مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید PA فرماندار نیاز به شروع به باز کردن کمی’ در بازدید از کارخانه تولید

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک گروه از پنسیلوانیا کارکنان کارخانه پنج شنبه خود فرماندار دموکرات تام گرگ باید “شروع به باز کردن یک کمی” در ادامه به فشار برای پایان دادن به اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های او به عنوان چشم بازگشایی مبارزه اقتصاد ایالات متحده.

“ما باید خود را فرماندار پنسیلوانیا شروع به باز کردن یک کمی. شما باید مناطق پنسیلوانیا که به سختی تحت تاثیر قرار و آنها می خواهند به نگه داشتن آنها را بسته است. شما نمی تواند انجام دهد که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کارکنان اونز و جزئی Inc. در اللنتون.

مغلوب ساختن پیشی جستن تور تجهیزات پزشکی کارخانه که باعث می شود ماسک و دستکش و فولاد لباسهای برجسته فدرال تلاش برای دوباره پر کردن ذخایر استراتژیک ملی ذخایر حیاتی لوازم مورد نیاز برای مبارزه با گسترش coronavirus.

بازدید آمد و به عنوان رئيس جمهور است دامن زده شعله بر ضد قفل تظاهرات در پنسیلوانیا یک دولت بسیار مهم به حضور در انتخابات مجدد در ماه نوامبر و آشکارا feuded با گرگ است که در مواجه با مقاومت مواجه برای برنامه های خود را از یک مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد دولتی است.

گرگ تهدید کرده است که مجازات برای شهرستان است که حاضر به پیروی از دولت تدریجی “قرمز و زرد و سبز” بازگشایی طرح است. بیش از 30 استان ها تنظیم شده بود در “زرد” و یا فاز دوم کاهش محدودیت های جمعه.

تهمت بود به ویژه در میان تعداد کمی از مردم با پوشیدن یک ماسک در طول تور کارخانه. مشاوران از جمله Jared کوشنر و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر, سرویس مخفی اعضا و کارکنان نشسته در مخاطبان بود همه دیده می شود پوشیدن پوشش صورت در طول سفر است.

رئیس جمهور آمده است تحت بررسی برای تا حد زیادی نادیده گرفتن توصیه از مراکز کنترل بیماری است که می گوید: آمریکایی ها باید از پوشیدن ماسک ،

مدت کوتاهی پس از لخت رو مغلوب ساختن پیشی جستن وارد در پنسیلوانیا در پنجشنبه گرگ به نظر می رسد به گرفتن یک شات در رئیس جمهور در یک صدای جیر جیر در مورد اهمیت پوشیدن پوشش صورت در عمومی.

“ماسک اضافه کردن یکی دیگر از لایه محافظ برای کمک به متوقف کردن گسترش #COVID19,” گرگ توییتی. “این مهم است که به عنوان بسیاری از مردم ممکن است پوشیدن ماسک در هنگام خروج از خانه.”

در طول پنج شنبه در دیدار رئیس جمهور همچنین با استناد قدرت خود را تحت یک جنگ کره-عصر قانون وادار ایالات متحده برای توسعه بین المللی امور مالی شرکت که بودجه پروژه های توسعه در محروم نقاط جهان برای سرمایه گذاری شرکت های آمریکایی به “اطمینان حاصل شود که کشور ما دارای ظرفیت ها و توانمندی های و قوی و انعطاف پذیر داخلی پایه های صنعتی لازم برای پاسخ به COVID-19 شیوع” با توجه به اجرایی سفارش.

“من آن را در حال حاضر نیز سرمایه گذاری در کشور ما کمک به حیاتی کارخانه های داروسازی تولید و مهمتر از همه مشاغل و بازگشت به خانه که در آن آنها تعلق” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اظهارات پس از تور.

پنسیلوانیا وزارت بهداشت تایید 59,636 موارد COVID-19 و 4,218 کشته و پنج شنبه. کیستون دولت ششم-اکثر موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا

رئیس جمهور هدف قرار داده پنسیلوانیا در آخرین فشار به راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی و ساکنان اجازه می دهد به بازگشت به کار. در اوایل این هفته او در توئیتر خود نوشت دولت باید “امن به سرعت حرکت می کند!” او به عنوان تشویق در محلی معترضان که تهدید به سرپیچی از گرگ سفارشات.

نظرسنجی: اکثر رای دهندگان می گویند تهمت و پنس باید پوشیدن ماسک در

مغلوب ساختن پیشی جستن است ستایش متحده گرفته اند که مراحل اولیه به رول اجتماعی فاصله اقدامات حتی به اعضای خود coronavirus نیروی کار هشدار داد در برابر لغو محدودیت های بیش از حد سریع است. Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت پانل مجلس سنا در روز سه شنبه که او را نگران متحده اجتماعی کاهش فاصله سفارشات بدون در نظر گرفتن احتیاط کافی که می تواند ماشه جدید شیوع بیماری مرگبار.

یک گروه کر در حال رشد از معترضان و محاکمه مقامات محلی در برخی از پنسیلوانیا, شهرستان هنوز تعیین شده به عنوان “قرمز” و یا مناطق هنوز هم موضوع را به اقامت در خانه سفارشات باید گفت آنها آغاز خواهد شد بازگشایی کسب و کار بدون گرگ تصویب. فرماندار گفت: شهرستان که دست انداختن سیستم خطر از دست دادن اختیاری فدرال بودجه محرک مشروب مجوز و بیمه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “کاملا” مخالف با Fauci نگرانی بیش از محدودیت های بلند و تردید او در بازگشایی مدارس در پاییز.

بیشتر: ضد قرنطینه تظاهرات تهمت فشار قرار داده و فرمانداران سیاسی tightrope بیش از coronavirus

در پاسخ به رئیس جمهور نظرات گرگ گفت: “نمی دانم چگونه شما امن باقی بماند و به سرعت حرکت می کند.” او گفت که او به دنبال در یک مطلب “اندازه گیری” رویکرد و کسانی که هجوم دستور دولت اقدام “ترین قسمت راه است.”

“من می خواهیم کسی از آمدن به پنسیلوانیا به احترام تلاش های ما برای ایمن ماندن به نگه داشتن مردم در امن و کسب و کار در هر کجا که او به دیدار” گرگ گفت. “من امیدوارم که او می کند همه چیز را در قدرت خود را برای حفظ کارکنان امن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>