مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار خواهد شد مدرج پشت جولای 4th حزب در کاخ سفید به عنوان coronavirus موارد سنبله

واشنگتن – انفجار coronavirus موارد نیست توقف جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از میزبانی ژوئیه 4 شنبه در کاخ سفید با وجود اعتراض از مقامات بهداشت عمومی.

در این سال روز استقلال رویداد است که تا حدودی کوچک به عقب وجود دارد نمی توان زرهی ارتش وسایل نقلیه بر روی صفحه نمایش در یادبود لینکلن به عنوان اتفاق افتاده در سال گذشته – اما کاخ سفید هنوز برنامه ای برای میزبان صدها نفر از مردم در جنوب چمن برای موسیقی و آتش بازی.

مبارزه با کروناویروس همه گیر است و حتی یک موضوع از آنچه که کاخ سفید خواستار “سلام به امریکا است.” مهمانان دعوت شده شامل پزشکان و پرستاران و دیگر خط مقدم پاسخ به COVID-19 بحران و همچنین از اعضای نظامی و اجرای قانون و خانواده خود را.

“مردم آمریکا نشان داده اند فوق العاده ای شجاعت و روح و روان به خصوص ما شگفت آور خط مقدم کارگران در مبارزه علیه این جهانی همه گیر فقط به عنوان پدران ما را در مبارزه برای تضمین استقلال” کاخ سفید در بیانیه ای گفت.

داده های اخیر سنبله در COVID-19 موارد کاخ سفید گفت: آن را ارائه ماسک های صورت و ضد عفونی کننده دست به مهمانان و تشویق اجتماعی فاصله. برخی از مهمانان خواهد بود در بیضی درست در جنوب کاخ سفید است.

آماده سازی تاکید خطرات غیر ضروری از این رویداد برخی از قانونگذاران گفت.

“رئیس جمهور به عنوان او از ماه فوریه همچنان به اصرار دارند که این ویروس به سادگی ناپدید می شوند و دولت پاسخ همچنان به هدایت افکار واهی و پوچ” گفت: تشکر. همین Beyer, D-Va., که منطقه شامل حومه واشنگتن ،

Beyer که متهم به تهمت دوباره “با استفاده از نیروهای نظامی برای مرحله هنوز یکی دیگر از پر هزینه سیاسی عکس op گفت:” رئیس جمهور رویکرد “نه یک استراتژی برای پایان دادن به یک بیماری همه گیر.”

بیشتر: 1,700 نیروهای پشتیبانی خواهد کرد مغلوب ساختن پیشی جستن 4 ژوئیه جشن برنامه های پنتاگون می گوید

بیشتر: گزارش: trump’s 2019 چهارم جولای رویداد هزینه 13 میلیون دلار, دو که از سال های گذشته

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود که لغو سنتی چهارم جولای رژه در پایتخت کشور گفت: دفتر اطلاع مغلوب ساختن پیشی جستن داخلی بخش است که این رویداد آن است که برنامه ریزی نقض دستورالعمل های بهداشتی تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“ما در حال دادن به سی ساکنان همان پیام در مورد هر یک از گردش خود را برای تعطیلات آخر هفته” Bowser خود به خبرنگاران گفت:. “از خودتان بپرسید” آیا شما نیاز به وجود دارد؟””

به عنوان پنج شنبه, ایالات متحده آمریکا تا به حال مجموعه ای جدید COVID-19 روزانه پرونده در شش گذشته نه روز از جمله حداقل 52,000 موارد در روز پنج شنبه خود را. بیش از 2.8 میلیون آمریکایی به قرارداد این ویروس در سراسر کشور و بیش از 131,000 فوت کرده اند.

هنوز هم هزاران نفر از مردم در حال انتظار برای جمع آوری و پایین بازار ملی برای تماشای آتش بازی.

مغلوب ساختن پیشی جستن که در سال گذشته به یک سخنرانی آماده در مراحل یادبود لینکلن قرار است به اظهارات طول چهار رویداد در اوایل شب در کاخ سفید است.

این رویداد نیز از ویژگی های موسیقی نظامی تظاهرات و هواپیما پلها و همچنین سالانه آتش بازی اغراق بیش از بازار ملی کاخ سفید گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن بالاتری پروفایل جشن روز جمعه در سفر به داکوتای جنوبی برای تماشای یک آتش بازی نشان می دهد بیش از کوه راشمور. “آن را می شود بسیار هیجان انگیز آن را به زیبا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در بررسی خود را در چهارم جولای آخر هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن جشن در یک پر در زمان ریاست جمهوری. یک سری از نظرسنجی ها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن لغزش دورتر پشت دموکراتیک چلنجر جو بایدن در انتخابات ماه نوامبر. وجود دارد همچنین تمدید سوالات خود را در مورد روابط دوستانه رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در نور گزارش می دهد که روس ها پرداخت می شود ممکن است نعمت به مبارزان طالبان برای کشتن نیروهای ایالات متحده در افغانستان است.

رئیس جمهور آمریکا نیز تحت حمله لرزان پاسخ به COVID-19 pandemic, اگر چه او جشن بهبود کار شماره پنج شنبه.

جنوب چمن کاخ سفید نمی خواهد تنها مکانی برای اجتماعات بزرگ در روز استقلال در پایتخت کشور است.

حقوق مدنی گروه در حال انتظار برای جمع آوری در نزدیکی کاخ سفید برای ادامه تظاهرات علیه خشونت پلیس و تبعیض نژادی. تظاهرات بنیادی از مارس 25 پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

در آماده سازی پرسنل امنیتی را دوباره نصب بلند سیاه و نرده های اطراف کاخ سفید پیچیده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان گرما بیش از مقیاس و هزینه ژوئیه سال گذشته چهارمین رویداد که زخم هزینه مالیات دهندگان $13 میلیون با توجه به دولت پاسخگویی ،

بیشتر: “این چیزی می گوید’: تظاهرات در واشنگتن برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 4 ژوئیه جشن

بیشتر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر در تاریخ 4 جولای سخنرانی اشاره فرودگاه در طول جنگ انقلاب

در مراحل یادبود لینکلن ایستاده پشت باران-آرام شیشه های ضد گلوله تهمت سخنرانی پرداخت ادای احترام به تمام پنج شاخه های نظامی – plus به تازگی ایجاد شده فضا نیروی

این رویداد شامل یک سری از پلها از جمله B-2 stealth bomber, F-22 raptors, نیروی دریایی آبی و فرشتگان و حتی ادم تنومند و بدقواره هواپیما که تعیین شده است یک نیروی هوایی که تهمت مگس در آن است.

برخی از کسانی که همان نوع از هواپیماها را به پرواز بیش از بازار ملی در این سال به عنوان به خوبی.

تهمت نیز ساخته شده است یکی از معروف ترین gaffes در ژوئیه گذشته 4 گفتار. ستایش استعماری نیروهای نظامی که شکست انگلیسی ها در آمریکا انقلاب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ارتش ما سرنشین دار درجه … آن را منفجر روی باروها از آن زمان بیش از این فرودگاه است.”

وجود دارد هیچ هواپیما یا فرودگاه اواخر قرن 18. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد سرزنش یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته مشکل است.

برخی از نمایندگان مجلس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده در سال گذشته 4 جولای گفتار و رویداد بیش از حد در مورد خود او انجام همان چیزی که در این سال در دوران COVID-19.

گفت: Beyer: “روشن است که او مایل به قرار دادن دیگران در معرض خطر به منظور سرپا نگه داشتن خود را شکننده نفس است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>