مغلوب ساختن پیشی جستن امروز: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند میشیگان و نوادا بیش از پست الکترونیکی-در رای گیری

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه تهدید بودجه فدرال به میشیگان و نوادا به عنوان کسانی که دو دموکراتیک به رهبری ایالات دنبال پست الکترونیکی-در رای گیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا و به دروغ ادعا کرد در توییتر که در میشیگان است ارسال برگه های رای و رای گیری برنامه ها به رای دهندگان آن است. در روز سه شنبه میشیگان وزیر امور خارجه گفت: دفتر او ارسال خواهد absentee ballot برنامه های کاربردی به رای دهندگان برای انتخابات در ماه اوت و نوامبر است. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد خشم خود را صدای جیر جیر می گویند برنامه های کاربردی و ادعا کرد وزیر امور خارجه اقدام غیر قانونی بود — که او را تکذیب کرد.

نوادا در حال برنامه ریزی یک پست الکترونیکی انتخابات آن در تاریخ 9 ژوئن اولیه.

به عنوان NPR با اشاره به انتخابات در حال اجرا توسط دولت های ایالتی و محلی پس از آن معلوم نیست چه تهمت می تواند از نظر قانونی خودداری از بودجه متحده است.

میشیگان وزیر امور خارجه Jocelyn بنسون توییتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن: “ما فرستاده می شود برنامه های کاربردی نمی دانند ، درست مثل من GOP همکاران در آیووا, گرجستان, نبراسکا, و, West Virginia.” مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای بازدید از یک شرکت موتور فورد. F +3.58% گیاه در دولت در روز پنج شنبه. بنسون نیز توییتی “هر میشیگان ثبت نام رای دهندگان دارای یک حق رای توسط mail.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی برافراشته در برابر پست الکترونیکی-در رای گیری این ادعا آن است که مستعد ابتلا به تقلب. اما کارشناسان گفته اند تقلب در آراء نادر است. دموکرات ها در ضمن, حمایت از پست الکترونیکی-در رای گیری به عنوان یک راه ایمن مصاحبه برگه های رای در طول coronavirus بیماری همه گیر.

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak به نام تهمت و تهدید “ظالمانه” بیش از یک جفت توییتهایی.

ثبت نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن امروز و بیشتر MarketWatch خبرنامه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de