مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وزیر دفاع Mattis انفجار جمهور به عنوان یک تهدید برای دموکراسی آمریکایی

واشنگتن – سابق وزیر دفاع جیمز Mattis محکوم کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه در فوق العاده بیانیه ای که با چکش رئیس سابق خود به عنوان یک تهدید برای دموکراسی آمریکایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است دلیلی تقسیم این کشور و “militarizing” آمریکا در پاسخ به اعتراضات Mattis نوشت: در بیانیه منتشر شده توسط مجله آتلانتیک. سابق به طور کلی نیز ارائه شده کامل-بویژه حمایت از تظاهرات که باید گشوده در سراسر ایالات متحده پس از جورج فلوید یک آفریقایی آمریکایی کشته شد توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس است.

Mattis در زمان خاص هدف کاخ سفید از تصمیم روز دوشنبه به زور پاک کردن معترضان از پارک در مقابل کاخ سفید به طوری که تهمت می تواند راه رفتن در سراسر خیابان و مطرح با یک کتاب مقدس در مقابل یک کلیسای تاریخی گفت: این یک سوء استفاده از قدرت.

توجه خود را سوگند به رعایت قانون اساسی زمانی که او برای اولین بار پیوست نظامی برخوردار نوشت: “هرگز رویای من بود که سربازان در نظر گرفتن که همان سوگند خواهد بود دستور داد تحت هیچ شرایطی به نقض حقوق اساسی شهروندان خود – بسیار کمتر به ارائه عجیب و غریب عکس op برای انتخاب فرمانده ارشد نظامی با رهبری ایستاده کنار.”

Mattis خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس پنتاگون قبل از استعفا در سال 2018 در میان تلخ اختلافات بیش از دفاع و سیاست خارجی.

در بیانیه روز شنبه, Mattis نیز در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در او جانشین وزیر دفاع علامت Esper که در اوایل این هفته خواست مقامات دولتی “برای تسلط بر فضای نبرد” به عنوان برخی از تظاهرات خشونت تبدیل شد. Esper آمده است تحت پژمرده انتقاد برای استفاده از این اصطلاح و Mattis پیوست در چهار شنبه.

“ما باید رد هر گونه تفکر در شهرهای ما به عنوان یک ‘battlespace که ما یونیفورم نظامی بر نام به ‘تسلط’,” Mattis نوشت.

“در خانه ما باید با استفاده از نظامی تنها زمانی که درخواست برای انجام این کار در موارد بسیار نادر توسط دولت فرمانداران,” او نوشت. “Militarizing پاسخ ما به عنوان شاهد در واشنگتن, دی سی, مجموعه تا یک جنگ نادرست درگیری – بین نظامی و غیر نظامی جامعه است.”

او گفت: این تصمیم به استقرار نظامی “کارائی زمین اخلاقی است که تضمین قابل اعتماد پیوند میان زن و مرد و جامعه به آنها سوگند هستند محافظت می کند.”

او گفت: “معترضین “به درستی خواستار” عدالت برابر بر اساس قانون و خواست آمریکایی ها نمی شود پریشان تعداد کمی از “lawbreakers” که با استفاده از این تظاهرات به شرکت در غارت و خشونت است.

“این است که سالم و بی خطر و وحدت تقاضا – که همه ما باید قادر به گرفتن پشت” Mattis گفت. “تظاهرات تعریف شده توسط دهها هزار نفر از مردم وجدانی که اصرار دارد که ما زندگی کردن را به ما ارزش—ارزش های ما به عنوان مردم و ارزش های ما به عنوان یک ملت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de