مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: مدارس باید کاملا باز " این سقوط می گوید Fauci نمی دهد 'پاسخ قابل قبول'

مورین Groppe ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 10:21 PM EDT مارس 13 سال 2020واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب

توسط NEWSAMINS در 25 اردیبهشت 1399

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت: Dr. Anthony Fauci نمی دهد "پاسخ قابل قبول" در هنگام گفتن سناتور شنبه که وجود دارد هیچ پاسخ آسان در, آیا مدارس می تواند بازگشایی این سقوط.

"من فکر می کنم شما باید کاملا باز در مدارس" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه با فرمانداران کلرادو و داکوتای شمالی در کاخ سفید است. "من نمی در نظر گرفتن کشور ما در آینده اگر مدارس تعطیل هستند."

نظرات خود را پس از یک کمیته مجلس سنا شنوایی است که در آن Fauci ارائه شده بسیار starker چشم انداز در coronavirus از آنچه ارائه شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور شده است مشتاق به بازگشایی بخش هایی از زندگی عمومی و در روز چهارشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت کرد توسط ویدئو کنفرانس با بیش از ده دانشگاه رهبران در مورد گرفتن دانش آموزان و برگشت در محوطه دانشگاه.

اما Fauci تا به حال ارائه شده محتاط تر نظر در مورد اینکه آیا شرایط منجر به بازگشایی مدارس در پاییز.

"من نمی باید پاسخ آسان به این که" Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: روز سه شنبه. "منظورم این است که ما فقط باید به دیدن یک گام به گام پایه ای که ما را به دوره ای از زمان با سقوط در مورد بازگشایی مدارس, دقیقا همان جایی که ما را در پویایی از شیوع بیماری است."

SCOTUS: دیوان عالی کشور با احتیاط از 'هرج و مرج' اگر انتخاب کنندگان ریاست جمهوری پیروزی اختیار برای رفتن سرکش

مقامات بهداشت همچنین شهادت داد که کلید برای دانش آموزان به احساس امنیت در بازگشت به مدرسه خواهد بود گسترده تر تست برای منزوی کردن دانش آموزانی که ویروس خوب شیوه های درمانی مانند اجتماعی فاصله.

تنسی سناتور. لامار الکساندر, ایران با رئیس که انجام شده روز سه شنبه جلسه در مورد نحوه بازگشایی مدارس و کسب و کار گفت: تست است و هنوز در سطح مورد نیاز برای ارائه اعتماد به نفس به دانش آموزان و استادان که امید به نشان می دهد تا در دانشگاه تنسی پردیس در ماه اوت است.

الکساندر مورد نیاز برای آزمایش فن آوری است که می تواند به سرعت مانند یک "lollipop اسفنجی" است که می تواند نور تا اگر یک دانش آموز مثبت است.

"همه جاده ها بازگشت به کار و مدرسه رفتن را از طریق تست" او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او شگفت زده شد Fauci شهادت.

"من آن را یک پاسخ قابل قبول به خصوص وقتی که می آید به مدارس" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

اوایل روز چهارشنبه رئیس جمهور در زمان مهربان رویکرد زمانی که او با انتقاد Fauci در طول ضبط مصاحبه تلویزیونی مجموعه به هوا پنج شنبه صبح

"آنتونی است که یک فرد خوب بسیار خوب فرد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس کسب و کار شبکه' صبح با ماریا.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او "کاملا" مخالف با Fauci تردید در بازگشایی مدارس.

برنامه های در حال تغییر: در میان coronavirus اخراج سالمندان دبیرستان خیلی نامشخص به ارتکاب به یک کالج

"ما باید به مدارس باز است," او گفت:. "ما به کشور ما باز است. ... در حال حاضر ما می خواهیم به آن را انجام دهد با خیال راحت اما ما همچنین می خواهم به آن را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. ما نمی تواند نگه دارید در رفتن مثل این. ... شما با داشتن تیمارستان در حال حاضر در خیابان. شما نمی توانید این کار را. ما باید برای به دست آوردن آن را باز کنید."

سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا ملت بزرگترین چهار سال دانشگاه سیستم اعلام روز شنبه وجود خواهد داشت و تقریبا هیچ کلاس های حضوری پاییز امسال.

در میان موضوعات روسای دانشگاه ها مورد بحث با پنس بر روی تماس تصویری چهارشنبه اهمیت افتتاح و نگهداری آزمایشگاه های تحقیقاتی برای کمک به COVID-19 تحقیق و تست و ردیابی با توجه به معاون رئیس جمهور ،

هدر ویلسون رئیس جمهور از دانشگاه تگزاس و ال پاسو گفت: ایالات متحده آمریکا امروز جامعه خود را تست قابلیت های لازم را به دانش آموزان و برگشت در محوطه دانشگاه.

"من می دانم که ما انجام می دهیم" گفت: Wilson, چه کسانی در کاخ سفید تماس بگیرید. "آن را نمی شود همان است که در پاییز گذشته اما آن را نمی شود مثل این بهار یا."

پیشرو: با استناد به 'صفر کشنده تهدید به دانش آموزان, Purdue با این نسخهها کار برای بازگشایی کالج برای پاییز سال 2020

مانند بسیاری از دانشگاه های دیگر, UTEP دارای یک آزمایشگاه و ارائه یک پیشنهاد به موسسه ملی بهداشت برای افزایش تست انجام می شود وجود دارد برای جامعه گسترده تر.

"آموزش عالی مهم موتور اقتصادی برای بهبود" ویلسون گفت:.

لری Arnn رئیس جمهور هیلزدیل کالج و یک مربی به پنس است به همان اندازه gung-ho در مورد آوردن دانش آموزان در پایان ماه اوت.

"این چیزی است که ما انجام می دهیم. ما در حال رفتن به نگه داشتن انجام آن" Arnn گفت: در یک پیام ویدئویی شنبه به جامعه از 1500 دانشجو مسیحی موسسه که منتشر شد قبل از او پیوست ویدئو کنفرانس با پنس.

مدارس دیگر نشان داده شده در تماس هنوز در حال تدوین برنامه های خود را.

"ما نامشخص است اما ما امیدواریم که قادر به باز کردن با کلاس های حضوری برای ترم پاییز" گفت: Paul J. براون سخنگوی دانشگاه نوتردام.

این مدرسه واقع در پنس اصلی دولت بوده و مشاوره با کارشناسان از دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی و کلینیک کلیولند برای آماده سازی به صورت گسترده تست, تماس, ردیابی, قرنطینه و جداسازی فضا برای کسانی که آلوده و اجتماعی فاصله و بهداشتی به طور کلی.

در یک بیانیه نوتردام جمهور Rev. John A. Jenkins, توصیف کاخ سفید از تماس به عنوان یک "سازنده باز, گفتگو با دانشگاه رهبران" چگونه به حفظ پردیس جوامع امن در حالی که در ادامه "کار حیاتی آموزش و پژوهش در دانشگاه های ما."

در حال حاضر بخش زیادی از کالج رفتن دانش آموزان هستند دوباره برنامه های خود نظر سنجی های اخیر نشان داده اند.

حدود 11 درصد از دانش آموزان مورد مطالعه از Strada شبکه آموزش گفت: آنها تا به حال خود را لغو برنامه های آموزش و پرورش از شیوع کروناویروس. کسانی که قصد ادامه تحصیل خود هستند و با توجه به برنامه های گواهی یا دوره های مربوط به در خواست شغل به جای سنتی درجه با توجه به آموزش و پرورش غیر انتفاعی در حال انجام نظرسنجی از بیش از 5 ، 000 مردم است.

کمک: مایکل کالینز بارت یانسن و کریس Quintana, ایالات متحده آمریکا امروز.tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب