مغلوب ساختن پیشی جستن, تولسا و مرگ لینکلن حزب جمهوری خواه

نظر

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده برای رفتن به تلسا برای شنبه رالی جمهوری خواه سناتور جیمز Lankford اوکلاهما اعلام کرد که “هیچ سوال این است که هنوز حزب از لینکلن.”

خوب سناتور Lankford من اخبار را برای شما: امروز ایران به رهبری تهمت است نه حزب جمهوری خواه از آبراهام لینکلن. در واقع آن است که حزب از Ulysses S. Grant, تدی روزولت, دوایت آیزنهاور یا رونالد ریگان ،

به جای آن یک حزب به طور فزاینده ای توسط فعالان که اکثریت سفید همیشه آزرده, virulently نظامی در مورد متمم دوم (و حقوق خود را به پوشیدن ماسک صورت در طول یک بیماری همه گیر), pro-کنفدراسیون و آشکارا نژادپرست است. است که حزب خود را, سناتور.

ناپدید اصلی حزب جمهوری خواه

بیایید روشن شود. این حزب آغاز شد که در سال 1854 به عنوان یک طرفدار طرفدار الغای برده داری ضد برده داری ، این حزب که رهایی بردگان و یا گذشت 13, 14 و 15 اصلاحات مربوط به قانون اساسی است. این حزب که رهبران برنده جنگ داخلی مبارزه کلان و طلیعه در بازسازی. این حزب که با استقبال بوکر تی واشنگتن به کاخ سفید و یا استفاده فدرال آمريکا در سال 1957 به ادغام لیتل راک ،

این حزب به رهبری اورت Dirksen در سنا کمک کرد که تصویب حقوق مدنی عمل می کنند و حق رای و اعمال 1960s. متاسفانه این حزب جمهوری خواه در درون آن انتخاب صفوف تنها یکی از سیاه سناتور ” تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی و یکی از سیاه عضو خانه خواهد هرد از تگزاس. هرد اعلام کرد او از بازنشستگی در سال 2020 و اسکات گفته است که اگر او در صورت انتخاب مجدد در سال 2022 خواهد بود نهایی خود را مدت است.

نه, این است که خود را بزرگ پدربزرگ یا حتی پدربزرگ خود را از حزب جمهوری خواه. این حزب جمهوری خواه خواهد بود که اولین بار به طور علنی و با افتخار لکه لینکلن میراث و آغوش به جای خائن جنوب شورش است که به دنبال تقسیم و از بین بردن اتحادیه پدران بنیانگذار ما تاسیس در سال 1776.

این است که در حال حاضر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ، و سفر خود را به تولسا (یک شهرستان است که در سال 1921 سایت از بدترین کشتار جمعی مسالمت آمیز مردان و زنان سیاه در تاریخ امریکا) روز پس از Juneteenth (که یادآور پایان آمریکا برده داری) می گوید زیادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار در طول پس از جورج فلوید غم انگیز قتل شده است قابل سرزنش بزدلانه و تفرقه. او روشن ساخته است برای همه ما — اما بیشتر از همه برای او بسیار سفید بسیار یکپارچه پایه — که او را در کنار دموکراسی و آزادی و عدالت برای همه, اما در عوض در کنار سرکوب آزادی بیان پاره-کشتار با گاز معترضان و درگیر شدن در جنگ فرهنگ است که دیگر طنین انداز با یک قرن 21 امریکا که در آن بیش از 40 درصد از جمعیت “از رنگ است.”

هر دو مادر و پدربزرگ و مادربزرگ پدری بودند آیزنهاور جمهوری خواهان. من در حد متوسط سیاه زن جمهوری خواه برای بیش از 25 سال است. با الهام از جک کمپ در یک سخنرانی در سال 1988 رفتم برای کار به عنوان یک کارآموز برای دیابت پیت ویلسون R-کالیفرنیا و سپس برای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش مجدد انتخابات در سال 1992. فراتر از آن است که من مشغول به کار سابق رژیم صهیونیستی. کریستین تاد ویتمن, R-N. J. و سپس در سال 1997 به عنوان اولین سیاه زن وکیل به اکثریت جمهوری خواه در مجلس اصلاحات و نظارت کمیته مشاوره.

تاریخ هنریتا چوب: Backstory: کمی شناخته شده داستان در مورد برده های سابق که شکایت او را اسیر و برنده

اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد دریافت جایزه بود و منتخب در سال 2016 من مانند بسیاری میانه و فوتبال تبدیل به یک “هرگز Trumper.” من اوایل مشاور ارشد لینکلن پروژه هنگامی که آن را راه اندازی در ماه ژانویه سال 2020 است. و من در حال حاضر خودم در ژوئن 2020 سرخورده با “هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن” جنبش آن را به عنوان بیش از حد سفید و بیش از حد نر.

آسیب از زمان حزب جمهوری خواه

اجازه دهید به من می گویند آن را به سادگی. اگر امروز جمهوری خواهان فکر می کنم که در راهپیمایی “Black Lives Matter” همبستگی با سن. میت رامنی یک روز پس از آن آواز مغلوب ساختن پیشی جستن میاد بعد شما باعث می شود “بیدار” سپس آنها به عنوان clueless به قدرت و تاثیر این ملی حاضر است. اگر امروز جمهوری خواهان فکر می کنم رئیس جمهور تهمت می توانید با پرتاب یک جامعه سیاه نادرست صدا-گزش مانند “من انجام داده اند بیشتر برای مردم سیاه و سفید بیش از هر رئیس جمهور” در حالی که تبدیل ملی Guardsmen و پلیس علیه معترضان مسالمت آمیز در میدان لافایت و سپس آنها بسیار اشتباه است.

19 قرن حزب لینکلن یکی که ایستاده بود برای وحدت اتحادیه. آزادی برای به بردگی گرفته شده. فرصت برای مظلوم. 21 قرن حزب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مخفف نژادی تهمت قرار دادن هیسپانیک نوزادان در قفس گفتن بموقع-انتخاب congresswomen از رنگ به “بازگشت” را که در آن از آنها آمد و با مخفی شدن در یک پناهگاه در طول تاریخی تظاهرات در حمایت از برابری نژادی و عدالت است. این هیچ جای تعجب است که مری الیزابت تیلور, یک مقام وزارت خارجه و یکی از مقامات عالی رتبه آمریکایی های آفریقایی تبار به دنبال “دیکته از وجدان من” و کناره گیری کرد.

عدالت در عمل: ایران ایالت و سناتور ” تیم اسکات: من خفه در ترس هنگامی که توسط پلیس متوقف. ما نیاز به عدالت عمل می کنند.

اشتباه نکنید آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن است در مورد به انجام در تولسا خطرناک است. حتی اگر او می دهد خدمات لب به نژادی عدالت و پلیس اصلاحات او است سیگنالینگ از منبر ریاست جمهوری که او را حفظ و دفاع از سفیدی آمریکا است. زمانی که جمهوری خواهان مانند Lankford گوش دادن به به لینکلن آزادی بردگان به اثبات آنها نیست و نژادپرستانه که در آن قطع نمی شود در این لحظه ای سرنوشت ساز برای امریکا در روابط.

ریچارد نیکسون با “جنوب استراتژی” در سال 1968 شتاب روند از بین بردن تروریستها میراث به عنوان حزب لینکلن. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید ،

سوفیا A. Nelson است سی ان ان مفسر روزنامه نگار و نویسنده “E Pluribus یک: بازپس ما بنیانگذاران’ چشم انداز برای ایالات متحده امریکا است.” او در توییتر دنبال کنید: @IAmSophiaNelson

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>