مغلوب ساختن پیشی جستن به جنبش در آوردن خشم با برنامه ریزی برای Juneteenth تجمع در Tulsa, سایت بزرگ قتل عام آمریکایی های آفریقایی تبار

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به برگزاری اولین رالی در سه ماه در تولسا محل یکی از بدترین قتل عام آمریکایی های آفریقایی تبار در تاریخ ایالات متحده است باعث اختلاف او به عنوان کشتی با انتقاد خود از دست زدن به سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد به بازدید اوکلاهما در تاریخ 19 ژوئن برای اولین بار از چند کمپین حوادث. از آن خواهد شد برای اولین بار رالی پس از یک رویداد در شارلوت کارولینای شمالی در تاریخ 2 مارس. سفر می آید پس از هفته ها تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید گزارشی که دوخته بود به زمین برای حدود دو ساعت در زیر زانو سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس است.

تهمت قرار داده و خود را بزرگ تجمعات انتخاباتی در وقفه برای چند ماه در حالی که بسیاری از کشور قفل شده بود در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ژوئن 19, یا Juneteenth, همچنین شناخته شده به عنوان رهایی و روز بزرگداشت تاریخ در سال 1865 در هنگام مسلح ، ژنرال گوردون گرنجر سفر به گالوستون تگزاس به اطلاع ساکنان که رئیس جمهور آبراهام لینکلن به حال رهایی بردگان و صاحبان برده بود مطابق با رهایی ا …

این ماه تولسا مشخص ترسناک تاریخ – 99 سالگرد تولسا مسابقه کشتار که در آن سفید و اوباش ویران پر رونق آفریقایی-آمریکایی جامعه کسب و کار در Greenwood منطقه شناخته شده به عنوان “سیاه وال استریت.” برآوردها نشان می دهد به عنوان بسیاری از 300 نفر کشته شدند و نمرات از خانه و کسب و کار نابود شدند.

آلیشیا اندروز صندلی از اوکلاهما حزب دموکرات گفت: تهمت بود “thumbing بینی خود را در واقعی مسئله نژادی و بی عدالتی.”

“وجود دارد یک مرد عبارت و پس از آن وجود دارد اقدامات خود را,” او گفت:. “او از آمدن به اینجا در آن تاریخ بدون هر گونه کمک رسانی به جامعه و گفت: برای وحدت آن است که یک سیلی.”

تشکر. Al, سبز, D-تگزاس یک عضو کنگره, سیاه, انجمن, توییتی پنج شنبه که برگزاری این تجمع در تولسا بود “آشکار نژادپرستی از بالاترین مقام در زمین است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: زمان و محل تجمع بودند عمدی و تیم خود را نمایش آن به عنوان یک فرصت برای خود مشتری جلب کردن “موفقیت برای آمریکایی های سیاه و سفید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن چهره های افزایش انتقاد از جمله از جمهوری خواهان برای پاسخ به رشد Black Lives Matter جنبش – سه کلمه حک زرد رنگ در خیابان خارج از کاخ سفید است.

در پی فلوید مرگ و خشم است که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: کمی در مورد نژادی و نابرابری به جای تمرکز بر بازگرداندن “نظم و قانون” در خیابان های آمریکا و lambasting معترضان به عنوان “اراذل و اوباش” و غارتگران است.

اعضای تهمت خود دولت از جمله رئیس ستاد مشترک ارتش علامت Milley, فاصله خود را از تصمیم گیری به زور روشن یک پارک خارج از کاخ سفید مسالمت آمیز معترضان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند راه رفتن به نزدیکی کلیسای سنت جان و نگه دارید تا یک کتاب مقدس قبل از اینکه دوربین های تلویزیونی. Milley کرد و گفت: او تا به حال ساخته شده است یک “اشتباه” در همراه مغلوب ساختن پیشی جستن در راه رفتن.

Mechelle قهوه ای, هماهنگ کننده برنامه و راهنمای تور برای Greenwood مرکز فرهنگی در تولسا گفت: این سازمان تا به حال شنیده نشده از رئیس جمهور و یا تهمت و مبارزات انتخاباتی خود را در مورد برنامه ریزی سفر می کند و انتظار می رود به.

“جامعه احساس نمی کند که برنده است که واقعا علاقه مند در تاریخ Greenwood منطقه” براون گفت: “و این که سفر خود به نیویورک در طول Juneteenth که ما بزرگداشت 99-سال سالگرد قتل عام است توهین آمیز است.”

براون گفت: جامعه سیاه و سفید در تولسا بود “فوق العاده مضطرب” در مورد این تجمع است.

“شما باید افرادی که با افتخار خود را با تکان دادن مؤتلفه پرچم در برابر پس زمینه از آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگران – سفید متفقین – که در ادامه به اعتراض جورج فلوید مرگ و خشونت پلیس” او گفت:. “ما فقط دیدن این پتانسیل وجود دارد که یک برخورد.”

ارشد تهمت کمپین مشاور کاترینا پيرسون در بیانیه ای گفت که برنده این دیدار شد کاملا مناسب است.

“به عنوان حزب لینکلن خواهان مفتخریم از تاریخ Juneteenth است که در سالگرد آخرین خواندن رهایی اعلام,” او گفت:. “رئیس جمهور تهمت ساخته شده است یک رکورد از موفقیت برای آمریکایی های سیاه و سفید از جمله بی سابقه نرخ بیکاری پایین قبل از جهانی همه گیر در تمام زمان بالا بودجه برای تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه های عدالت کیفری و اصلاحات است.”

ایالات متحده آمریکا امروز/ایپسوس نظرسنجی این هفته منتشر پیشنهاد پیاده روی در سراسر لافایت مربع بود, لحظه ای تعیین کننده برای رئیس جمهور. نزدیک به نه از 10 آمریکایی ها شنیده می شود در مورد این حادثه که در آن پلیس با استفاده از دود قوطی اسپری فلفل و دیگر محرک برای پاک کردن معترضان مسالمت آمیز. دو سوم از آمریکایی 63%, مخالفت با نشان دادن زور و تقریبا نیمی از 44 درصد می گویند که آنها “به شدت” در مخالفت با آن.

امروز ایالات متحده آمریکا/ایپسوس نظرسنجی همچنین نشان داد که 60 درصد از آمریکایی ها می گویند آنها اعتماد Black Lives Matter جنبش برای ترویج عدالت و برابر درمان برای مردم از همه نژادها – در مقایسه با 38% که می گویند آنها اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن. پنجاه و یک درصد می گویند به آنها اعتماد presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن.

بیشتر: چگونه پلیس را تحت فشار قرار دادند کنار معترضان قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز کلیسا عکس

رئیس جمهور با بیان غضبناک مخالفت با تغییر نام پایگاه نظامی که خرس نام مؤتلفه ژنرال پس از بالا مقامات نظامی پیشنهاد آنها باز به بحث در مورد تغییرات. مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال کرد که این پایگاه بخشی از “یک آمریکایی میراث.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اغلب سیاهی ضبط خود را برای کمک به آمریکایی های آفریقایی تبار در هنگام مواجهه با سوال در مورد نژادی و بی عدالتی است اما ارائه جزئیات کمی در برنامه به آدرس سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس. کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال در چند نامشخص پیشنهادات در عدالت کیفری در حالی که دموکرات کنگره در حال تلاش برای تصویب قوانین گسترده به پلیس مبارزه با خشونت و تعصب نژادی. سناتور. Tim Scott تنها آفریقایی آمریکایی جمهوری خواه در سنای آمریکا منجر اوباما در تلاش است.

چه Juneteenth? ما توضیح تعطیلات که یادبود پایان برده داری

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به احیای خود تظاهرات می آید نزدیک به 100 روز قبل از برخی از شروع مصاحبه برگه های رای خود و با هدف تقویت حرکت خود را به عنوان نظر سنجی نشان می دهد او را عقب مانده در برابر بایدن در سراسر کشور و در میدان نبرد متحده مانند میشیگان و پنسیلوانیا است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می خواهد به ضربه مجدد در چند هفته گذشته گفت:” الکس Conant, یک ایران مشاور که در خدمت به عنوان مارکو روبیو ارتباطات مدیر در سال 2016.

“مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات در طول این زمان زمان رسالت او را با خود پایه اما خاموش بسیاری از رای دهندگان مستقل,” Conant گفت.

بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر سنجی های ملی با 8 درصد با توجه به RealClearPolitics رای گیری متوسط است.

ایالات متحده آمریکا امروز نظرسنجی: قوی پاکسازی میدان لافایت, اعتراض, بود, لحظه ای تعیین کننده برای رئیس جمهور و تظاهرات

اختلاف بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این فلوید تظاهرات اکو واکنش او مواجه شده و بیش نظرات خود را در سال 2017 حدود یک ناسیونالیست تجمع در Charlottesville, Virginia. این تجمع سازماندهی شده بود در اعتراض به پیشنهاد حذف یک مجسمه ژنرال رابرت E. Lee. مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به رد سفید گرایان پس از یک معترض کشته شد و ادعا وجود دارد خوب مردم در “هر دو طرف است.”

چالش برای مغلوب ساختن پیشی جستن در تولسا خواهد شد پیام و مخاطب قبل از او در مرکز شهر BOK, مرکز Conant گفت. او تظاهرات تمایل به جذب اکثریت سفید مخاطبان و Conant گفت: حتی اگر رئیس جمهور ارائه می دهد یک پیام وحدت اپتیک از این رویداد می تواند تحت الشعاع آن است.

“او می تواند بسیار گسترده و متحد پیام است که به طور کامل لغو شد توسط اپتیک اطراف رویداد,” او گفت:.

سناتور. جیمز Lankford R-Okla., استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید.

“من فکر می کنم اگر کسی را برای رفتن به جشن Juneteenth آنها می شود جمهوری خواهان به دلیل آن اتفاق می افتد به یک جمهوری خواه رئیس جمهور اعلام کرد که رهایی,” او گفت:. “من فکر می کنم رئیس جمهور باید صرف برخی از زمان صحبت کردن در مسائل نژادی. این یک روز مناسب. من فکر می کنم آن را به یک محل مناسب قادر به بحث در مورد آن.”

اندروز صندلی اوکلاهما را حزب دموکراتیک نیست و انتظار وحدت پیام.

“او حاضر به یک مکالمه معنادار در نابرابری نژادی و سفر خود در ژوئن 19 بدتر از حساس این معنی روحیه,” او گفت:. “هر زمان که ملت ما شده است در چهار راه او صحبت نمی کند تا برای وحدت. او در واقع استوکس آتش تفرقه.”

کمک: Joel شانون سوزان صفحه و سارا Elbeshbishi

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de