مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید اگر Pompeo را ‘همسر وجود ندارد’ یک کارمند باید انجام ظروف بنابراین او می تواند کار

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت او ترجیح داد برای کارکنان دولت برای شستن وزیر امور خارجه مایک Pompeo این ظروف اگر همسر یا فرزند نیست در حال حاضر اجازه می دهد تا او را به انجام کار خود را.

این رئیس جمهور که در پاسخ به یک سوال در مورد Pompeo توصیه که تهمت آتش بازرس کل وزارت امور خارجه بود که در بررسی Pompeo پتانسیل سوء استفاده از منابع دولتی.

“و اکنون من به شما گفتن من در مورد راه رفتن سگ, شستن ظروف و شما می دانید آنچه که من می خواهم به جای او بر روی گوشی با برخی از رهبران جهان از او شستن ظروف چرا که شاید همسر او وجود ندارد و یا بچه های خود را نمی وجود دارد, شما می دانید” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید.

مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج IG, Steve Linick جمعه و به جای او با یک متحد از معاون رئیس جمهور مایک پنس.

یک مقام وزارت خارجه که صحبت به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از عذاب گفت: Linick بررسی شد Pompeo استفاده از کارکنان وزارت امور خارجه برای اجرای کارهای شخصی برای خودش و همسرش.

“اگر وزیر Pompeo درگیر در شلیک IG خود را – که عنوان شده است که تحقیقات – پس از آن که قطعا تلافی جویانه” این فرد گفت.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شلیک ناظر طراحی شده برای محافظت از وزیر Pompeo, Dems می گویند

‘این شما را بکشند’: در اینجا آنچه که مردم می گویند در مورد تهمت و ادعای او است که مصرف هیدروکسی کلروکین

بالا دموکرات کنگره باز پرس و جو روز شنبه به Pompeo را حذف دولت ناظر و متهم وزیر امور خارجه از تلاش برای محافظت از خود را از یک داخلی پروب.

بیشتر: بایدن کمپین گفت که لغو خط لوله کی استون مجوز در صورت انتخاب

بیشتر در خانه می گوید دیوان عالی کشور تحقیقات خود را به ممکن است impeachable جرم نیست, بیش از

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا دوشنبه که او “نمی دانم هر چیزی در مورد” تحقیقات گفت: “شما معنی او را تحت بررسی از آنجا که او تا به حال کسی به راه رفتن سگ خود را از دولت ؟ من نمی دانم این صدا نیست, من فکر نمی کنم آن را مانند تلفن های موبایل است که مهم است.”

رئیس جمهور ادامه داد که شاید Pompeo بود “مشغول است و شاید او مذاکره با کیم جونگ سازمان ملل متحد, OK, در مورد سلاح های هسته ای. به طوری که او می گویند, ” لطفا, می تواند شما را پیاده روی سگ من? آیا ذهن شما راه رفتن سگ من? من صحبت کردن در به کیم جونگ سازمان ملل متحد.’ یا ” من صحبت کردن به رئیس جمهور یازدهم در مورد پرداخت ما برای برخی از آسیب آنها باعث به جهان و به ما راه رفتن سگ من.’ به کسی که یک سرویس مخفی فرد یا کسی مناسب است؟”

دموکرات ها در کنگره الیوت انگل رئیس کمیته روابط خارجی مجلس و سناتور. باب منندز نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا نوشت: در نامه ای مشترک “گزارش نشان می دهد که وزیر Pompeo شخصا توصیه به آتش آقای Linick و آن این است که ما درک که او به دلیل بازرس کل باز کرده بود رسیدگی به تخلف وزیر امور Pompeo خود را.”

بیشتر: Mike Pompeo می گوید که او تا به حال هیچ دانش وزارت امور خارجه IG بررسی شد به او شلیک شد نه قصاص

Pompeo انکار کرد که او توصیه می شود شلیک بخش ناظر به دلیل رسیدگی به رفتار خود گفت: به جای آن که رسمی شد “تضعیف” وزارت امور خارجه به ماموریت.

Pompeo, گفت واشنگتن پست در مصاحبه ای که روز شنبه او غافل است که Linick بررسی شد او را به اتهام استفاده از یک کارمند برای اجرای کارهای شخصی خود. او اذعان کرد درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن به آتش Linick است اما نام هیچ یک از موارد خاص از Linick را “تضعیف” وزارت خارجه خروجی گزارش شده است.

“من به رئیس جمهور و به او روشن که بازرس کل Linick نیست اجرای یک تابع در یک راه است که ما تا به حال سعی کردم به او که بود افزودنی برای دولت بسیار سازگار با آنچه که قانون می گوید او قرار است به انجام,” Pompeo گفت. “انواع فعالیت های او قرار است به انجام به ما را بهتر به بهبود ما است.”

کمک: Deirdre Shesgreen, جانین Santucci

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>