مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: جان بولتون ‘بسیار نامناسب’ کتاب می تواند منجر به اتهامات

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام یک وقت مشاور امنیت ملی, جان بولتون آینده کتاب “بسیار نامناسب” در روز دوشنبه و گفت: این امر می تواند یک “جنایتکار مشکل” اگر این کتاب منتشر شده است.

رئیس جمهور که نیز گفت: او نه خواندن خاطرات به خبرنگاران گفت: در اتاق کابینه “اگر او نوشت: یک کتاب, من نمی توانم تصور کنید که او می تواند به دلیل این که بسیار اطلاعات طبقه بندی شده.”

“من خواهد شد در نظر گرفتن هر مکالمه با من به عنوان رئیس جمهور بسیار طبقه بندی شده. به طوری که بدان معنی است که اگر او نوشت: یک کتاب اگر کتاب می شود او قانون شکسته و من فکر می کنم او می توانست جنایی مشکلات. بنابراین من امیدوارم.” رئیس جمهور ادامه داد و گفت بولتون روبرو خواهد شد “مسئولیت کیفری است.”

بیشتر: جان بولتون کتاب انتظار می رود به ادعا می کنند که اوکراین نیست مغلوب ساختن پیشی جستن خارجی تنها سوء

بیشتر: دیوان عالی کشور را نمی شنوند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چالش به کالیفرنیا مهاجرت ‘پناهگاه’ قانون

“آنها به زودی در دادگاه” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده ظاهر می شود برای تایید گزارش می دهد که دولت او خواهد شد فایل طرح دعوی در دادگاه در دادگاه به دنبال یک دستور در مقابل انتشار.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این امر می تواند دادستان کل ویلیام Barr به موضوع اتهامات و گفت بولتون خواهد بود شکستن قانون فدرال اگر این کتاب منتشر شده است در شکل فعلی آن است.

بولتون کتاب “اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات” به گزارش پخش کردن نمونه های دیگر بین المللی سوء رفتار است که فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین است که در خدمت به عنوان پایه ای برای رئیس جمهور را استیضاح سال گذشته است. آن را برنامه ریزی شده به فروش در هفته آینده.

انتشار این کتاب شده است به تعویق افتاد برای چند ماه با توجه به طبقه بندی فرایند بررسی سرب توسط کاخ سفید و شورای امنیت ملی.

Barr همچنین صحبت با خبرنگاران در روز دوشنبه گفت: وزارت دادگستری باور نمی بولتون به تکمیل فرآیند ترخیص کالا از گمرک و شکست خورده “را لازم حذف از اطلاعات طبقه بندی شده.”

بیشتر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “تعدادی از نیروهای ایالات متحده در آلمان به نصف کاهش دهد

مقامات دولت با دسترسی به اطلاعات حساس به طور معمول امضای قرارداد عدم افشای توافق قبل از آنها می توانند به انتشار کتاب.

“ما باور نمی کنیم که بولتون رفت و از طریق آن فرآیند نشده به اتمام روند — و از این رو است که در تخلف از این قرارداد” Barr گفت.

بولتون وکیل چاک کوپر گفت: مشتری خود را کار کرده است با طبقه بندی متخصصان در شورای امنیت ملی برای جلوگیری از آشکار مواد طبقه بندی شده.

Bolton, مشاور امنیت ملی از مارس 2018 تا سپتامبر یک شکل مرکزی در واکنش به استیضاح محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل سال جاری پس از خانه تصمیم به جلو دو اتهام به سنا برای بررسی: سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

دموکرات ها تحت فشار قرار دادند برای بولتون به شهادت قبل از سنا اما در نهایت از دست داد که تلاش هنگامی که تهمت بود تبرئه جدید بدون شاهد بودن نامیده می شود.

یک نسخه خطی از بولتون کتاب به بیرون درز شد در زمان مجلس سنا را استیضاح و محاکمه در این گزارش ادعا در تضاد رئیس جمهور که اصرار داشت این تصمیم به تاخیر در کمک به اوکراین ریشه در نگرانی در مورد فساد و نه سیاسی.

بیشتر: بیش از 100 فعالان لیبرال اصرار جو بایدن به انتخاب الیزابت وارن به عنوان معاونت در نامه

Simon & Schuster است که انتشارات بولتون کتاب گفت: در انتشار این رمان توصیف یک رئیس جمهور مصرف با برنده شدن در دور دوم.

“من سخت فشرده برای شناسایی هر گونه قابل توجهی تهمت تصمیم در طول تصدی من که نبود رانده شده توسط گروههای محاسبات” بولتون می نویسد: در این کتاب با توجه به ناشر.

کمک: Ledyard پادشاه آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de