مغلوب ساختن پیشی جستن پرده فضایی نیروی پرچم پنتاگون می گوید او فوق العاده duper’ موشک های hypersonic سلاح

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه نشان داد پرچم رسمی جدید فضایی آمریکا نیروی, اولین شاخه نظامی ایجاد شده در هفت دهه است. او همچنین تبلیغ توسعه در جریان است از آنچه که او به نام “سوپر duper موشکی” است که می تواند شکست دادن دشمنان خارجی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پرچم نمایش داده خواهد شد در کاخ سفید است. پرچم به او ارائه شده بود در دفتر بیضی شکل که در آن او نیز امضا 2020 نیروهای مسلح در روز اعلام.

“فضایی است برای رفتن به آینده هم از نظر دفاع و حمله و بسیاری از چیزهای دیگر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال حاضر رهبر در فضا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این کشور در حال ساخت “باور نکردنی در تجهیزات نظامی در یک سطح است که هیچ کس تا کنون ندیده” و توصیف یک موشک او گفت در حال توسعه است که “سریعترین در جهان” و سبقت گرفتن چین و روسیه است.

“ما من اسمش را” سوپر duper موشک “و من شنیده ام دیگر شب 17 بار سریع تر از آنچه که آنها در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما را به سریعترین موشک ما در حال حاضر. شما شنیده ام روسیه به پنج برابر و در چین کار بر روی پنج یا شش بار. ما یک بار 17 و آن را فقط بدست بروید.”

دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany نمی دهید بیشتر با جزئیات آنچه موشکی تهمت بود صحبت کردن در مورد زمانی که خواسته در کاخ سفید نشست خبری. اما وزارت دفاع رسمی بعد گفت در توییتر که ایالات متحده “در حال توسعه طیف وسیعی از hypersonic موشک.”

فضا نیروی تاسیس شد و در اواخر سال گذشته توسط دولت برای محافظت از دارایی های ایالات متحده در فضا است. مغلوب ساختن پیشی جستن است با اشاره به تهدیدات از چین و روسیه و این کشور را از اتکا به ماهواره برای دفاع عملیات به عنوان استدلال برای ششمین شاخه نظامی.

او گفت: آمریکا و دشمنان با هدف قرار دادن “زمین مدار با تکنولوژی جدید با هدف قرار دادن ماهواره های آمریکا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اول نشان داد که فضا و نیروی لوگو در ژانویه و آن را بلافاصله جلب مقایسه به این نشان که نشان دهنده داستانی Starfleet فرماندهی در “پیشتازان فضا” فیلم حق رای دادن. این لوگو یک نسخه اصلاح شده از قبل موجود نیروی هوایی فرماندهی فضایی آرم ،

آرم به نظر می رسد آشنا: مغلوب ساختن پیشی جستن رونمایی فضای جدید نیروی آرم تساوی مقایسه به ‘Star Trek’ Starfleet فرمان

چرا کمو, یکنواخت?: فضایی است که زمین سیاه و سفید, پس چرا به ما فضا نیروی اعضای پوشیدن کمو لباس?

“دلتا در وسط نماد که فضای جوامع استفاده می شود برای سال ها و سال ها و سال ها. ستاره شمال معنای اصلی ما ارزش ما نور هدایت, اگر شما خواهد شد. و مدار در سراسر جهان نشانگر توانایی های فضایی است که سوخت ما زندگی به سبک آمریکایی و آمریکایی ما راه جنگ” گفت: Jay ریموند فضا نیروی فرمانده عملیات فضایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>