مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه منظور پیگیری پلیس سوء افسر آموزش در میان جورج فلوید تظاهرات

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه یک فرمان اجرایی را امضا کارگردانی افسران پلیس را به اتخاذ “بالاترین استانداردهای حرفه ای برای خدمت به جوامع خود” در تلاش برای سرکوب ناآرامی در میان جریان تظاهرات و خواستار اقدام پس از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار.

صحبت از کاخ سفید باغ گل رز تهمت گفت: او ملاقات خصوصی با چندین خانواده های کشته شدگان پلیس تعاملات از جمله اعضای خانواده از Ahmaud Arbery, Botham ژان Antwon رز و Michael Dean قبل از این رویداد.

“همه آمریکایی ها سوگواری توسط سمت خود را آنهایی که عشق خود را نمی خواهد که درگذشت بیهوده او گفت:” در یک پیام به آن دسته از خانواده هایی بودند که نه در حضور و غیاب. “کاهش جرم و بالا بردن استاندارد نیست و در مقابل اهداف است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به منظور تمرکز بر صدور گواهینامه پلیس de-تشدید تاکتیک; ایجاد یک پایگاه داده برای پیگیری افسران که متهم شده اند با استفاده از نیروی بیش از حد با هدف جلوگیری از آنها را از rehired در یکی دیگر از اداره پلیس و راه اندازی یک شرکت-مخاطب برنامه است که می بینید سلامت روان حرفه ای کار بیشتر از نزدیک با پلیس است.

“آمریکایی ها می خواهند قانون و نظم آنها تقاضا نظم و قانون” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما نیاز به اجرای قانون و جوامع را به هم نزدیک نیست به درایو آنها را از هم جدا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سفارش را اولویت بندی وزارت دادگستری فدرال کمک های مالی به ادارات پلیس که به دنبال مستقل و مدارک و گواهی که “آنها با استانداردهای بالا در استفاده از زور و د تشدید آموزش است.”

این orderwas گردد در مشورت با مقامات اجرای قانون و نمایندگان خانواده های قربانیان از افغانستان, مقامات گفت. هنوز مشخص نیست که چگونه آن را به اجرا گذاشته خواهد شد و یا چگونه سازمان های اجرای قانون پاسخگو خواهد بود اما مقامات با اشاره به رهبران محلی و شهرداران که به گفته آنها خواهد بود مسئول برای ادارات پلیس.

در حالی که منظور این است که با هدف اصلاح آموزش پلیس و افزایش بودجه برای سلامت روان این نیست مسائل نژادپرستی نظاممند است که فعالان می گویند بسیار مهم هستند به معنی عدالت کیفری اصلاحات.

بیشتر: چه ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ چیست و چرا برخی می گویند ‘اصلاحات’ کافی نیست

کاخ سفید تحت فشار قرار دادند برخی فعالان’ خواستار جابجایی پلیس کمک های مالی به دیگر برنامه های جامعه در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت در دفاع از اعضای جامعه اجرای قانون و توصیف خشونت پلیس به عنوان کار چند “سیب بد.”

“ما می خواهیم آن را انجام داده نسبتا عادلانه. ما می خواهیم آن را انجام داده با خیال راحت” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: از او فرمان اجرایی در کاخ سفید سه شنبه. “اما ما می خواهیم قانون و نظم است. این است که در مورد نظم و قانون اما آن را در مورد عدالت نیز است.”

رئیس جمهور همچنین قصد دارد به درخواست کنگره به فشار از طریق قانونی که اختصاص بودجه به ترکیب کاخ سفید را, برنامه های, به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

آنچه که واجد شرایط ایمنی ؟ به عنوان کنگره بحث پلیس اصلاحات واجد شرایط ایمنی ظهور به عنوان کلید تقسیم موضوع

این منظور نیز می آید به عنوان کنگره دموکرات ها و جمهوری خواهان در حال کار به تصویب نسخه های خود را از پلیس اصلاحات. آمریکا پرده برداری از یک لایحه در هفته گذشته که ممنوعیت برخی از تاکتیک های پلیس مانند chokeholds دستور دوربین های بدن و جلوگیری از “واجد شرایط ایمنی” که سپر افسران پلیس از دعاوی مدنی اگر متهم به سوء. سناتور. Tim Scott, R-S. C., که منجر جمهوری خواه تلاش و انتظار می رود که به پرده قانون در ایران به رهبری سنا در روز چهارشنبه گفت: پایان دادن به واجد شرایط ایمنی بود “غیر استارتر.”

اتاق را برای پیدا کردن میانه و جلب تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از هر گونه تغییر و تبدیل شدن به قانون است.

فلوید درگذشت یادبود روز پس از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. این حادثه دستگیر شد و موجب اعتراض ملی پلیس و خشونت نژادی و بی عدالتی است. تظاهرات فوران در سراسر کشور و در سراسر جهان به رهبری ناگهانی حمایت از فشار نمایندگان مجلس برای رسیدگی به پلیس اصلاحات در هفته های اخیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>