مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به طور دائم قطع که بودجه و تجدید نظر در’ آمریکا عضویت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به طور دائم قطع ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی و “تجدید نظر” عضویت جهانی سلامت بدن اگر که نمی اتخاذ “اصلی اساسی پیشرفت” در عرض 30 روز.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده در نامه ارسالی شنبه به کسی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در حال تشدید رئیس جمهور حملات در که. او را متهم به سازمان “تکرار اشتباه” در طول coronavirus همه گیر و خواستار “آن را در واقع می تواند در نشان دادن استقلال” از چین.

‘این شما را بکشند’:مردم هشدار به دیگران پس تهمت آشکار استفاده از هیدروکسی کلروکین

“دولت من در حال حاضر شروع به بحث با شما در مورد چگونگی اصلاحات در سازمان است. اما عمل مورد نیاز است به سرعت. ما را هم به زباله” مغلوب ساختن پیشی جستن در نوشت خود اتمام حجت می آید که حدود یک ماه پس از مسدود که بودجه در حال بررسی یک تحقیق رسمی به بین المللی سلامت بدن و آن coronavirus پاسخ.

نامه لیست یک سری از اتهامات ناروا گفت منعکس کننده چگونه این آژانس سازمان ملل متحد از دست رفته علائم هشدار دهنده زود هنگام بیش از این ویروس گسترش و سپس blithely پذیرفته چین به عدم شفافیت بیش از شیوع مانند اینکه آیا coronavirus می تواند انتقال بین انسان. که در ابتدا گردش اولیه چینی ادعا می کند که هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال coronavirus.

COVID-19: وزیر بهداشت الکس آذر رئیسجمهور که به عنوان چین پشت coronavirus تحقیقات

در نامه خود تهمت نیست طرح آنچه که نیاز به انجام برای برآوردن خواسته های خود را. روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام سازمان ملل متحد در سلامت بدن یک “عروسک خیمه شب بازی از چین است.”

که بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در عمل است.

این سازمان قبلا مورد اختلاف و ادعا می کند از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که این عمل بیش از حد به آرامی در صدایی زنگ بیش از coronavirus. کارشناسان بهداشت عمومی به مدت طولانی هشدار داد که آژانس بیش از حد بوروکراتیک و نیاز به اصلاحات است. شواهد کمی پدید آمده برای اثبات اتهامات از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت است که افرادی که عمدا عمل در کنسرت با چین به مبهم و تاریک کردن آنچه در آن می دانست که در مورد شیوع.

روز دوشنبه Ghebreyesus گفت که راه اندازی یک ارزیابی مستقل از این که coronavirus پاسخ “در اولین لحظه ای مناسب است.” و چین رهبر چین گفت که حمایت از تحقیقات مستقل به این بیماری همه گیر.

تجزیه و تحلیل: مغلوب ساختن پیشی جستن توقف کمک های مالی به چه کسی است. کارشناسان می گویند که ما به آن نیاز دارید در حال حاضر بیشتر از همیشه

این آمریکا است که بزرگترین کمک کننده. آن را پرداخت 400 میلیون دلار به این که برای 2018-2019 با توجه به وب سایت سازمان. که پول نشان دهنده حدود 15 درصد از افرادی که بودجه. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه گذشته که او را به طور موقت مسدود که مخارج او گفت: او را “کانال” پول به مناطق دیگر برای مبارزه با شیوع کروناویروس. او نه ارائه جزئیات در تعهد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>