مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به شدت تنظیم’ یا ‘بستن’ سیستم عامل رسانه های اجتماعی پس از توییتر واقعیت بررسی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تهدید به “به شدت تنظیم” یا “تعطیل” سیستم عامل رسانه های اجتماعی یک روز پس از توییتر اضافه شده یک “واقعیت را بررسی کنید” برچسب به خود توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در برگه های رای.

پس از به tweeting سه شنبه گفت که “توییتر در حال حاضر به دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری” و “سرکوب آزادی بیان” مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا توییتی دوباره جمعه در مورد سیستم عامل رسانه های اجتماعی بدون به طور خاص نامگذاری توییتر است که پلت فرم های مورد علاقه خود را به پست كلیك كنید انداز خود را به میلیون ها نفر از پیروان.

ادعای “جمهوری خواهان احساس می کنید که سیستم عامل رسانه های اجتماعی کاملا سکوت محافظه کاران صدای” مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت “ما به شدت تنظیم و یا نزدیک آنها را قبل از ما همیشه می تواند اجازه می دهد این اتفاق می افتد.”

ساعت بعد او به نام توییتر در یک توییت نوشت: “توییتر در حال حاضر نشان داده شده است که همه چیز ما شده است گفت: در مورد آنها (و دیگر هموطنان) درست است. اقدام بزرگ به دنبال!”

وی همچنین با تکرار ادعاهای خود صبح روز چهارشنبه در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای به tweeting که گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری “خواهد بود رایگان برای همه در تقلب و جعل اسناد و سرقت از برگه های رای.”

یک واقعیت را بررسی کنید برچسب شده است به صدای جیر جیر در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری صبح روز چهارشنبه.

توییتر می افزاید: واقعیت این بررسی به ناروا توییتهایی: ‘به طور بالقوه حاوی اطلاعات گمراه کننده’

توییتر برچسب ها: رسانه های اجتماعی غول پیکر می گوید آن را به برچسب مورد مناقشه coronavirus توییتهایی

حدود دو ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اولین توییتی شنبه, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo توییتی در مورد پیوستن به آزادی آنلاین ائتلاف برای ترویج و حمایت از آزادی اینترنت “در همه زمان ها است.”

“آمریکا می ایستد در برابر, و نمی خواهد تحمل دولت تحمیل خاموش شدن ناگهانی اینترنت و دیگر اشکال سانسور در طول یا پس از این همه گیر” Pompeo توییتی چهارشنبه.

دستیار وزیر برای دموکراسی حقوق بشر و کار Robert A. Destro نیز توییتی درباره پیوستن به ائتلاف و خواستار دولت به اطمینان حاصل شود که حقوق بشر و حفاظت آنلاین در پاسخ به این #COVID19 بیماری همه گیر.

رئیس جمهور نمی تواند به طور یک جانبه تنظیم و یا شرکت هایی که نیاز به اقدام کنگره و یا کمیسیون ارتباطات فدرال. اما متوقف نمی مغلوب ساختن پیشی جستن از صدور یک هشدار قوی روز شنبه.

این اولین بار نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او به دنبال در مقررات جدید برای غول تکنولوژی.

در طول انتخابات ریاست جمهوری 2016 محافظه کاران متهم Facebook سانسور راست متمایل صدای.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین متهم توییتر از خاموش کردن محافظه کار آمریکا در ماه جولای 2018. توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی گفت: در آن زمان که خود را از کارکنان شرکت “چپ متمایل” اما گفت: ایدئولوژی سیاسی مشخص نیست آنچه به نظر می رسد در توییتر.

در ماه اوت سال 2018 خود را بالا مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: تهمت بود با توجه به مقررات جدید در موتور جستجو گوگل به آدرس نگرانی خود را که آن را تبدیل به بیش از حد بسیاری از داستان های حیاتی هستند که از او. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از آن که گوگل شد “بهره گیری” از مردم و همچنین حمله Twitter و Facebook به عنوان ناعادلانه است.

Google, Facebook و توییتر به مدت طولانی بازیگران خود را به عنوان خنثی purveyors از اطلاعات اقدام به اعتصاب تعادل بین کاربران آزادانه خود را ابراز و نگه داشتن نفرت سوء استفاده و اطلاعات غلط کردن سیستم عامل خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود با عصبانیت مشت کردن سهشنبه پس از توییتر اضافه شده هشدار عبارت به دو مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی که به نام پست الکترونیکی-در برگه های رای “جعلی” و پیش بینی کرد که “جعبه پست الکترونیکی خواهد بود دزدیدند” در میان چیزهای دیگر.

هشدار عبارت آمده است: “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای.” وقتی کلیک بر که باز می شود یک توییتر “لحظات” صفحه که شامل اخبار و چک حقیقت در مورد تهمت را ادعا می کند.

توییتر پیش از این اعلام کرد که آنها شروع به استفاده از این “برچسب ها و پیام های هشدار دهنده برای ارائه توضیحات اضافی و یا توضیحات در شرایطی که خطرات ناشی از آسیب های مرتبط با یک صدای جیر جیر در حال کمتر شدید اما در جایی که مردم هنوز هم ممکن است اشتباه یا گمراه محتوا.”

توییتر سخنگوی کتی Rosborough گفت: ایالات متحده آمریکا امروز سه شنبه که دو توییتهایی “به طور بالقوه حاوی اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری فرآیندهای شده اند و برچسب به ارائه اضافی بافت اطراف پست الکترونیکی-در برگه های رای. این تصمیم در راستای رویکرد ما به اشتراک گذاشته شده در اوایل این ماه.”

این اولین بار بود, توییتر و برچسب هر یک از مغلوب ساختن پیشی جستن پست به عنوان گمراه کننده Rosborough گفت.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان که ادعا تعصب در بخشی از شرکت های فن آوری را مورد سوال که آیا سیستم عامل مانند Twitter و Facebook باید همچنان به لذت بردن از مسئولیت حمایت به عنوان “سیستم عامل” تحت قانون فدرال – و یا درمان می شود بیشتر شبیه به ناشران است که می تواند در صورت دعاوی بیش از محتوا است.

حمایت شده اند با اعتبار امکان رشد نامحدود از اینترنت برای بیش از دو دهه اما در حال حاضر برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در حال دفاع است که رسانه های اجتماعی شرکت ها بیشتر موشکافی.

“فناوری بزرگ می شود یک جزوه از دولت فدرال” جمهوریخواه ایالت جاش هالی گفته فاکس نیوز. “آنها این ویژه ایمنی این ایمنی ویژه ای از لباس و از مسئولیت است که ارزش میلیاردها دلار به آنها در هر سال. چرا آنها گرفتن یارانه توسط دولت فدرال مالیات دهندگان به سانسور محافظه کاران به سانسور مردم مهم چین است.”

کمک: ساوانا Behrmann ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر: @KellyTyko

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de