسک?: کاخ سفید فرستاده است متناقض پیام بر روی ماسک های جدید کروناویروس موارد

پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع دارت توصیه می شود که این رویداد بود به تعویق افتاد و با توجه به خطر گسترش ویروس. او در آن زمان گفت که استقبال از او با برنده دیدار “اما نه در طول یک بیماری همه گیر.”

“من در مورد توانایی ما برای محافظت از هر کسی که حضور زیادی داخل رویداد و من نیز در مورد توانایی ما برای اطمینان از رئیس جمهور باقی می ماند امن نیز گفت:” قبل از این تجمع است.

در این هفته پس از تجمع یک خبرنگار که حاضر شده بود آزمایش مثبت برای ویروس آسوشیتد پرس گزارش داد. هفته گذشته سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری هرمان قابیل و تهمت کمپین رسمی Kimberly Guilfoyle بودند که هر دو در حال حاضر در تولسا تجمع همچنین آزمایش مثبت است. رئیس جمهور و کسانی که در اطراف او هستند و به طور معمول آزمایش ویروس.

“این بسیار غم انگیز است. ما نیاز به یک رئیس جمهور است که مراقبت در مورد دیگر انسان دوباره گفت:” اندرو بیتس یک جو بایدن سخنگوی کمپین در یک صدای جیر جیر در مورد دارت را نظرات به چهارشنبه.

کمک: David Jackson, نیکلاس وو کورتنی سوبرامانیان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de