مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال کراوات بایدن به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ خواسته حتی اگر معاون سابق رئیس جمهور را رد ایده

واشنگتن – در مواجهه با جدی نظرسنجی اعداد و نصب, انتقاد از خود و پاسخ به اعتراضات برانگیخته توسط جورج فلوید مرگ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او به دنبال کراوات سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش – حتی اگر بایدن روز دوشنبه گفت او مخالف است که تقاضا از معترضان.

رئیس جمهور تبدیل شده به این استراتژی جدید به عنوان مبارزات انتخاباتی خود در تلاش برای به دست آوردن جای پای خود را در میان بیماری همه گیر کوروناویروس که متوقف تجمعات انتخاباتی و نابود اقتصاد ایالات متحده. در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ فلوید که در مینیاپولیس پلیس بازداشت در 25 مه را تشدید مغلوب ساختن پیشی جستن مشکلات سیاسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اوراق یک برنامه ریزی سفر آخر هفته به باشگاه گلف خود در بدمینستر, N. J., پس از یک هفته پر سر و صدا و مداوم خرید اینترنتی بیش از تصمیم خود برای روشن شدن معترضان مسالمت آمیز از یک پارک به طوری که او می تواند برای یک عکس ژست op در سنت جان کلیسا در نزدیکی کاخ سفید است. این حرکت باعث یک موج سوزاننده انتقاد از سابق و مقامات ارشد نظامی از جمله دفاع سابق وزیر جیمز Mattis و وزیر امور خارجه سابق کالین پاول که محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “خطرناک برای ما دموکراسی” و گفت که او یک بار دیگر رای برای رئیس جمهور در نوامبر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برگزار شد یک سری از استراتژی جلسات هفته گذشته به عنوان تازه رای گیری نشان داد که رئیس جمهور انتهایی بایدن در نظر سنجی های ملی و کلیدی را در میدان نبرد متحده او مسجل در سال 2016 مانند ویسکانسین پنسیلوانیا و میشیگان.

جدید ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی یکشنبه منتشر شد نشان داد بایدن پیشرو تهمت 49 درصد به 42 درصد در میان رای دهندگان ثبت شده. سی ان ان نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه نشان داد بایدن حمایت در 55% به مغلوب ساختن پیشی جستن 41 درصد در میان رای دهندگان ثبت نام نزدیک به سه برابر پنج نقطه کسری که سی ان ان ممکن است نظرسنجی نشان داد.

تهمت ملاقات با بالا کمپین مقامات در هفته گذشته از جمله مدیر کمپین براد Parscale و خود را به تازگی منصوب معاون لایحه Stepien. رئیس جمهور همچنین شنیده ها از یک گروه بزرگتر از دستیاران مورد دو جانبه ارتباطات استراتژی برای ترویج بهبود اقتصادی و حمله بایدن. کمپین یک تقویت جمعه با تعجب شغل گزارش که نشان داد نرخ بیکاری انداختن به 13.3% با 2.5 میلیون شغل اضافه شده به اقتصاد است.

اما برنامه ریزی برای حمله به یمن و آمد به تمرکز در حال رشد در میان تماس از معترضان به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” وحدت گریه که دارای معانی مختلف به صورت های مختلف سیاسی ، برخی از آنها به نام برای برش اجرای قانون بودجه و سرمایه گذاری بیشتر در جامعه برنامه های, در حالی که دیگران در حال تلاش برای به طور کامل لغو ادارات پلیس.

بیشتر: چه ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ چیست و چرا برخی می گویند ‘اصلاحات’ کافی نیست

آلیشیا Garza, co-founder of the Black Lives Matter گروه فعال گفت: این عبارت است که در مورد از بین بردن police اما جابجایی بودجه نسبت به “منابع که جوامع ما نیاز به او گفت:” در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

تقاضا برای پلیس defunding به دست آورد کشش بیش از آخر هفته به تظاهرات ادامه داد: از لس آنجلس به واشنگتن – که در آن فعالان رنگ “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” در کنار شهر-مصوب سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری است که در سراسر امتداد 16 خیابان نزدیک کاخ سفید است. حق وتو-اثبات اکثریت مینیاپولیس’ شورای شهر روز یکشنبه متعهد آنها را “آغاز روند پایان دادن به مینیاپولیس اداره پلیس” است اما از ارائه جزئیات بیشتر در مورد آنچه که به معنی.

رئیس جمهور و مبارزات انتخاباتی خود را ضبط کرده و در عبارت مصاحبه بایدن به عنوان خارج از جریان اصلی با لینک دادن او به شعار. بایدن به کمپین گفت: معاون رئیس جمهور مخالف ایده defunding ادارات پلیس اما پشتیبانی از پلیس اصلاحات و مبارزه با نژادپرستی نظاممند و دو مرکزی دیگر خواسته های معترضان.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شرط بندی است که نوسان رای دهندگان در سال 2020 انتخابات را ببینید defunding از پلیس به عنوان یک پل خیلی دور است.

“وجود خواهد داشت defunding. وجود دارد نمی توان از بین بردن ما ، وجود دارد در حال رفتن به هر گونه انحلال پلیس ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک میزگرد بحث و گفتگو با دولت فدرال و محلی اجرای قانون مقامات در کاخ سفید است.

او گفت دولت او است که به دنبال در برخی از نامشخص پلیس اصلاحات “را به مطمئن شوید که ما نمی هر گونه بد بازیگران.”

پیشتر در روز دوشنبه رئیس جمهور از کار اخراج کردن یک سری از توییتر missives حمله به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش رد سی ان ان در آخرین نظر سنجی و ستایش هفته گذشته مثبت شغل گزارش.

“LAW & ORDER نه پال خواستار قطع بودجه دولت و لغو پلیس” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی صبح روز دوشنبه. “چپ رادیکال دموکرات ها رفته اند دیوانه!”

تیم Murtaugh مدیر ارتباطات برای مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین با اشاره به مینیاپولیس تصمیم شورای شهر و همچنین شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti و شهردار نیویورک, بیل د Blasio برنامه برای تغییر مسیر برخی از اداره پلیس بودجه نسبت به دیگر برنامه های جامعه – به عنوان نمونه جنبش سبقت حزب دموکرات است.

“این رشد برای تماس defunding یا انحلال پلیس تنها منجر به هرج و مرج بیشتر” Murtaugh به خبرنگاران گفت: در طول مبارزات انتخاباتی, تماس صبح روز دوشنبه.

چگونه افسران پلیس درک?: آمریکایی ها از ديدگاه پلیس افت قابل توجهی در یک روز به تظاهرات ادامه مطالعه می یابد

“به عنوان معترضان می گویند سکوت است, توافق,” او اضافه شده است. “با سکوت خود جو بایدن حمایت است defunding پلیس است.”

اما بایدن نمی ماند سکوت. پس از تماس بایدن کمپین منتشر شد بیانیه ای به صراحت مخالف ایده کشیدن بودجه برای ادارات پلیس. سخنگوی کمپین اندرو بیتس گفت: بایدن به جای پشتیبانی از برنامه بودجه است که کار برای بهبود روابط اجتماعی با پلیس است.

بایدن همچنین ابراز حمایت از عدالت کیفری اصلاحات از جمله 300 میلیون دلار سرمایه گذاری در پلیس جامعه و تعهد به ایجاد یک پلیس ملی کمیسیون نظارت را ظرف 100 روز اول ،

بیتس نیز در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در مغلوب ساختن پیشی جستن, چه کسی به او گفته شده عدالت کیفری اصلاحات دشوار است.

“وجود دارد بسیاری از ادارات پلیس در سراسر کشور هستند که به دنبال تحقق بخشیدن به این نوع از تغییرات اما نه به حال منابع و تهمت اداره شده و به دست آوردن این منابع سخت تر است” Bates گفت.

Murtaugh در پاسخ به انتقاد بایدن برای صدور “یک بیانیه ضعیف از یک سطح میانی کارمند” به جای صحبت کردن در برابر جنبش خود را.

بایدن که سفر با همسر خود را به هوستون برای دیدار با فلوید خانواده در روز دوشنبه بعد از ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر.

“ما در مواجهه با برخی از بزرگترین چالش ها در تاریخ ما و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نوازش خود را در پشت. او فقط هیچ ایده چه چیزی واقعا در رفتن در این کشور” او هنوز توییتی.

“از آن زمان برای او به مرحله خروج از پناهگاه خود را و نگاه به اطراف در عواقب خود را به کلمات و اعمال” بایدن نوشت.

دموکرات مجلس نانسی پلوسی که پرده برداری گسترده پلیس اصلاحات قانون دوشنبه نیز فاصله خودش از عبارت. “بودجه پلیس محلی است مهم نیست,” او گفت: در طول یک مصاحبه با MSNBC در روز دوشنبه.

“آنچه ما در حال انجام است صحبت کردن در مورد چگونه ما تغییر سیاست ما را به پلیس بیشتر فقط” او گفت:.

نظرسنجی های اخیر نشان داده اند که اکثر آمریکایی ها حمایت از عدالت کیفری اصلاحات. NBC/وال استریت ژورنال نظرسنجی در بر داشت رای دهندگان بیشتر نگران در مورد اقدامات پلیس در Floyd مرگ از این تظاهرات که پس از آن بیش از 2 به 1 درجه. در ضمن اخبار یاهو/نظرسنجی در اوایل این ماه نشان داد که نزدیک به نه بیرون از 10 آمریکایی ها پشتیبانی آموزش افسران در مورد نحوه de-تشدید درگیری ها و جلوگیری از استفاده از زور است.

تحلیلگر سیاسی استوارت Rothenberg گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است تلاش برای تغییر ماهیت انتخابات از رفراندوم خود را به تضاد بین او و بایدن.

که آسان نخواهد بود, او گفت:. برای یک چیز, مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد به لاف زدن در مورد خودش و او در حال حاضر یک وقت با یک سابقه طولانی از مناقشه اقدامات و اظهارات که بیگانه اند بسیاری از رای دهندگان.

“او خودش را به گوشه ای” Rothenberg گفت. “او در حال حاضر underdog.”

آن را سخت خواهد بود برای مبارزات انتخاباتی خود را به این انتخابات در مورد هر چیزی به غیر از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فکر نمی کنم انتخابات است” Rothenberg گفت. “اما رئیس جمهور تیم واقعا نیاز به کشیدن یک خرگوش از کلاه در اینجا.”

علاوه بر ترویج اقتصاد و هجوم بایدن تهمت قصد دارد برای تقویت مبارزات انتخاباتی خود با رویدادهای مورد علاقه: تظاهرات.

مشاوران گفت: آنها برنامه ریزی برای برگزاری اولین پست همه گیر تظاهرات بعد از این ماه هر چند آنها نمی گویند که در آن یا تحت چه شرایطی.

“آمریکایی ها آماده برای رفتن به عقب برای اقدام و پس رئيس جمهور تهمت” Parscale در بیانیه ای گفت. “شما دوباره دیدن این نوع از جمعیت و شور و شوق است که خواب آلود جو بایدن تنها می تواند از خواب.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de